Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

SP NR 2 W REDZIE. CZAS NA ZMIANY.

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Ramzes1206
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 8 lat temu

8 lat temu

Witam,mam pytanie czy sytuacja w szkole się poprawiła .Pytam dlatego że chcę posłać swojego syna do 1 klasy.Miał tam pójść do 0 ale zmieniłem decyzję z powodu braku świetlicy,godzin zajęć i możliwości korzystania ze stołówki.Czytałem też opinie rodziców z poprzednich lat i nie brzmi to zachęcająco. W tej chwili chodzi do klasy 0 do szkoły prywatnej na ul Norwida.Decyzja moja waha się pomiędzy
Sp2 a szkołą prywatną,Proszę o opinię rodziców z tych szkół . Dziękuję i pozdrawiam
Robin
Częsty Bywalec
470 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

Na Twoim miejscu nie posyłałbym dziecka do SP2. Szkoła z dobrą opinią, którą cieszyła się od wielu lat została zwyczajnie zdegradowana. Przyczyny zostały w tym wątku podane. Na tą chwilę nie widzę wyraźnej poprawy. Może to za mało czasu - nie wiem. Rodzic nie ma jednak czasu na czekanie - jego dziecko uczy się i rozwija każdego dnia. W SP2 ciągle jest wiele do zrobienia. Brak aktywności i osiągnięć naukowych - bardzo mało konkursów, olimpiad itd., jak i sportowych. Prosta sprawa - dziennik elektroniczny - w wielu szkołach od lat, w SP2 nie ma. Myślę, że warto poszukać czegoś innego.
ODPOWIEDZ