Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

LIDL zamkniety...

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
basta
Znam to forum
114 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

Najgorsze, że nie można teraz przejść od strony sklepu z kosmetykami w kierunku lidla. Jeśli tak zostanie to strzał w stopę. Zresztą i tak nie robiłem tam zakupów, te dzikie hordy klientów szczególnie po niedzielnej mszy doprowadzały mnie do białej gorączki. A właśnie, czy można sprzedawać alkohol w sąsiedztwie kościółka? (...)

Post moderowany ze względu na zgłoszenia forumowiczów dot. naruszenia regulaminu forum
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

8 lat temu

Ja rozumiem, że polak katolik jest dwulicowy, w domu bije żonę, a w kościele zgrywa przykładnego męża.
Bijemy żony ORAZ dzieci własne, dzieci spokrewnione, dzieci spowinowacone, żony sąsiadów, dzieci sąsiadów i pianę.

Gratuluję ciasnoty umysłu
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

8 lat temu

Czy to nadal jest rozmowa na temat sklepu LIDL? Proponuję trzymać się tematu
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

8 lat temu

Zigi jeśli tak kurczowo trzymasz się reguł to ja proponuję zareagować kiedy jawnie szkaluje się na forum grupę społeczną/wyznaniową
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

8 lat temu

To proszę zgłaszać posty...
basta
Znam to forum
114 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

Pienio, zgadzam się z Tobą Wyznawcy Lidla mogli się poczuć urażeni żartami na ich temat. Całe szczęście remont świątyni handlu dobiega końca, znowu będziemy mogli poczuć moc tanich zakupów
Karol S
Forumowicz
53 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

Pozornie tanich
Stanisław Żółkiewski
Znam to forum
120 postów
Znam to forum
Rejestracja: 8 lat temu

8 lat temu

Ja rozumiem, że polak katolik jest dwulicowy, w domu bije żonę, a w kościele zgrywa przykładnego męża.
basta, w nawiązaniu do twojego już wymoderowanego wpisu - rozwiniesz temat?
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

3 lat temu

30.01.2021 r. Lidl będzie otwarty tylko do 18.00 - później będzie przechodził remont
rkwiat
Bywalec
156 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

3 lat temu

Remont redzkiego Lidla będzie trwał do 10 lutego - to gwoli uzupełnienia powyższej informacji.
ODPOWIEDZ