Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

tereny rekreacyjne w naszym miescie

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
pigowanie
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 8 lat temu

8 lat temu

Rozpoczynam wątek, który pewnie wszystkim z osiedli wokół dworca w Redzie lezy na sercu. Mamy piękne lasy, mozna w nich spacerować do woli, tylko z naszych osiedli dostac się do nich niewygodnie, choć są blisko - wystarczy przejść tunelem pod dworcem i ....właśnie. Napisałam list do burmistrza w sprawie dostępu do lasu od strony tunelu i otrzymalam odpowiedż, że nic sie nie da zrobić, ale istnieje ulica gminna Tarasowa przebiegajaca przez budujace się osiedle Lesne Tarasy - która mozna dostac sie do sciezek lesnych. Przetestowałam - jest to ulica Krajobrazowa, istotnie, mozna nia dostać się do lasu (w najwyższym punkcie Osiedla). Tylko nie wiem do kiedy ta droga bedzie otwarta. A inne dojścia są duzo dalej (od Gniewowskiej i od lesnej na granicy z Rumią. Podaję jednak te wiadomośc wszystkim chetnym spacerowiczom.
Z innej beczki - wracajac dzis z lasu przez ul. Gniewowską i tamtejszy tunel pod linia kolejową stwierdziłam znaczną degradację tego obiektu, tak czystego na początku - stan windy od Gniewowskiej jest skandaliczny - resztki fekaliów i żygowin nie zostały uprzatniete od miesiąca! To apel do władz miasta - równie brudny zresztą jest tunel pod dworcem - a przechodzą tam tysiace ludzi. Kiedy władze zadbają serio o czystosć tych newralgicznych miejsc? MIG
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

pigowanie pisze: Z innej beczki - wracajac dzis z lasu przez ul. Gniewowską i tamtejszy tunel pod linia kolejową stwierdziłam znaczną degradację tego obiektu, tak czystego na początku - stan windy od Gniewowskiej jest skandaliczny - resztki fekaliów i żygowin nie zostały uprzatniete od miesiąca! To apel do władz miasta - równie brudny zresztą jest tunel pod dworcem - a przechodzą tam tysiace ludzi. Kiedy władze zadbają serio o czystosć tych newralgicznych miejsc? MIG
Chyba, dwa lata temu już pisałam o stanie tunelu, nawet wspomniałam kiedyś burmistrzowi, ale nic niestety od tamtego czasu nie zmieniło się i tak jak piszesz postępuje "znaczna degradacja tego obiektu".
Niestety radny z tamtego rejonu nie chodzi tunelem
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

pigowanie pisze:Przetestowałam - jest to ulica Krajobrazowa, istotnie, mozna nia dostać się do lasu (w najwyższym punkcie Osiedla). Tylko nie wiem do kiedy ta droga bedzie otwarta.
A z jakiego powodu miałaby zostać zamknięta?
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

Też mnie zainteresował ten wątek Dlaczego droga miałaby być zamkniętą?

Co do "degradacji" tego obiektu to tym tunelem zarządza miasto, czy jakiś Zarządca Dróg Krajowych?

Z ciekawości pytam, nie zmienia to faktu, ze ktoś powinien o porządek tam zadbać, jeśli faktycznie jest tak tragicznie.
Janko wodnik
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 8 lat temu

8 lat temu

Dzis windy zostaly umyte
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

Janko wodnik pisze:Dzis windy zostaly umyte
A na schody i tunel zabrakło wody?
Binka
Bywalec
283 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

a ciekawe czy działają?bo widziałam jak myli-myjką ciśnieniową!
Janko wodnik
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 8 lat temu

8 lat temu

Działają, sprawdzałem
ODPOWIEDZ