Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Podwórko NIVEA w Redzie

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Rafotograf
Ja tu zaglądam
27 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

Rafotograf pisze:Uważam, że jest to w interesie wszystkich mieszkańców Redy.
Czemu tak napisałem?
Otóż taki plac zabaw dla dzieci jest potrzebny. Jeśli w dzielnicy Betlejem powstanie z pieniędzy firmy NIVEA, to miasto już nie wyda pieniędzy na budowę czegoś takiego w tym miejscu. Może przeznaczyć pieniądze na miejsce zabaw dla dzieci w innym miejscu lub dołożyć do budowy np. ... targowiska miejskiego. Jakby nie patrzeć, zyskają wszyscy Redzianie - dzieci z Betlejem bezpośrednio, reszta mieszkańców pośrednio.
Mogą też władze miasta przeznaczyć zaoszczędzone pieniądze na podwyżki dla siebie..., ale takim myśleniem nigdzie nie dojdziemy. Ja tam głosuję do końca. Podpowiem, że moje dzieci z tego nie skorzystają, wnuki pewnie też nie
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

9 lat temu

Dziękuję Wam. Plac zabaw wzruszył się i powiedział, że ludzie w Redzie są fajni!
pi
Rafotograf
Ja tu zaglądam
27 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

Dzisiaj wszedłem na forum Ostrowca Świętokrzyskiego, które ładnie pnie się w górę. Tam dowiedziałem się, że wygrali już dwa place zabaw od NIVEA, teraz są bardzo blisko wygrania trzeciego. Obecnie maja zgłoszone trzy lokalizacje, ale namawiają się na głosowanie na jedną lokalizację, aby w drugiej turze, przepchnąć kolejny plac zbaw. Chodzi o to, żeby nie "rozeszły" się głosy. To a'propos myślenia: To nie moja dzielnica więc nie moja sprawa. Tam widać się jakoś nawzajem zrozumieli i dzięki temu mają kilka placów zabaw od NIVEA zgodnie z myślą: Dziś u nas, jutro u Was, a pojutrze będziemy mieli wszyscy.
Druga sprawa.
Podobno w tych czołowych miastach urządzają akcje informacyjne pod centrami handlowymi. Nie chodzę po Redzie i nie wiem, może u nas też są organizowane. Obawiam się, ze jednak nie, bo głosuje około 300 osób, a dla powodzenie akcji potrzeba ponad tysiąc.
Jeśli wniosek złożył Urząd Miasta to dobrze by było, żeby Urząd Miasta poszedł za ciosem i zorganizował jakąś akcję informacyjną na całą Redę. Jak coś robić to do końca.
Jeśli ktoś z UM to czyta to niech to przemyśli, a jeśli ktoś ma kontakty z UM to niech może podpowie, że garstka robi co może, ale to za mało...
Ja tam głosuję x3.
Ostatnio zmieniony |14 Kwi 2015|, o 21:42 przez Rafotograf, łącznie zmieniany 1 raz.
Rafotograf
Ja tu zaglądam
27 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

Aha.
13.04.2015 NIVEA wprowadziło aneks do warunków uszczegóławiając zasady głosowania:
12. Organizator za głosy oddane w sposób zgodny z Regulaminem uzna:
a. Głosy oddane z komputerów ogólnodostępnych w miejscach publicznych, takich jak szkoły, biblioteki, galerie handlowe –bez ograniczeń ilościowych.
b. Głosy oddane przy użyciu prywatnych urządzeń umożliwiających oddanie głosu w Konkursie w ilości maksymalnie 10 głosów dziennie.

Czyli z domu prywatnego z jednego podłączenia do sieci internet może zagłosować 10 osób (członków rodziny) lub jedna osoba wpisująca 10 różnych adresów email. Więcej nie ma sensu.
Jeżeli mamy internet "po kablu" i internet mobilny, to wówczas możemy wysłać maks 20głosów
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

9 lat temu

Niebywałe podejście "nie moja dzielnica, nie ja skorzystam". Reda to nie Paryż i mieszkańcy operują bez problemu w całym mieście. Wszystko jest w miarę blisko. Dodam, kiedy kilka dni temu wiosna sobie przyszła i nagle zrobiło się ciepło i pięknie na dworze, nie mogłem się przecisnąć jadąc 12 Marca. Ludzi było pełno i spotykałem znajomych z różnych części Redy. Usytuowanie placu przy takim ciągu rowerowym i spacerowym jest trafne.
tola
Znam to forum
128 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

Dyrekcja SP3 już wysłała rodzicom informację z prośbą o głosowanie. Pytanie ilu rodziców ją odczytało w dzienniku elektronicznym. Może jeszcze coś na zebraniach w czwartek coś powiedzą, by więcej osób głosowało.
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

9 lat temu

pi
Awatar użytkownika
Vindie
Forumowicz
69 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Informacja w e-dzienniku jest, i owszem.

O treści : "Zwracamy się z prośbą o oddanie głosu w Konkursie".

Jeśli ktoś nie wie o co chodzi, na pewno się domyśli....
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

Mogli napisać, żeby codziennie głos oddali, do końca maja.
tola
Znam to forum
128 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

Prośba w e-dzienniku została uzupełniona
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

tola pisze:Prośba w e-dzienniku została uzupełniona
Dziękujemy w imieniu Placu Zabaw
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

9 lat temu

http://www.nivea.pl/Porady/ext/pl-PL/po ... k-podworko
Trzeba głosować codziennie, więc przypominamy link.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

9 lat temu

40 miejsce ma 16660 głosów. Jak się nie weźmiemy w garść to będzie ciężko.
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

9 lat temu

Obserwuję sytuację bardzo dokładnie. Było już jedno kasowanie głosów, co spowodowało przetasowania czołówki. Dzisiaj wprowadzono kody zabezpieczające i niektórym mocno spadło tempo. Reda idzie cały czas do przodu. Liczę na zwiększenie ilości maili. Konkurs trwa długa i liczy się wytrwałość. Dzięki wszystkim wspierającym Plac Zabaw!
W tej chwili umacniamy się na 154 pozycji, dzisiaj przesunęliśmy się o 7 miejsc.
pi
ODPOWIEDZ