Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Wystawki odpadów wielkogabarytowych

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

9 lat temu

Co znaczy stałe? Są wyznaczone na ten rok (jak w linku powyżej). Start 21 kwietnia.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

9 lat temu

Zigi pisze:Co znaczy stałe? Są wyznaczone na ten rok (jak w linku powyżej). Start 21 kwietnia.
Wystawka już od jutra!
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Już drugi raz nie zabrano nam w dniu wystawki starej szafy rozłożonej na części (czyli głównie wiórowe i pilśniowe płyty). Jesienią machnęłam ręką, schowałam to do garażu, teraz wystawiłam przy okazji wystawki wiosennej i ... to samo. Po prostu albo nikt nie przyjechał albo uznano, że to się nie nadaje na wystawkę?? Czy faktycznie muszą być spełnione jakieś warunki, by to zabrali?

Gdzie proponowalibyście zapytać, o co chodzi - w Urzędzie Miasta czy w samym Remondisie? Bo chyba Remondis też wywozi wielkogabarytowe, tak?
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Salamandra pisze:
Gdzie proponowalibyście zapytać, o co chodzi - w Urzędzie Miasta czy w samym Remondisie? Bo chyba Remondis też wywozi wielkogabarytowe, tak?
Tylko w urzedzie. to z nimi podpisałas umowę.

Bardzo podoba mi si e sposób w jaki Gdynia lub Gdańsk chce tw kwestie w najbliższej przyszłości rozwiazać. Każdy, kto ma takie smiweci umawia sie indywidualnie z firma wywozowa tez chyba dwa razy w roku. I po kłopocie.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Załatwione - szybko i sprawnie. Tel. do urzędu, rozmowa, pan oddzwania za 5 minut z informacją, że dziś przyjadą, nie mija godzina i szafy nie ma
ODPOWIEDZ