Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Podwórko NIVEA w Redzie

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Rafotograf pisze: Czyli z domu prywatnego z jednego podłączenia do sieci internet może zagłosować 10 osób (członków rodziny)
No chyba nie bardzo, bo po jednym zagłosowaniu, chcąc zagłosować ponownie otrzymuję informację:
"Dziś już zagłosowałeś. Kolejny głos możesz oddać już jutro!"
Rafotograf
Ja tu zaglądam
27 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

Salamandra pisze:
Rafotograf pisze: Czyli z domu prywatnego z jednego podłączenia do sieci internet może zagłosować 10 osób (członków rodziny)
No chyba nie bardzo, bo po jednym zagłosowaniu, chcąc zagłosować ponownie otrzymuję informację:
"Dziś już zagłosowałeś. Kolejny głos możesz oddać już jutro!"
Całe zdanie brzmi:
Rafotograf pisze:Czyli z domu prywatnego z jednego podłączenia do sieci internet może zagłosować 10 osób (członków rodziny) lub jedna osoba wpisująca 10 różnych adresów email.
Może powinienem dopisać: ...10 osób (członków rodziny), każda wpisuje inny adres email.
Czyli można oddać 10 głosów, ale za każdym razem trzeba wpisać inny adres email.
Ja wpisuję 3 różne emaile i na te trzy otrzymuję linki aktywacyjne, a po kliknięciu osobne potwierdzenie o przyjęciu głosu
Rafotograf
Ja tu zaglądam
27 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

Zigi pisze:http://www.nivea.pl/Porady/ext/pl-PL/po ... k-podworko
Trzeba głosować codziennie, więc przypominamy link.
Tutaj pozwolę sobie dopisać cały etap oddania głosu, bo może nie wszyscy to wiedzą:
Po znalezieniu Redy na liście, klikamy "Głosuj", wpisujemy adres email oraz po wciśnięciu "OK" kod weryfikacyjny. Następnie musimy odebrać wiadomość e-mail od Nivea i kliknąć "LINK AKTYWACYJNY".
Tu uwaga: czasem wiadomość może być w folderze "Spam" lub "Śmieci". Bez zatwierdzenia "Linku aktywacyjnego" w wiadomości e-mail głos nie będzie zaliczony.
Napisałem to, ponieważ jeden z kolegów namówiony do głosowania nie potwierdzał głosów w wiadomości email - myślał, ze wystarczy kliknąć "Głosuj".
Rafotograf
Ja tu zaglądam
27 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

Na stronie https://www.facebook.com/pages/Plac-zab ... e_internal od kilku dni jest ponad 500 "polubień", a głosów przybywa <500, dodatkowo niektórzy oddają po kilka głosów, a ja np. nie "polubiłem" i też głosuję.
Nie wiem co odzwierciedlają "polubienia", ale jeżeli 1 pulubienie = 1 człowiek, to tych głosów powinno być dużo, dużo więcej...
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

Tutaj pozwolę sobie dopisać, aby zagłosować po raz pierwszy należy założyć konto

Obrazek

Wyswietli się taka tabelka, którą trzeba uzupełnić:

Obrazek

Po wysłaniu tej rejestracji, należy zajrzeć na swojego maila i sprawdzić czy przyszło potwierdzenie jeżeli nie ma, sprawdź też SPAM lub zajrzyj za chwilę.
Po otrzymaniu potwierdzenia, kliknij w link przysłany w liście i już pierwszy raz zagłosowałaś/łeś.

