Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Wystawki odpadów wielkogabarytowych

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Na Jana Pawła, też dwa dni stała drukarka, nikt nie zabrał.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Rok temu też ode mnie nie odebrali, ale po interwencji w UM zabrali następnego dnia. Dzwoniliscie do UM? Swoją drogą chyba małe zainteresowanie wystawką w tym roku. Albo większość sie pozbyła śmieci jesienią albo kiepska komunikacja, albo jedno i drugie.
Tempest
Znam to forum
129 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Też mam wrażenie, że zainteresowanie zerowe, bo w moich okolicach tylko ja wystawiłem graty. Dlatego pierwsza moja myśl - kurczę, to chyba nie dzisiaj Ale nie, na stronie termin podany na 16.04, więc wszystko się zgadza. A kto w ogóle robi zbiórkę? PUK z Rumi czy jakaś inna firma?
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Ciężko stwierdzić. Wcześniej widziałem małe autko z odkrytą paką i dwóch panów ładujących. PUK to raczej nie był.
Tempest
Znam to forum
129 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Zadzwoniłem raniutko do UM (nr podany wyżej w wątku). Osoba, która odebrała była bardzo zdziwiona, ponieważ wg jej stanu wiedzy nie ma żadnych problemów z wystawką. Niemniej jednak obiecała interweniować. Wywózką zajmuje się na 100% PUK Rumia, tam też zadzwoniłem i też wielkie zdziwienie, bo rzekomo samochody jeżdżą i wszystko zbierają. Pani była wręcz oburzona, że to niemożliwe, ale też obiecała sprawdzić.
Finał taki, że dziś ledwo po 10:00 graty zabrano Tak więc gorąca prośba do reszty mieszkańców - dzwońcie i interweniujcie, jeśli coś jest nie tak, bo UM jest święcie przekonany, że zbiórka działa bez zarzutu i że to niemożliwe, by gdzieś pozostały jakieś niezabrane odpady. Pracownikowi UM poleciłem dodatkowo zajrzenie na forum e-reda, jako dowód, że tego nie wymyśliłem
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Tempest pisze: Pracownikowi UM poleciłem dodatkowo zajrzenie na forum e-reda, jako dowód, że tego nie wymyśliłem
Wykonał polecenie?

W ubiegłym roku zapomnieli zabrać moje graty. Jeden krótki telefon do PUK załatwił sprawę.
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Jakoś nie chce mi się kolejny raz wystawiać tych gratów z garażu...... chyba poczekają do jesieni- trochę pewnie przyrośnie
ELENI216
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Jak w tytule kiedy są wystawki w Redzie?
Awatar użytkownika
Nutka
Ja tu zaglądam
31 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

:)
ELENI216
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

dzięki , a w jakich godzinach bo nie widzę o tym informacji a nie wiem jak to się wcześniej w Redzie odbywało
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

cytat-odpady wielkogabarytowe
"odbierane są 2 razy do roku (wiosną i jesienią) podczas tzw. „wystawek”.

Odpady z poszczególnych ulic są zbierane o wyznaczonej wcześniej porze. Należy je wystawiać przed posesję w dniu poprzedzającym wywóz odpadów, na chodniku w miejscu nieutrudniającym ruchu drogowego i ułatwiającym załadunek sprzętu na pojazdy. "
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Od rana jeżdżą. Koło 8.00 już ich ostatnio widziałam. Najlepiej wieczorem wystawić, chociaż trzeba liczyć się z tym, że jakieś napite oszołomy to mogą rozrzucić, tak było u nas jednego roku.
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

Jakiś czas temu wyniosłem na wystawkę stary komputer. Jak po kilkunastu krokach się odwróciłem, już go nie było .
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

9 lat temu

Dla tych, którzy nie natrafili na tą informację - zbiórka odpadów wielkogabarytowych będzie w drugiej połowie kwietnia:

http://miasto.reda.pl/2015/harmonogram- ... wych-2015/
Jurgen
Początkujący
14 postów
Początkujący
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

są stałe dni?
ODPOWIEDZ