Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

TIRy blokujące ruch na Obwodowej

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Hanss
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

Od pewnego czasu Obwodowa regularnie blokowana jest przez TIRy. Dopóki była to kwestia minuty aż szofer wjedzie tyłem w bramę, albo ominięcia jednego TIRa blokującego jeden pas to jeszcze nie było dramatu. Ale dzisiaj przeszli samych siebie! Zablokowali oba pasy ruchu i to w czasie gdy Obwodową porusza się mnóstwo samochodów i ominięcie ich sprawiało spore problemy. Czy ktoś próbował coś z tym zrobić? Przecież to się w głowie nie mieści.
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

Niestety problem narasta . Mistrzostwo świata to zablokowanie pasa ustawiając się pod prąd . I jak żona zwróciła uwagę to dostała wiązankę (nie kwiatów oczywiście). Musiałem się pofatygować i wytłumaczyć grubemu pajacowi jak się nie powinno zatrzymywać auta . I też mu dałem prezent
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
Robin
Częsty Bywalec
470 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Pan "kerowca" uważa zwykle, że jego duże auto upoważnia go do "rządzenia na drodze". Kilka razy spotkałem się z tego typu postawą. Trudno z tym walczyć szczególnie, że w naszym kraju generalnie kulturalnych kierowców jak na lekarstwo.
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

w obszarze zabudowanym ciężarówki mają obowiązek zatrzymywania się w miejscach do tego przeznaczonych - więc chamskie blokowanie ulic to po prostu wygodnictwo "panów kierowników", którzy nie uzgadniają z logistyką ani terminów, ani adresów dostaw.... wystarczy telefon na 112 i posypią się dyscyplinujące mandaty - a za tym info na CB dla innych cwaniaków, którzy odpuszczą i po sprawie - jak spotkam takich to sam chętnie zatrzymam się i zadzwonię - i zapewne nie pomoże włączenie "awaryjnych" - Policja ma wytyczne i będzie sypać jak z rękawa...
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

Przepraszam że zwracam uwagę nr 112 to numer alarmowy tylko i wyłącznie w celu ratowania życia . I tylko w tym celu powinien być używany. Na tirowców dzwonimy pod 997 . Przepraszam Reciech ale to dosyć ważna sprawa bo w Polsce przyjęło się że 112 to taki nr do ratowania kota z drzewa lub wzywania policji.I blokuje się linię naprawdę ważną.
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

drhacken pisze:Przepraszam że zwracam uwagę nr 112 to numer alarmowy tylko i wyłącznie w celu ratowania życia . I tylko w tym celu powinien być używany. Na tirowców dzwonimy pod 997 . Przepraszam Reciech ale to dosyć ważna sprawa bo w Polsce przyjęło się że 112 to taki nr do ratowania kota z drzewa lub wzywania policji.I blokuje się linię naprawdę ważną.
absolutnie masz rację ! przepraszam,bo czasem faktycznie od tego może zależeć czyjeś życie goopi człowiek - oj goopi ale tak czy siak - trza dzwonić i gonić tych cwaniaków : na 997
dzięki drhacken
antek
Bywalec
167 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Dzisiaj ta sama sytuacja tir sobie stal na wysokości działek przed rondem. Spokojnie mógł stanąć w tej zatoczce piaskowej przy działkach, ale nie wolał stanąć na prawym pasie na awaryjnych i korek! Też się zastanawiałem co można zrobić, żeby temu zapobiec.
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

dzwonić pod 997 i po sprawie - oni są od tego jak... nie powiem co
Hanss
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

"Wspaniałe" jest to, że nasza redzka policja nie bardzo ma ochotę cokolwiek robić. Nie wspominając o tym, że ciężko jest się do nich dodzwonić, bo na podniesienie słuchawki trzeba czekać prawie minutę.
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

ostatnio chłopaki są zajęci gonieniem jak kot z pęcherzem za samochodami na Ciechocinie
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

muszę zwrócić honor - dzisiaj "trzepali" TIRa, "postojowicza" właśnie na Obwodowej - nasze zuchy ! aż się wzruszyłem...
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Parę dni temu też widziałem jak Policjanty pacyfikowały jednego z kierowców CIĄGNIKA SIODŁOWEGO Z NACZEPĄ.
TIR - Transport International Routier - Międzynarodowy Transport Drogowy. Międzynarodowa konwencja celna z 14 listopada 1975 (z późniejszymi zmianami), dotycząca przewozu towarów samochodami ciężarowymi w transporcie międzynarodowym, pozwalająca uprościć procedury na przejściach granicznych i w urzędach celnych, celem większej skuteczności przewozów drogowych.
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

MarcinGTD pisze:Parę dni temu też widziałem jak Policjanty pacyfikowały jednego z kierowców CIĄGNIKA SIODŁOWEGO Z NACZEPĄ.
TIR - Transport International Routier - Międzynarodowy Transport Drogowy. Międzynarodowa konwencja celna z 14 listopada 1975 (z późniejszymi zmianami), dotycząca przewozu towarów samochodami ciężarowymi w transporcie międzynarodowym, pozwalająca uprościć procedury na przejściach granicznych i w urzędach celnych, celem większej skuteczności przewozów drogowych.
no tak..... jak rozumiem zawsze używasz pełnych, okrągłych zdań w rozmowach ? - i jak np. mówisz o ITD to do znajomych mówisz : "widziałem wczoraj Inspekcję Transportu Drogowego w samochodzie inspekcyjnym przy wlocie do miasta Wejherowo u zbiegu ulic : Rybackiej i Gdańskiej z przenośnym urządzeniem służącym do pomiaru prędkości - przez ignorantów nazywanym "radarem" "..... no cóż - ja bym powiedział : ITD stoi na wlocie do Wejherowa z suszarką, ale cóż......
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

Aż strach wiec pytac co znaczy Marcin GTD... lepiej nie myslec brrr... Tak w ogole, ponownie witam forumowiczow;)
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

witaj witaj a co się stanęło się, że Cię wywiało ?
ODPOWIEDZ