Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Paczkomat w Redzie

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

Meliona pisze:Dodatkowo, gdy mieszkam w Betlejem (nazwa idealna, wszędzie daleko), to mam z buta ponad 20 minut w jedną stronę do najbliższego sklepu spożywczego, a co dopiero do tego paczkomatu - z 40 minut.
Nie wiedziałaś/łeś tego kupując/budując dom czy mieszkanie?
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

Meliona pisze:Bardzo fajnie, że jest paczkomat w Redzie, ale bardziej przydałby się kiosk Ruchu. Do nich najczęściej jest najtańsza przesyłka, a w Redzie nie ma ani jednego. No ale tutaj tylko Aquaparki budują. Dodatkowo, gdy mieszkam w Betlejem (nazwa idealna, wszędzie daleko), to mam z buta ponad 20 minut w jedną stronę do najbliższego sklepu spożywczego, a co dopiero do tego paczkomatu - z 40 minut.
Jeśli myślisz, że przydałby się kiosk Ruchu i będzie opłacalny to może trzeba otworzyć?
Ruch szuka partnerów
http://www.pracuj.pl/praca/prowadzacy-p ... ta,4196002

Ja to wolę jednak, żeby budowali Aquaparki, niż kioski Ruchu i myślę, że więcej ludzi przyjedzie (i zostawi swoje pieniądze oraz da miejscowym pracę) do Redy do Aquaparku niż przyjechałoby do ewentualnego kiosku Ruchu... ale może się mylę
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

Moja ciocia kiedyś (dawno temu) prowadziła kiosk Ruch. Żyła nieźle. Kiosk był czynny od 6-21. Pracował tam też wujek i ich córka. Zarobki były zalezne od utargu, utarg od zaopatrzenia, zaopetrzenie od tej pani w Wejherowie. Gdy ta pani była "zainteresowana" przydziałem duzej ilości dobrego towaru interes sie krecił. Dostac prace w kiosku nie było łatwo, gdy ktoś tam usiadł, to siedział.
Awatar użytkownika
herring
Częsty Bywalec
340 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

Meliona pisze:Bardzo fajnie, że jest paczkomat w Redzie, ale bardziej przydałby się kiosk Ruchu. Do nich najczęściej jest najtańsza przesyłka, a w Redzie nie ma ani jednego. No ale tutaj tylko Aquaparki budują. Dodatkowo, gdy mieszkam w Betlejem (nazwa idealna, wszędzie daleko), to mam z buta ponad 20 minut w jedną stronę do najbliższego sklepu spożywczego, a co dopiero do tego paczkomatu - z 40 minut.
Aby ktoś otworzył kiosk ruchu musi być jakaś szansa ze to się opłaci finansowo. Niestety czasy teraz takie ze ludzi nie kupują gazet, papierosy coraz częściej z przemytu bo akcyza coraz większa, prowizja ze sprzedaży biletów jest na żenujący poziomie. Czyli generalnie patrząc na to ile trzeba włożyć szanse ze coś z tego wyjmujemy są marne. Brak opłacalności kiosków widać też w innych miastach choćby w Gdyni gdzie punkty istniejące wiele lat zostały pozamykane. A co do narzekań na swoje miejsce zamieszkania to również tutaj działają prawa popytu i podaży stąd brak u was sklepu bo nikt dla idei poprawy losu mieszkańców go nie poprowadzi. Masz natomiast inne zalety takie jak cisza, spokój, bliskość lasu

Sent from my m1 note using Tapatalk
Awatar użytkownika
Darq
Znam to forum
105 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

8 lat temu

Już można zamawiać na "nasz" paczkomat jak coś
Close the world...
                         ...txen eht nepO
alcy
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 8 lat temu

8 lat temu

no i który z decydentów umieścił paczkomat przy gdańskiej, przy biedronie? fatalny pomysł, no chyba żeby utrudnić większości mieszkańców przedostania się na drugi 'brzeg' redy. szkoda gadac. pewnie pan burmistrz negocjowal ten wynalazek. tak samo jak sie szczyci rozwiazaniem korkow
Bori
Ja tu zaglądam
24 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

alcy pisze:no i który z decydentów umieścił paczkomat przy gdańskiej, przy biedronie? fatalny pomysł, no chyba żeby utrudnić większości mieszkańców przedostania się na drugi 'brzeg' redy. szkoda gadac. pewnie pan burmistrz negocjowal ten wynalazek. tak samo jak sie szczyci rozwiazaniem korkow
A jaka lokalizacja mogłaby uszczęśliwić wszystkich mieszkańców ?
tola
Znam to forum
128 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

Myślę, że to jest dobry pomysł z taką lokalizacją. Nigdy wszystkich się nie zadowoli. A tak jest to mniej więcej centralnie położony punkt i przy głównej ulicy. Parking jest, a w razie czego można autobusem czy rowerem podjechać. Mi się to miejsce podoba. Trzeba czasem pomyśleć o mieszkańcach z innych dzielnic, jest to miejsce wypośrodkowane i tyle. A marudy zawsze się znajdą
madziula20
Znam to forum
99 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

Dział już ten paczkomat?
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

madziula20 pisze:Dział już ten paczkomat?
Madziula 4 posty wyżej jest cos na frapujące Cie pytanie
Awatar użytkownika
Darq
Znam to forum
105 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

8 lat temu

Wczoraj odbierałem paczkę - wszystko śmiga i jeszcze paczucha była tuż obok moich nóg, więc nie musiałem nawet kroku zrobić od terminala Całość akcji trwała może 2 sekundy, chodź na liczniku była jedna
Close the world...
                         ...txen eht nepO
Awatar użytkownika
herring
Częsty Bywalec
340 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

7 lat temu

No i doczekaliśmy drugiego paczkomatu w Redzie. Dzisiaj zamontowany więc pewnie jeszcze nieaktywny. Stoi przy delikatesach centrum na Łąkowej

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

6 lat temu

Przy delikatesach Centrum paczkomat zmienił lokalizację na bok sklepu ale przede wszystkim został powiększony i teraz jest 3x większy

Obrazek
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

6 lat temu

Mi się to nie podoba, nie dość że zabrali nam miejsca parkingowe pod blokiem to jeszcze pewnie jakieś asy będą stawać tam na kilka minut żeby odebrać paczkę i blokować wjazd i te miejsca, które nam zostały niech w takim razie zorganizują miejsca postojowe, żeby odbierać paczki na taki wielki paczkomat.. Jeśli chodzi o sam paczkomat to fajnie, że taki duży i 24h na dobę czynny ale moim zdaniem nie w takim miejscu
Redzianin od urodzenia
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

6 lat temu

No cóż.... paczkomat prawdopodobnie stoi na terenie należącym do sklepu więc wcześniej parkowaliście nie na swoim terenie.... co do zajmowania miejsc przez ludzi odbierających paczki to raczej dramatu nie będzie, odebranie paczki trwa nie więcej niż 5min....
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
ODPOWIEDZ