Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Paczkomat w Redzie

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
valencianistas
Forumowicz
74 postów
Forumowicz
Rejestracja: 11 lat temu

6 lat temu

Mam pomysł, zamontować tam szlaban, mieszkańcom naklejki RFID na szyby samochodów (szlaban będzie otwierał się, jak auto się zbliży) lub na pilota. jak ktoś będzie chciał odebrać paczkę to może zaparkować po przeciwnej stronie i przejść się 10 metrów
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

6 lat temu

Wow, ale wielki! Nic dziwnego, ostatnio paczki notorycznie się nie mieściły i były wydawane przez kuriera.
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

6 lat temu

Chciałem w takim razie zaznaczyć, że na naszej ulicy przy bloku i paczkomacie jest zakaz wjazdu który nie dotyczy mieszkańców i zaopatrzenia. Tak jak valencianistas zaznaczył można stanąć po przeciwnej stronie ulicy na spokojnie albo pod sklepem
Redzianin od urodzenia
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

6 lat temu

Czy ten paczkomat jest czynny? Dziś zamawiałem i był do wyboru tylko ten na Gdańskiej?
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

6 lat temu

Też miałem problemy. Pewnie jeszcze nie zintegrowali z systemem.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

3 lat temu

na stronie https://inpost.pl/blisko-ciebie/glosuj-na-miejsce trwa głosowanie na nowe lokalizację paczkomatów.

W Redzie na chwilę obecną ranking wygląda tak:
1. Obok Biedronki przy Obwodowej 1119 głosów
2. Przy Lidlu 1010 głosów (ten punkt jest zgłoszony dwa razy - drugie zgłoszenie ma 403 głosy)
3. Przy Aquaparku 757 głosów
4. Obok PKO przy Łąkowej 170

Mam nadzieje, że coś z tego głosowania wyjdzie i któraś z lokalizacji 1-3 zostanie wybrana :P
adameq
Znam to forum
95 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

3 lat temu

Wicek pisze:
3 lat temu
na stronie https://inpost.pl/blisko-ciebie/glosuj-na-miejsce trwa głosowanie na nowe lokalizację paczkomatów.

W Redzie na chwilę obecną ranking wygląda tak:
1. Obok Biedronki przy Obwodowej 1119 głosów
2. Przy Lidlu 1010 głosów (ten punkt jest zgłoszony dwa razy - drugie zgłoszenie ma 403 głosy)
3. Przy Aquaparku 757 głosów
4. Obok PKO przy Łąkowej 170

Mam nadzieje, że coś z tego głosowania wyjdzie i któraś z lokalizacji 1-3 zostanie wybrana :P

Niebawem pojawi się przy Aquaparku :)
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

3 lat temu

ooo to bardzo dobra wiadomość :)

ta część miasta już dawno potrzebowała paczkomatu - tym bardziej, że ten przy Auchan często bywa przeładowany.

mam nadzieje, że tak samo rozumiemy słowo niebawem :P
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

3 lat temu

Po co przy PKO? Przecież obok jest paczkomat przy delikatesach.
Awatar użytkownika
alutka
Bywalec
234 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

3 lat temu

Glider pisze:
3 lat temu
Po co przy PKO? Przecież obok jest paczkomat przy delikatesach.
Ano po to, że obecny paczkomat jest często przepełniony. Zdarza się, że przesyłki wydawane są bezpośrednio z samochodu. Dzisiaj na przykład moja przesyłka została przekierowana do "tymczasowego" paczkomatu na ul Puckiej. Gdybym do jutra jej nie odebrała byłaby przewieziona z powrotem na Łąkową. A, że do jednego i drugiego mam podobną odległość to odebrałam ją już dzisiaj ;)
adameq
Znam to forum
95 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

3 lat temu

Wicek pisze:
3 lat temu
ooo to bardzo dobra wiadomość :)

ta część miasta już dawno potrzebowała paczkomatu - tym bardziej, że ten przy Auchan często bywa przeładowany.

mam nadzieje, że tak samo rozumiemy słowo niebawem :P
Może jeszcze w tym tygodniu, ale na pewno przed świętami :)
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

3 lat temu

widziałem, widziałem, że już nawet podstawę wczoraj postawili :)

Troszkę zaskoczyli mnie, że będzie stał na tyłach budynku (przy parkingu). Jakoś podświadomie spodziewałem się od strony ulicy Morskiej :)

Ale tył to oczywiście lepsze rozwiązanie - o ile nie będzie tam problemu z dewastacją
adameq
Znam to forum
95 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

3 lat temu

Wicek pisze:
3 lat temu
widziałem, widziałem, że już nawet podstawę wczoraj postawili :)

Troszkę zaskoczyli mnie, że będzie stał na tyłach budynku (przy parkingu). Jakoś podświadomie spodziewałem się od strony ulicy Morskiej :)

Ale tył to oczywiście lepsze rozwiązanie - o ile nie będzie tam problemu z dewastacją
WIcek, to nie podstawa tylko Aquapark dorobił kilka miejsc postojowych, Paczkomat stanie za tymi miejscami.
Co do wandalizmu to bym był w miarę spokojny. Cały budynek i parkingi są objęte monitoringiem i ochroną.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

3 lat temu

Kolejny mały Paczkomat stoi obok Croco Roco, dziwne bo obok zaraz jest kolejny.
Załączniki
IMG-20201211-WA0003.jpeg
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
cli1
Znam to forum
134 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

3 lat temu

Jedna rzecz mnie zastanawia - dlaczego w obszarze Gdańska-Łąkowa-Obwodowa nie ma żadnego paczkomatu? Za to w obszarze Ciechocino/Rekowo są 4 + punkt obsługi paczek, w którym są zostawiane przesyłki jak nie ma miejsca.
Ludzie mieszkający w okolicach Fenikowskiego/Św. Wojciecha są trochę poszkodowani :P
ODPOWIEDZ