Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Uwaga na dzieci

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
basta
Znam to forum
114 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Odnośnie pedofila, to w szkołach nauczyciele przestrzegają rodziców, na semeko był przypadek, że ten facet śledził dzieciaka od szkoły (sp2) aż do domu. W ubiegłym tygodniu prawdopodobnie ten sam koleś odwiedził szkolną dyskotekę w sp4
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

Jak to "odwiedził"? Policja wie o sprawie, facet operuje na niewielkim terenie, w sąsiedztwie komisariatu a do tego w dużej części na monitorowanym osiedlu i nie można go namierzyć? Przecież dyskoteki szkolne nie odbywają się codziennie, więc w takiej sytuacji powinni się pojawić policjanci - wiadomo, że to wabi takich typów. Nie wiem co robią panowie w mundurach w tej sprawie, ale sądząc po tym jak smarkacze jarają fajki przed szkołą przy Łąkowej, na oczach przejeżdżających radiowozów , to chyba jest kłopot. Powie ktoś - to "normalne", że młodzież pali po kątach - tak, ale młodzież a nie dzieci z gimnazjum....
Boska.Schi
Początkujący
14 postów
Początkujący
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Damian pisze:Jak to "odwiedził"? Policja wie o sprawie, facet operuje na niewielkim terenie, w sąsiedztwie komisariatu a do tego w dużej części na monitorowanym osiedlu i nie można go namierzyć? Przecież dyskoteki szkolne nie odbywają się codziennie, więc w takiej sytuacji powinni się pojawić policjanci - wiadomo, że to wabi takich typów. Nie wiem co robią panowie w mundurach w tej sprawie, ale sądząc po tym jak smarkacze jarają fajki przed szkołą przy Łąkowej, na oczach przejeżdżających radiowozów , to chyba jest kłopot. Powie ktoś - to "normalne", że młodzież pali po kątach - tak, ale młodzież a nie dzieci z gimnazjum....
"odwiedził" bo jak weszła do klatki to on już tam był...
...policja ma zdjęcia z kamer, pozostaje go tylko namierzyć... nie mogli go zamknąć dopóki nikt nie złożył wniosku o ściganie go za popełnienie przestępstwa i ja to zrobiłam wczoraj, dlaczego nikt wcześniej nie zrobił tego- niewiem, być może bali się, że dziecko będzie musiało zeznawać w sądzie...
...bez wniosku o ściganie policja musiałaby go złapać na gorącym uczynku by coś zrobić, a jak zapewne domyślasz się nie jest to łatwe...
basta
Znam to forum
114 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Ocenzurowano mój post! gdzie moje zdanie o cyganie nawiedzającym mieszkania na słonecznej?
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

Bo może facet nie popełnił przestępstwa
Z jakiego artykułu KK złożyłeś wniosek o ściganie?

Nikt nie pochwala oczywiście zaczepiania dzieci, ale dopóki nie stało się nic "złego" to można mu tylko powiedzieć, żeby przestał zaczepiać dzieci i tyle. Służby nie są idealne, ale nie wierzę, że po Redzie od lat grasuje pedofil i nikt z tym jeszcze nic nie zrobił.
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

basta pisze:Ocenzurowano mój post! gdzie moje zdanie o cyganie nawiedzającym mieszkania na słonecznej?
A jesteś w stanie potwierdzić na 100%, że to był Cygan? Z tego co słyszałem, była mowa o osobie o ciemnej karnacji.
Boska.Schi
Początkujący
14 postów
Początkujący
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Pienio pisze:Bo może facet nie popełnił przestępstwa
Z jakiego artykułu KK złożyłeś wniosek o ściganie?

Nikt nie pochwala oczywiście zaczepiania dzieci, ale dopóki nie stało się nic "złego" to można mu tylko powiedzieć, żeby przestał zaczepiać dzieci i tyle. Służby nie są idealne, ale nie wierzę, że po Redzie od lat grasuje pedofil i nikt z tym jeszcze nic nie zrobił.
Pienio poszedł priv do ciebie i nie od lat bo z tego co mówiła policja od niedawna to się zaczęło. Facet jest wyjątkowo bezczelny bo robi to w biały dzień tak jakby był to ktoś kto się pojawił z nikąd może wyszedł z więzienia pedofil, który kiedyś tu mieszkał?
gnysek
Znam to forum
103 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Czyli tak, policja nie może go złapać, bo nikt nie zgłasza, wszyscy niby go widzieli, ale nikt nie podaje szczegółów, żeby reszta nie mogła w razie czego pomóc zareagować?
Ja też jestem za wersją "urban legend"...
Boska.Schi
Początkujący
14 postów
Początkujący
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

szczegóły:
wiek około 40-50 lat,
śniada karnacja (być może opalona)
wzrost około 180cm
wczoraj był ubrany:
koszulka z krótkim rękawem w paski kolorowa, niebieskie jeansy i czarne "buciory"
Podobno często wystaje pod S.P. 2 i czeka aż dzieci skończa lekcje jak jakieś wraca samo to idzie za nim,
policja ma jego DNA, rysopis, zdjęcia z kamer i wniosek o ściganie który ja wczoraj po zgłoszeniu wniosłam, teraz jest ścigany z urzędu i policja nie może tego po prostu rozmyć po kościach.
RedaMojeMiasto
Ja tu zaglądam
39 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Zróbcie mu fotki i dajcie na forum
natkare
Znam to forum
145 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

bardzo śmieszne ...RedaMojeMiasto masz dzieci ??? jeżeli nie to śpisz spokojnie , jak tak to dopóki go nie złapią nie możesz spać spokojnie ...gratuluję humoru
RedaMojeMiasto
Ja tu zaglądam
39 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

nie sugeruj się emotikonką natkare i bez nerw po prostu chciałbym zobaczyć delikwenta bo jakoś wszyscy o nim mówią a mało kto widział i tyle.Spokojnie podzielam zdanie wszystkich rodziców na tym forum i nie tylko ,ze trzeba sie go pozbyc
Boska.Schi
Początkujący
14 postów
Początkujący
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

W biedronce wczoraj jakiś wyjątkowo namolny facet zaczepiał małego chłopczyka, głaskał po główce i chodził za nim i tatą po sklepie wrzucając im różne produkty do koszyka, facet postraszył policją, ale ten dalej swoje... w biedronce jest monitoring więc będzie twarz gościa. Policja zawiadomiona. Kwestia czasu. Ja od niedzieli nie śpię... dziecka z domu nie wypuszczam... takich to kastrować powinni na koszt państwa!
Awatar użytkownika
Kindermajster
Znam to forum
133 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Mnie nadal zastanawia, czy ten ktoś jest, czy nie jest Cyganem. Bo po karnacji tak bym wnioskował. I tu od razu zwracam się do Administratora: To, że gdybam czy ten ktoś jest lub nie jest Cyganem, nie oznacza że podchodzę do sprawy ksenofobicznie...
Wszędzie na świecie istnieją takie miejsca, z których do innych miejsc jest 50km...
gnysek
Znam to forum
103 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Jak upośledzony koleś obmacuje kobiety w parku, to wszyscy go bronią. Jak śniady facet głaszcze dziecko i wrzuca produkty do koszyka, to pedofil... Oczywiście dobrze, że przeciwdziałacie, ale też nie przesadzajmy bo zaraz się samosądem skończy.
ODPOWIEDZ