Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Wyrzucanie mebli do śmietnika

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Baku
Forumowicz
41 postów
Forumowicz
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Zauważyłem, że do śmietnika mieszczącego się za blokiem nr 13 przy ul. Młyńskiej ( z tego co wiem to należy do mieszkańców bloków 9, 11, 13 ) trafia coraz więcej mebli... t.j. stare kanapy, meble łazienkowe, brodziki, szyby od kabin lub całe kabiny prysznicowe. Ludzie jak macie stare meble do wyrzucenia to zamówcie sobie transport i zapłaćcie za usunięcie tych rupieci! Panowie którzy przyjeżdżają po śmieci tego nie zabiorą a wystawki są raz do roku! Za chwile w tym śmietniku będzie można zamieszkać. Jednak trzeba troszkę ruszyć głową czasem!
Awatar użytkownika
sad1
Bywalec
164 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

moim zdaniem jeżeli te meble sa do użytku jeszcze wystarczy dać ogłoszenie na strone trójmiasto pl. w dział ogłoszeń oddam i po problemie.
Agamtb

10 lat temu

Niektórym mieszkańcom mojego bloku nie chce się nawet wyrzucić zwykłych śmieci bytowych do śmietnika. 30m jest zbyt dużą odległością do pokonania, wygodniej zostawić je przy wejściu do klatki schodowej....
Swoją drogą kanapy, fotele i wszelakie rupiecie też lądują pod śmietnikiem i wiodą tam drugie życie...
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

niektórzy nie przywykli do mieszkania w mieście chyba. Albo czekają na wystawki albo sami zamawiają firmę, które te odpady odbierze. w przeciwnym razie tak jak napisano wcześniej, rozkręcić na drobne i nikt nie będzie miał pretensji.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Tę kobietę z nagrania widuję często jak podrzuca reklamówki ze śmieciami do ogólnodostępnych śmietników w okolicy Al. Jana Pawła II.
ODPOWIEDZ