Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Nowoczesna infrastruktura przy dworcu w Redzie

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
FranzMaurer
Forumowicz
49 postów
Forumowicz
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

Co Wy na to ?

http://www.nadmorski24.pl/aktualnosci/2 ... edzie.html
Marcin
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

9 lat temu

Jestem za, w ilości świateł na kilometr jezdni już i tak deklasujemy wszystkich. Jedne w te czy w tamte... No i te ścieżki rowerowe, cały system jak widać. Piękna sprawa. Może do tego czasu ruszy podstawowa obietnica wszystkich chyba radnych - uporządkowanie chodnika na Obwodowej. Jest na co czekać, to cieszy

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalk
FranzMaurer
Forumowicz
49 postów
Forumowicz
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

Mnie ucieszyła większa liczba miejsc parkingowych (ok 200 - 260)
lukasz79
Forumowicz
58 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

wyjazd na krajową od strony Lidla stanie się naturalnym przedłuzeniem nowej ul.morskiej którą niebawem oddadzą do użytku, moim zdaniem to dobrze ale ciekawe czy mieszkancy będą zadowoleni
łuki79
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

200 - 260 jak na nasze potrzeby to niedużo. Mogliby pokusić się o coś większego.

Ogólnie pomysł bardzo dobry.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

wygląda to bardzo dobrze. Wprawdzie brakuje mi jeszcze kładki po drugiej stronie peronów, żeby można było na perony wejść też od osiedla "Leśne Tarasy" i od przyszłego parkingu park & ride, ale i tak jest fajna koncepcja. Dobrze, że ktoś o tym pomyślał.
Marcin pisze:J...Może do tego czasu ruszy podstawowa obietnica wszystkich chyba radnych - uporządkowanie chodnika na Obwodowej....
Już ruszyła. Trwa przetarg na "wykonanie dokumentacji projektowej przebudowy ul. Obwodowej na odcinku od mostu na kanale Łyskim do ul. Gdańskiej w Redzie."

oferty można składać do 14.04.2015
ODPOWIEDZ