Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Ostrzeganie przed policją z suszarą

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Franczeska
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

Ostatnio widziałem jak na Leśnej gość wyprzedzał na przejściu, przez podwójną ciągłą i na moje oko pędził ponad 100km/h. Pewnie mu na CB powiedzieli że nikt z naprzeciwka nie jedzie, a ponieważ było wcześnie rano to był pewien że JEGO RODZINA spała bezpiecznie...
kapelusznik
Bywalec
185 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

Franczeska pisze:Ostatnio widziałem jak na Leśnej gość wyprzedzał na przejściu, przez podwójną ciągłą i na moje oko pędził ponad 100km/h. Pewnie mu na CB powiedzieli że nikt z naprzeciwka nie jedzie, a ponieważ było wcześnie rano to był pewien że JEGO RODZINA spała bezpiecznie...
W większości cywilizowanych krajów CB w osobówkach jest zabronione. Za program typu Janosik idzie się do pudła itd. Ale u nas "przepisy złe", "ograniczenia bez sensu", a "policja w krzakach poluje".

Mnie ostatnio (nie pierwszy raz) wyprzedzał na przejściu dla pieszych przy SKM Reda, pomiędzy muldami, na podwójnej ciągłej i ograniczeniu do 20 (nie jechałem 20...). Przy takich akcjach na prawdę zastanawiam się czy nie kupić wideorejestratora, bo niektórzy powinni w SKM odpocząć.
figaro
Bywalec
262 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

W cywilizowanych krajach obywatel może nosić broń...u nas państwo wie lepiej...by żyło się lepiej, oczywiście.
ODPOWIEDZ