Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Przychodnia w Redzie od 2 stycznia zamknieta!!!

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

obecnie wszystkie przychodnie w Redzie mają już umowy i działają - na podstawie info ze strony http://www.nfz-gdansk.pl/
agadra1
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

http://www.nfz-gdansk.pl/uploads/files/ ... owy(2).pdf na stronie NFZ znajduję się lista przychodni POZ otwartych i według niej przychodnia na ulicy Łąkowej podpisała już również umowę. Ale tam nie dzwoniłam i osobiście tego nie sprawdziłam.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2878 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

9 lat temu

W Redzie już wszystkie mają zawarte umowy.
basta
Znam to forum
114 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Na łąkowej jest czynna, byłem tam dziś po receptę, nawet nie ma kolejek. Na mtku jest nawet słeetfocia rejestracji http://mtk.pl/artykul/wiadomosci/w-rumi ... -strajkuja
tajnyzbieraczchrustu
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

Mogę podzielić się sytuacją, która miała miejsce dzisiejszego poranka. Kolejki do rejestracji zawsze były długie już przed otwarciem natomiast dzisiaj przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Stałem pół godziny czyli w zasadzie niewiele patrząc na służbę zdrowia, natomiast stało się tak dlatego, że w pewnym momencie padło hasło "brak wolnych miejsc u dr X" i nawet Ci przy samym okienku rozgoryczeni wrócili do domu. Nie dziwię się, że słychać było gniewne komentarze. Do czego zmierzam - jeśli to wszystko jest zależne od tej całej sytuacji z Porozumieniem Zielonogórskim, radzę po prostu zawczasu podejść po drodze i sprawdzić czy wszystko w naszych dokumentach jest ok, aby uniknąć niepotrzebnych nerwów w przyszłości.
lisek_88
Znam to forum
106 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

9 lat temu

po co stac w kolejkach , mogłaś zadzwonić dzień wcześniej i sie zarejestrować na następny dzień lub jak juz stałaś w tej kolejce powiedzieć pielegniarce zeby cie zapisała na jakas godzine nastepnego dnia
antek
Bywalec
167 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Lisek88... w jakies przychodni możesz się zarejestrować na drugi dzień? Jestem bardzo ciekawy Mi zawsze mówią, że muszę tydzień wcześniej zadzwonić i tylko 10 takich numerków jest
jarekm
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

Od godz 18.00 można się rejestrować na następny dzień przez internet.

http://nzozreda.republika.pl/erejestracja.shtml
jarekm
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

tajnyzbieraczchrustu pisze:Mogę podzielić się sytuacją, która miała miejsce dzisiejszego poranka. Kolejki do rejestracji zawsze były długie już przed otwarciem natomiast dzisiaj przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Stałem pół godziny czyli w zasadzie niewiele patrząc na służbę zdrowia, natomiast stało się tak dlatego, że w pewnym momencie padło hasło "brak wolnych miejsc u dr X" i nawet Ci przy samym okienku rozgoryczeni wrócili do domu. Nie dziwię się, że słychać było gniewne komentarze. Do czego zmierzam - jeśli to wszystko jest zależne od tej całej sytuacji z Porozumieniem Zielonogórskim, radzę po prostu zawczasu podejść po drodze i sprawdzić czy wszystko w naszych dokumentach jest ok, aby uniknąć niepotrzebnych nerwów w przyszłości.
Też byłem tego dnia u lekarza, udało mi się zarejestrować, i na dodatek z niskim numerkiem, czyli można, nie byłem wcale o jakieś bardzo wczesnej porze, pół godziny przed rozpoczęciem rejestracji.
Ale na szczęście ja mieszkam w blokach i nie mam problemu z ogrzewaniem więc nie musiałem tracić czasu na zbieranie chrustu.
Trzeba było najpierw się zarejestrować a potem iść po ten chrust.
lisek_88
Znam to forum
106 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

9 lat temu

W kazdej przychodnii można sie zarejestrować na drugi dzień , co do rejestracjii przez internet nie jest to takie proste byłem na stronie przed godzina 18 , równo o 18 kliknałem na dana godzine nastepnie zaczeło sie przetwarzanie danych trwało to ok 20 sekund , nastepnie wyskakuje komunikat ze dana godzina jest juz zajeta , trzeba kliknac powrót i znów terminy przyjec i co wyskakuje niespodzianka brak miejsc i cos tam zeby zadzwonic , czyli patrzac na to po 30 sekundach było brak miejsc do mojego lekarza , co do dzwonienia i rejestrowania sie rano to jest ciezko , wiąze sie z cudem bo jak juz ktos odbierze tel to miejsc juz nie ma wiec uwazam ze lepiej zadzwonic ok godziny 12-18 gdzie linia nie jest tak masakrycznie zajeta i sie rejestrowac nastepnego dnia lub za 2 dni
antek
Bywalec
167 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

To może inaczej.... o której przychodni piszecie? Bo na pewno nie o tej na Łąkowej
lisek_88
Znam to forum
106 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

9 lat temu

no właśnie o tej na łąkowej
antek
Bywalec
167 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

To chyba mam mega pecha zawsze słyszę to samo.... Proszę Pana już dawno numerków nie ma A rejestracja internetowa też jest na łąkowej? To już jest dobra opcja
lisek_88
Znam to forum
106 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

9 lat temu

Jeżeli nie ma numerków na dany dzień obowiązkiem pielęgniarki jest podać ci inny termin , rejestracja internetowa jest tylko trzeba mieć mega farta aby sie zarejestrować podobnie jak telefonicznie
lisek_88
Znam to forum
106 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

9 lat temu

ODPOWIEDZ