Jutro musisz znowu głosować, ale pomijając procedurę rejestracji, czyli:
Wejść na stronę: http://www.nivea.pl/Porady/ext/pl-PL/po ... k-podworko
1. Znaleźć Redę
2. Kliknąć GŁOSUJ, wyświetli się:

Obrazek

3. Wpisać swój adres mailowy kliknąć WYŚLIJ - wyświetli się znowu tabelka (to jest ta nowość, od wczoraj), w której trzeba przepisać ciąg liter i cyfr (wielkość liter nie ma znaczenia), który jest podany i klknąć OK

Obrazek

4. Sprawdzić maila i kliknąć w link aktywacyjny, który przysłali i cieszyć się, że spełniło swój obywatelski obowiązek.
5. Czekać na następny dzień, by móc ponownie zagłosować i tak do końca maja, codziennie, aż Reda będzie na pierwszym miejscu
Ostatnio zmieniony |18 Kwi 2015|, o 15:45 przez goya, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Rafotograf pisze: Może powinienem dopisać: ...10 osób (członków rodziny), każda wpisuje inny adres email.
Czyli można oddać 10 głosów, ale za każdym razem trzeba wpisać inny adres email.
Ja wpisuję 3 różne emaile i na te trzy otrzymuję linki aktywacyjne, a po kliknięciu osobne potwierdzenie o przyjęciu głosu
Rozumiem, teraz brzmi logicznie
Myślałam, że z jednego IP można puścić aż 10 głosów, niezależnie od adresów mailowych.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

goya pisze:Tutaj pozwolę sobie dopisać, aby zagłosować po raz pierwszy należy założyć konto
Nie trzeba
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

Salamandra pisze:
goya pisze:Tutaj pozwolę sobie dopisać, aby zagłosować po raz pierwszy należy założyć konto
Nie trzeba
Jak głosujesz z kilku adresów, to lepiej się zarejestrować, bo nie trzeba wtedy wpisywać za każdym razem haseł np. do 10 adresów.

Zresztą Salamandra nie ma co ludziom w głowach mieszać. Niech głosują jak chcą byleby głosowali codziennie
lukasz8881
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

A do kiedy jest to głosowanie?
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

Do końca maja.
lukasz8881
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

troche mało czasu aby wskoczyć do premiowanej 40, ale widać że z dnia na dzień jesteśmy wyżej
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

goya pisze: Jak głosujesz z kilku adresów, to lepiej się zarejestrować, bo nie trzeba wtedy wpisywać za każdym razem haseł np. do 10 adresów.
Hmmm... jakich haseł? Wpisuję e-mail z lewej strony, klikam "wyślij", przepisuję szyfr i koniec głosowania. Potem tylko klikam na link, który przyszedł na maila i koniec. To samo z kolejnym adresem. Żadnego hasła w żadnym momencie nie wpisuję.

Z kolei rejestracje w takich przypadkach kończą się zazwyczaj tym, że dostaje się później masy newsletterów i spamów. Tutaj z Nivea
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

9 lat temu

Podrzućcie trochę głosów. Jest szansa na skok w górę! Potrzebne już teraz!
pi
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

9 lat temu

powoli , powoli w górę; zastanawiam się tylko nam tym że różnica do 40 miejsca w głosach nie maleje...tylko rośnie
Rafotograf
Ja tu zaglądam
27 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

Zgadza się.
Dla 40-tego miejsca jest przyrost ok 1750 głosów dziennie w dni robocze i ok 1000 dziennie w ostatnią sobotę i niedzielę (dzisiaj), dla Redy w dni robocze było ok.470 głosów dziennie, a wczoraj i dziś po ok.300 dziennie. Mamy na szczęście tendencję zwyżkową (jak wszyscy ), ale słyszę że informacja była przekazana w kościele (szkoda, że prawdopodobnie w jednym) i szkole przy Brzozowej - to rodzi nadzieję na większy przyrost głosów.
Żeby tylko ludzie zechcieli się przyłączyć do głosowania.
Nieważne, że ktoś nie skorzysta, ale przecież też nic nie straci (poza poświęceniem chwilki na zagłosowanie), a przyczyni się do wybudowania miejsca zabaw dla dzieci i to nie z kasy Miasta Redy.
I ta radość ze zwycięstwa
ODPOWIEDZ