Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Uwaga na dzieci

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Awatar użytkownika
HarrY
Częsty Bywalec
407 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Uwaga na dzieci.... męzczyzna zaczepia na ulicy w Redzie.
Ostatnio zmieniony |12 Lut 2014|, o 18:04 przez HarrY, łącznie zmieniany 2 razy.
natkare
Znam to forum
145 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Prawda. Jak coś proszę na priv .
Ostatnio zmieniony |12 Lut 2014|, o 18:49 przez natkare, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
gizboy
Bywalec
274 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

g
Ostatnio zmieniony |14 Lut 2014|, o 20:50 przez gizboy, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

"uwaga na psa.... jakiś pogryzł gdzieś kogoś....." zna ktoś może jakieś szczegóły ? - mam każdego faceta na ulicy uważać za zboka ?
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Czyżby i w Redzie nastąpiła psychoza wypuszczonego Trynkiewicza ? A tak serio, to chyba można dzieciom wytłumaczyć, aby nie rozmawiały z nieznajomym i chodziły do/z szkoły w grupie.
figaro
Bywalec
262 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Z tym chodzeniem w grupie to nie zawsze możliwe...
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

uważaj goya bo też dostaniesz na priv groźną wiadomość.... edytuję poniższy wpis ponieważ muszę się sam skrytykować, bo pochopnie kogoś oceniłem - przepraszam... temat ciężki i faktycznie ocena powierzchowna może kogoś zranić... pilnujmy naszych dzieciaczków, ale też pomagajmy sobie nawzajem - warto dla bezpieczeństwa wiedzieć jak najwięcej o tym zboczeńcu - jak wygląda, gdzie działa... chętnie bym go spotkał na swojej drodze...
Ostatnio zmieniony |12 Lut 2014|, o 20:35 przez RECIECH, łącznie zmieniany 1 raz.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Z tego co było napisane w pierwszym poście przed edycją, to akurat dziecko wiedziało, że ma nie rozmawiać z obcymi i zachowało się bardzo rozważnie - uciekło tej osobie...
Temat jeśli prawdziwy to bardzo poważny i mam nadzieje, że policja tą sprawę wyjaśni... bez konieczności wzywania mediów, żeby łaskawie się ruszyli z foteli.
Boska.Schi
Początkujący
14 postów
Początkujący
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Moje dziecko niestety też na niego "wpadło" jeżeli tak można powiedzieć... sprawa jest na policji, podobno mają podejrzanego
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Zastanawiam się czy to nie przypadkiem historia typu" Urban Legend"
Jakoś nie chce mi się wierzyć że po redzie grasuje pedofil i nikt go jeszcze nie namierzył.
Reda to małe miasteczko i raczej takie zachowanie delikwenta zostałoby momentalnie wyłapane.
A tu nie kończaca sie historia że ktoś widział , ktoś wpadł.
Konkrety ludzie konkrety.
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
Boska.Schi
Początkujący
14 postów
Początkujący
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

drhacken pisze:Zastanawiam się czy to nie przypadkiem historia typu" Urban Legend"
Jakoś nie chce mi się wierzyć że po redzie grasuje pedofil i nikt go jeszcze nie namierzył.
Reda to małe miasteczko i raczej takie zachowanie delikwenta zostałoby momentalnie wyłapane.
A tu nie kończaca sie historia że ktoś widział , ktoś wpadł.
Konkrety ludzie konkrety.

priv
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

To aż taka tajemnica, że wszyscy piszą na "priv"? Nie możecie podać jakichś ogólnych informacji tutaj?
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

Trzeba być użytkownikiem, żeby cokolwiek przeczytać.
julik
Znam to forum
112 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

cytat z forum "Osiedla przy Młynie":
"Dzisiaj o godzinie 15.00 na ulicy Fenikowskiego 6 pedofil zaczepił moją córkę w klatce!!!
Sprawa zgłoszona na policję, podaję rysopis:
wiek około 40-50 lat
śniada karnacja (być może opalona)
niebieskie jeansy, czarne buty, koszulka w kolorowe paski
Dowiedziałam się że go szukają od dłuższego czasu, podobno nikt nie chce zgłosić zawiadomienia...?
Chrońmy swoje dzieci!!!! Facet podobno grasuje tylko w Redzie więc pewnie tu mieszka!!!"
ODPOWIEDZ