Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Lidl atakuje ponownie...

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Dżoana
Ja tu zaglądam
23 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

8 lat temu

Kiedys nasz lidl byl lepiej zorganizowany. Od jakiegos czasu sa tam takie kolejki i malo otwartych kas (2 kasy ok.18 godziny to jednak za malo), ze wiele razy rezygnowalam u nich z zakupow. Nie bede stac w kolejce 10 min z 1 chlebem. Teraz jest Konkol, gdzie kupuje chleb, wedliny i ser i rzadko kupuje w lidlu. Jeszcze tylko niech warzywniak dobry zrobia (moze zamiast tego garmazu przy piekarni, który jest slaby), to moze 2 razy w miesiacu odwiedze lidla.
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

Dżoana pisze:Kiedys nasz lidl byl lepiej zorganizowany. Od jakiegos czasu sa tam takie kolejki i malo otwartych kas (2 kasy ok.18 godziny to jednak za malo), ze wiele razy rezygnowalam u nich z zakupow. Nie bede stac w kolejce 10 min z 1 chlebem. Teraz jest Konkol, gdzie kupuje chleb, wedliny i ser i rzadko kupuje w lidlu. Jeszcze tylko niech warzywniak dobry zrobia (moze zamiast tego garmazu przy piekarni, który jest slaby), to moze 2 razy w miesiacu odwiedze lidla.
Dżana nie bluznij na najlepszy sklep w okolicy)
Mamo.... bo się potnę !!!
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

Garmaż przy Lidlu jest ekstra ,bardzo dobre jedzonko ,klopsy rybne,jajeczne ,wątróbka ,zupy ...polecam i nie chce zamiast niego warzywniaka
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

Zaopatrzenie Lidla w warzya i owoce jest zupełnie niezłe. Ja bym nie ryzykował stawiania w poblizu warzywniaka.
A ten garmaz jest świetny. Duzy wybór, niezłe ceny. Raj dla leniwych lub śpieszacych się
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

W którym dokładnie miejscu ten garmaż?
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

W rybnym
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

Też wiele razy robiłem zakupy w tym garmażu. Wracając z pracy można się zaopatrzyć w obiad "na szybko". Jest też spory wybór sałatek.
Ceny nie są najniższe. Trochę zniechęca też to, że przez kilka dni są te same dania, których trwałość jest raczej krótka.
Ale ogólne wrażenie bardzo pozytywne .
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

Kurcze, a gdzie jest rybny??
Serio pytam, bo w tym rejonie bywam tylko w Lidlu, Rossmannie i czasem w Toko Sushi.
Innych przybytków nie znam.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

W budynku Rossmanna
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

To będę musiała pójść się rozejrzeć.
Na razie zanotowałam, że w budynku jest Rossmann i obok apteka, ale dalej się nie zapuszczałam
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

Garmaż/rybny jest w pierwszym sklepie idąc od wyjścia z tunelu od dworca.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

tak ,musisz pójść za aptekę ,na drugi róg ...jest tam piekarnia ,wędliny Gzela i potem rybny z garmażem
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

Dzięki za informację
Dżoana
Ja tu zaglądam
23 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

8 lat temu

Mazur pisze:
Dżoana pisze:Kiedys nasz lidl byl lepiej zorganizowany. Od jakiegos czasu sa tam takie kolejki i malo otwartych kas (2 kasy ok.18 godziny to jednak za malo), ze wiele razy rezygnowalam u nich z zakupow. Nie bede stac w kolejce 10 min z 1 chlebem. Teraz jest Konkol, gdzie kupuje chleb, wedliny i ser i rzadko kupuje w lidlu. Jeszcze tylko niech warzywniak dobry zrobia (moze zamiast tego garmazu przy piekarni, który jest slaby), to moze 2 razy w miesiacu odwiedze lidla.
Dżana nie bluznij na najlepszy sklep w okolicy)
nie bluźnie, bo siec lubie. Chodzi tylko o organizacje sklepu. Ale z tym lidlem to jak z mezem - raz nie mozna juz na niego patrzec, a raz trzeba sie przeprosic
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

Lidl jak mąż ..hmmmm nigdy bym na to nie wpadła
ODPOWIEDZ