Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Brudna woda

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

Po pierwsze, z jakiegoś powodu został usunięty wątek o brudnej wodzie, dlaczego?

Po drugie, przynajmniej w okolicy Spokojna Poniatowskiego Szkolna dalej utrzymuje się stan niepożądany. Co kilka dni brudna woda atakuje Oznacza to, że Pewik jeszcze nic z tym nie zrobił mimo, że obiecali.

Zachęcam wszystkich zainteresowanych do dzwonienia i zgłaszania tego problemu. Jak będzie nas więcej to powinni zwrócić na to większą/jakąkolwiek uwagę.

Tu jest lista numerów awaryjnych:

http://www.pewik.gdynia.pl/masz-problem ... lizacyjnej
Ostatnio zmieniony |5 Wrz 2014|, o 11:00 przez Pienio, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

9 lat temu

W tym wątku było więcej spamu, niż merytorycznych wypowiedzi, ale skoro nadal jest problem z wodą, to oczywiście warto to zaznaczyć na forum.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

8 lat temu

Z kranu leci brudna woda na osiedlu spokojna.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

8 lat temu

Gajos pisze:Z kranu leci brudna woda na osiedlu spokojna.
Na całym osiedlu, czy w Twoim mieszkaniu?
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

8 lat temu

Chyba przejściowa awaria ;p Po 1-1,5h było już ok ;P
Stanisław Żółkiewski
Znam to forum
120 postów
Znam to forum
Rejestracja: 8 lat temu

8 lat temu

U mnie było OK.
hanns
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 8 lat temu

8 lat temu

Zauważyłem brudną wodę w kranie . Tylko zimna woda. Ciepła jest czysta .Ktoś zauważył u siebie też ? Mieszkam na ulicy szkolnej.
Awatar użytkownika
HarrY
Częsty Bywalec
407 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

Brudna.. Ale czy u Was też czasem tak wali? Woda potrafi tak śmierdzieć, że szkoda gadać. Czasem stęchlizną, czasem chemią. Ciekawe co z nią się dzieje, strach ręce myć, a co dopiero pić! Gdzie można kupić jakieś testery do wody?
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

HarrY pisze:Brudna.. Ale czy u Was też czasem tak wali? Woda potrafi tak śmierdzieć, że szkoda gadać. Czasem stęchlizną, czasem chemią. Ciekawe co z nią się dzieje, strach ręce myć, a co dopiero pić! Gdzie można kupić jakieś testery do wody?
Mieszkam na Ciechocinie i u mnie woda zawsze kryształ - jedynie po awarii sieci i odcięciu wody, pojawia się brudna woda (rdzawy kolor), ale po pewnym czasie wszystko wraca do normy, możesz napisać w jakim rejonie Redy woda "śmierdzi" ?
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

U mnie (Betlejem) od zawsze woda normalna, czysta, bez zapachów.
Może to nie kwestia wody tylko jakiejś awarii sieci wodociągowej i coś się po prostu z zewnątrz przedostaje do rur?
lelo
Znam to forum
85 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

Na mój gust w Redzie działa kilka ujęć wody, np na gdańskiej nie daleko dworca, w kranie woda krystalicznie czysta, z kolei w blokach na spokojnej sam chlor (mętna, biała), ale w żadnym z tych miejsc nie śmierdziała.
Awatar użytkownika
HarrY
Częsty Bywalec
407 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

Osiedle Semeko przy Młynie
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

8 lat temu

Jeśli ktoś przypadkiem zauważył zmiany w kolorze wody:
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Gdyni informuje, że w związku z planowanym czyszczeniem sieci wodociągowej magistralnej (od „Stacji Uzdatniania Wody Reda” Gmina Puck aż do Rumi) w całym mieście Reda w dniach 14 – 16 października 2015 r. mogą występować zakłócenia w dostawie zimnej wody w postaci spadków ciśnienia oraz zmian zabarwienia na kolor „żelazisty”. W dniach następnych po zakończeniu prac mogą również utrzymywać się lokalne zmiany zabarwienia dostarczanej zimnej wody. Za niedogodności związane z brakami w zaopatrzeniu w wodę PEWIK przeprasza swoich odbiorców.
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

lelo pisze:Na mój gust w Redzie działa kilka ujęć wody, np na gdańskiej nie daleko dworca, w kranie woda krystalicznie czysta, z kolei w blokach na spokojnej sam chlor (mętna, biała), ale w żadnym z tych miejsc nie śmierdziała.
W Redzie jest jedno ujecie wody "Reda II" znajduje sie na łakąkach w okolicach Obwodowej
Awatar użytkownika
HarrY
Częsty Bywalec
407 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

To jest tak, że ta woda co jakiś czas śmierdzi, nie ciągle. W ciągu 3-4 miesięcy ok 3 razy. Tyle, że jak śmierdzi to naprawdę jest to nie przyjemna woń, kolor ma nie zmieniony co ciekawe.
ODPOWIEDZ