Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Podwórko NIVEA w Redzie

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

Dzisiaj poszło lekko w górę. Drhacken nie rezygnuj. Za dwa dni może się uda ruszyć młodzież w szkołach.
pi
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

9 lat temu

głosujemy regularnie, ja jadę z 5 maili dziennie
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Po oddaniu głosu dostaje się na maila link aktywacyjny.
Trzy razy przyszedł, od wczoraj już nic nie przychodzi
Więc nie wiem, czy moje głosy są zaliczone czy nie.
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

Zdarzyło mi się, że przyszedł z bardzo dużym opóźnieniem następnego dnia. Kliknęłam go. Potem tego samego dnia mogłam jeszcze raz głosować, nie przytrzymało maila. Powinien jeszcze dojść.
pi
figaro
Bywalec
262 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

450 głosów, co ciekawe w czołówce naprawdę małe miejscowości, korci żeby wynająć kogoś kto będzie klepał te głosy non stop. W każdym razie głosuję już z 2 maili, strona ledwo dyszy chyba zainteresowania przerosło oczekiwania...
szym911
Znam to forum
90 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Do mnie na maila tez juz 2 razy nic nie przyszlo, tak sie zastanawiam może musi byc przerwa minimum 24 godzinna pomiędzy oddaniem głosów i np. jak sie odda głos jednego dnia o 15 a nastepnego o 14 to na maila nie przyjdzie zadne potwierdzenie bo nie minął ten okres czasu...
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

Raczej nie. Głosowałam w dzień, a potem zaraz po północy i linki przyszły.
pi
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

222 miejsce na 20 miejsc w 1 turze, marne szanse przy takim tempie - lokalna społeczność powinna zmobilizować sąsiadów - przecież okolice Kwiatowej to przecież między innymi nowe osiedla przy 12-go Marca, a tam jest na pewno sporo młodych ludzi z dostępem do netu i adresami mailowymi, taki plac zabaw będzie przecież dla ich dzieci - więc może warto ruszyć w teren ?
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

Właśnie przygotowuję ulotki z info gdzie głosować.
pi
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

Przypomniało mi się, te linki, które nie przychodzą mogą być w spamie.
pi
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

Zrobiłam stronę na facebooku pod nazwą "Plac zabaw w Redzie - Podwórko Nivea". Pierwszy raz coś takiego robiłam, więc wybaczcie jakość. Jeśli możecie, to spróbujcie rozpowszechnić idee podwórka na facebooku.
pi
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Pi, strona bardzo fajna
Zrób może jeszcze tzw. przypięty post z linkiem do głosowania. Chodzi o to, żeby zawsze był na samej górze i zawsze widoczny. W przeciwnym razie nikomu się nie będzie chciało szukać tego niżej i w rezultacie także głosować.
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

Bardzo proszę o "rozpuszczenie" wśród znajomych strony na facebooku pod nazwą "Plac zabaw w Redzie - Podwórko Nivea".
pi
River Man
Ja tu zaglądam
32 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

9 lat temu

Zaciągnąłem trochę języka, jak to działa w Pelplinie. Miasto liczy 8350 mieszkańców, jest na 16 miejscu i ma 4300 głosów. Najaktywniejszy jest Urząd Miasta z burmistrzem na czele, który bardzo się w to angażuje. Działają aktywnie dyrektorzy szkół, przedszkoli, żłobków, parafie, firmy a teraz sami mieszkańcy nakręcają się wzajemnie i są bardzo zmobilizowani. Napomknę, że zaczynali z trzeciej setki.
Binka
Bywalec
283 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

nasze gimnazjum tez działa!dzisiaj dostałam info w dzienniku elektronicznym z prośbą o głosy,sama głosuję z siebie i męża,no i puściłam na fb
ODPOWIEDZ