Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

grill w Redzie

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
sloneczko84
Ja tu zaglądam
33 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

chciłabym spytać czy w naszej Redzie można gdzieś urządzić sobie grilla? Czy np w Parku nad rzeczką jest to dozwolone? czy raczej nie bardzo? no i czy ktoś wogóle griluje w okolicach
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Wystarczy przy ładnej pogodzie przejść się między domkami wieczorem- na węch trafisz!!! Prawie przy wszystkich domach ludzie robią grilla;)
sloneczko84
Ja tu zaglądam
33 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

dzięki, ale bardziej chodziło mi o tereny koło rzeki, bo we własnym ogródku to się rozbi co się chce, ale co z naszym parkiem?
Awatar użytkownika
alutka
Bywalec
234 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

w naszym parku ludziska też robią grila. Nie ma chyba zakazu przynajmniej nic o tym nie słyszałam. A że mam widok na park to nieraz widziałam i czułam :))
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

my tam sobie grillujemy w Tropikanie
STARY1
Częsty Bywalec
390 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Grillowanie, to niezła forma spędzenia wolnego czasu. można porozmawiac, pożartować, zjeść to i owo, łyknąć jakiegoś "browarka"...ale...
Byłem w ubiegłym roku nad jez. Borowo. chciałem troche odpocząć, popływać, poopalac sie...nic z tego. wokół mnie rozłożyło sie towarzystwo grillowe- dokładnie 6 takich towarzystw. Każdy miał jakieś karkówy, żeberka, kiełbachy, browarki, głosna muzykę, głosne rozmowy, śpiewy, krzyki, smród dymu, palacego sie tłuszczu brr...koniec mojego pobytu. Więcej tam nie pojadę.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

jak mieszkasz w domu to mozesz sobie robic grilla w ogrodzie.. nie kazdy ma taka mozliwość. Ludzie sie ratuja jak moga :)
STARY1
Częsty Bywalec
390 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Dorma pisze: . Ludzie sie ratuja jak moga :)
Kosztem innych?
Przecież grill to nie jest coś, bez czego nie mozna żyć. Poza tym są różnego rodzaju ogródki grillowe przeznaczone właśnie dla tych, którzy nie mają własnych ogrodów.
Żyjmy tak, aby nie przeszkadzać żyć innym.
sloneczko84
Ja tu zaglądam
33 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

nie wiem gdzie są takie ogródki, owszem można się obejść bez grila, ale jak miło posiedzieć nad wodą i uraczyc się pysznym mięskiem :) a uważam że można to robić nie przeszkadzając innym, wystarczy troche kultury
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Ogródki są na ulicy Obwodowej. Ale z kupnem możesz mieć problem.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Już nie róbcie takiej afery. Jeszcze grilla nie będę sobie mogła nawet zrobić. Imprezy w domu nie, bo sąsiedzi wezwą policje, niedługo palic nawet nie będzie można we własnym domu. Ludzie opanujcie się. Ciekawe co by sąsiedzi powiedzieli jakbym sobie tego grila zrobiła na balkonie skoro nigdzie mi niewolno..
sloneczko84
Ja tu zaglądam
33 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Gajos pisze:Ogródki są na ulicy Obwodowej. Ale z kupnem możesz mieć problem.
Myslałam że chodziło o ogródki typowo do grilowania :P tzn jest taki wielki ogród i tam sobie mozna rozstawiac grila :) a w sumie co za róznica czy postawie sobie grila w sowim ogrodku czy 50m dalje nad rzeka? Dorma ma racje, chociaż akurat zakaz grilowania na balkonach rozumiem,, wyobrax sobie że suszysz pranie a tu jak je ściagasz znowu nadaje sie do prania bo takie zadymione
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Dałam taki skrajny przykład :D
STARY1
Częsty Bywalec
390 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

sloneczko84 pisze:nie wiem gdzie są takie ogródki, owszem można się obejść bez grila, ale jak miło posiedzieć nad wodą i uraczyc się pysznym mięskiem :) a uważam że można to robić nie przeszkadzając innym, wystarczy troche kultury
Otóż to, otóż to. Trochę kultury. Ja w moim poście opisywałem sytuację autentyczną.
Takie miejsce do grillowania widziałem na małym jeziorkiem za Wejherowem jadąc w kierunku Piaśnicy.

Mieszkanie w bloku ma swoje plusy i minusy. Przecież mieszkańcy Marszałkowskiej w Warszawie nie pójdą do Łazienek na grillowanie. Trzeba pojechać tam, gdzie to można robić.
sloneczko84
Ja tu zaglądam
33 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

"Takie miejsce do grillowania widziałem na małym jeziorkiem za Wejherowem jadąc w kierunku Piaśnicy."

a wiesz jak tam dojechać? czy to daleko? bo raz próbowałam ale zabłądziłam w jakims Kąpinie :p bo ja raczej nowa jestem i nie do konca sie orientuje :) a chciałabym pojechac rowerem
ODPOWIEDZ