Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Parking strzeżony ?

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Awatar użytkownika
Geniodekt
Forumowicz
54 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Witam ! Niedawno podczas jednego ze spacerów idąc ulicą Poniatowskiego zapuściłem się trochę dalej niż zwykle. Dostrzegłem duży plac na którym stało trochę nowych aut, ale zdecydowanie najbardziej w oczy rzucały się zdezelowane wraki klasycznych aut. Oj, czego tam nie było. Stare BMW serii 3 (chyba E21), Citroen DS (rocznik >'67), Fiat 125 Kombi, kilka Mercedesów "beczek" W123, Toyota Solara, Ford Sierra stylizowana na Coswortha i oczywiście cała masa maluchów. Jako miłośnik motoryzacji byłem zasmucony widokiem tych cud motoryzacji porzuconych i wrośniętych w ziemię, które prawdopodobnie czeka tylko złom. Niestety strażnik nie był zbyt uprzejmy, nawet nie pozwolił mi wejść i zrobić kilku zdjęć. I tu moje pytanie: czy ktoś bieglejszy w historii Redy byłby skłonny powiedzieć coś na temat tego przybytku ? Ustaliłem, że był to chyba niegdyś parking policyjny i możliwe, że obecny właściciel chciałby się pozbyć zalegających na jego terenie wraków.
TUTAJ wspomniany parking zaznaczony na mapie
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

link nie działa
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
kula65
Częsty Bywalec
311 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

Wiem gdzie to....pomiędzy transformatorami a poniatowskiego , dalej są garaże bodajże trzy szeregi

w czerwonym prostokącie
http://pokazywarka.pl/ymq835/
ARKA TO MY FANATYCY !!!
Awatar użytkownika
Geniodekt
Forumowicz
54 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Tak, właśnie o to miejsce mi chodziło.
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Heh Genio haki tekst. Piękno Redy zastapilo ludzka głupotę Dobry wybór
Mamo.... bo się potnę !!!
jarekm
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Tak. To jest parking strzeżony. Istnieje już ładnych parę lat, a właściwie to więcej niż parę. Ja parkuję tam jakieś lat 20 a może 22. Nie pamiętam. Z wiekiem tak bywa. Parking ten potocznie nazywano policyjnym bo odstawiane były tam samochody po wypadkach. A te tak zwane trupy to są autka np. z zabezpieczeń komorniczych. Tylko też nie pojmuję dlaczego niektóre stoją i rdzewieją, dawniej jeszcze można to było sprzedać jako samochód bo obecnie to tylko do utylizacji się nadają. A kto jest właścicielem to cicho sza bo nie chę być podejrzany o reklamę albo jakie inne niedozwolone sprawki
ODPOWIEDZ