Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Podwórko NIVEA w Redzie

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

9 lat temu

Plac zabaw prosi o głosy! Na teraz, jesteśmy na 147 miejscu. Cały czas idziemy w górę.
pi
Awatar użytkownika
reda29
Bywalec
246 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Wczoraj mieliśmy 4856 dzisiaj 5394 - przybyło 538
Wczoraj 40. miejsce mało 19618 dzisiaj 21033 - przybyło 1415

Niestety oddalamy się a nie gonimy
Ja wysyłam dziennie 5 głosów ale szans raczej nie mamy
reda29
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

9 lat temu

Macie jakiś pomysł co jeszcze można zrobić?
pi
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

Gdyby te 600 osób z fb wysyłało codziennie tylko po 2-3 maile + osoby spoza facebooka, pewnie byśmy podgonili.
Rafotograf
Ja tu zaglądam
27 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

goya pisze:Gdyby te 600 osób z fb wysyłało codziennie tylko po 2-3 maile + osoby spoza facebooka, pewnie byśmy podgonili.
Dokładnie. 600 osób to już jest coś Dzięki Gdyba każda z tych osób zagłosowała codziennie raz lub dwa, do tego namówiła swoich najbliższych, znajomych, to mamy szansę. Ten plac zabaw może być Nasz
Przyznam, że nie jest łatwo; są obowiązki i nie zawsze jest czas na odpalenie komputera... Ale tylko do końca maja i będziemy mogli cieszyć się ze wspólnej wygranej
Zróbmy to razem
Od kilku dni x6 (razem z żoną):sunny:
Major
Prawie Lider
601 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

Słabnie ilość głosowań, mimo też moich kliknięć
wyliczyłem że przez 24 h. czyli od godz. 8.20 wtorek do 8.20 środa , przybyło tylko 377 głosów
teraz jest 5731 ... i ciągle bazujemy w okolicach 140 miejsca , teraz jest 142 ... oby nie spadać.
datom
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

Witam,
dołączyłam się do głosowania. Dziś oddałam cztery głosy (można z każdego adresu mailowego). Zachęcam do głosowania.
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

9 lat temu

super, fajnie. Realnie wygląda to niestety tak że regularnie głosuje kilkadziesiąt osób głosując z kilku maili, stąd przyrost głosów jest słaby
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

9 lat temu

Byłam dziś w bibliotece. Zostawiłam małe karteczki z info gdzie można głosować, poprosiła, żeby dawali tym,którzy przychodzą i tym, którzy korzystają z komputerów. Może zyskamy trochę głosów. Być może też uda się uzyskać odczytanie ogłoszenia z prośbą o włączenie się do głosowania w kościele na Semeko. Tam jest dużo młodych kobiet z dziećmi, które lepiej rozumieją temat. W obecnym układzie rankingu, najtrudniej będzie przeskoczyć Gdańsk, który dorzuca głosy. Trzebinia jest raczej w strefie spadkowej.
pi
datom
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

Zachęciłam koleżanki z pracy, niektóre mają po kilka adresów, więc kilka głosów dziennie więcej. Dzisiaj zmobilizuję męża aby wysłała info do wszystkich znajomych z FB. Mam nadzieję, że damy radę
brzoza1126
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

Witam, głosuję prawie od początku. Sama z 5 maili, mam pozwolenie męża i z jego adresu też codziennie głosuję. Namówiłam też siostrę (mieszka w zupełnie innym województwie) i ona 2 głosy oddaje. Czyli ode mnie 8 głosów dziennie. Jakby tak każdy zachęcał to naprawdę mielibyśmy szansę.

Szkoda, że do głosowania potrzebna jest rejestracja. To zniechęca dużo niezwiązanych z tematem ludzi, właśnie znajomych z FB, którzy nie chcą się rejestrować dla sprawy która ich nie dotyczy.
datom
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

Nie jest konieczna rejestracja. Wystarczy wpisać adres e-mail i zagłosować, a później zalogować się na pocztę i potwierdzić głos poprzez kliknięcie na link aktywacyjny. Trochę roboty ale jak Ktoś się wdroży co nawet z 4 adresów zajmuje to mniej niż 5 minut.
Redzianie do boju
Awatar użytkownika
adziak
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

https://www.facebook.com/NIVEAREDA
polubcie i głosujcie jeszcze miesiąc głosowania ale ostatnio coś słabiej idzie!!! Zbierzmy się !!! Ja głosuje codziennie!!! Każdy niech głosuje i namówi sąsiada!!! Jeszcze damy radę!!!
Awatar użytkownika
adziak
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

CAŁY CZAS TRWA GŁOSOWANIE!!! GŁOSUJCIE CODZIENNIE NA REDĘ!!!
szubi81
Forumowicz
50 postów
Forumowicz
Rejestracja: 14 lat temu

8 lat temu

Witam
Niedługo startuje kolejna edycja akcji Podwórko Nivea.
Warto już teraz zastanowić się co możemy zrobić aby wygrać, warto w to zaangażować Radę Miasta aby miało to jak największy zasięg.
Co o tym sądzicie?
Jakie macie pomysły na rozpowszechnienie akcji w naszym mieście?
ODPOWIEDZ