Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Lidl atakuje ponownie...

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

22.10.2015 roku panskiego otwarcie lidla po modernizacji! Nizsze ceny, nowe produkty, milsza obsluga, barierki dookola, rozbudowana piekarnia... Juz sie nie moge doczekac, a Wy??
Mamo.... bo się potnę !!!
Seeker
Znam to forum
106 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

Taki temat w tygodniu wyborczym? Uh... Założyłem ciepłe papcie, zrobiłem popcorn i zacierając ręce czekam w napięciu na Sezon II serialu o Lidlu. Nie zawiedźcie mnie drodzy forumowicze! Pierwszy Sezon były doprawdy emocjonujący.
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

Pelna zgoda Seeker! Licze na te same emocje co w czesci pierwszej;)
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1795 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

Antychrysty ... w niedziele handlować bedo !!!
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
vibra_bober
Forumowicz
78 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

Święta zapasem, pewnie znów karpia rzucą w dobrej cenie i emeryci będą się o niego zabijac. Będzie co w internetach oglądać....
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2878 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

8 lat temu

W Rumi też jest taka piekarnia w Lidlu. Masa przestrzeni, a w środku trzy maszyny do odpiekania pieczywa z mrożonek. A fuj!
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1795 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

Zigi pisze:trzy maszyny do odpiekania pieczywa z mrożonek. A fuj!
Ja tam nie wiem, ale bułki z sezamem z Lidla są the best ... nawet jeżeli ciasto było mrożone
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
kapelusznik
Bywalec
185 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

Może i są, ale następnego dnia można już ich używać tylko jako kamień balastowy
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

kapelusznik pisze:Może i są, ale następnego dnia można już ich używać tylko jako kamień balastowy
Kupuje bułki u Mielnika. Sa zblizone do prawdziwych
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

Lidl tematem miesiąca na forum

Najpierw temat, że zamknięty, teraz, że otwarty

Nie spodziewałem się, ze to taki tematodajny sklep
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1795 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

kapelusznik pisze:Może i są, ale następnego dnia można już ich używać tylko jako kamień balastowy
Widzisz, pełnią dwie funkcje Zamiast tego, możesz jeść bułki z innych dyskontów, które przez kilka dni trzymają świeżość ... nie wiem co jest lepsze.
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Awatar użytkownika
herring
Częsty Bywalec
340 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

Bułki w innych dyskontach tez są niestety z mrozonego pieczywa oprócz tych najtańszych w biedrze które są z konkola. W każdym razie wszystko co zwane pieczywem w dyskontach to jeden wielki syf. Pozostają tylko zakupy w piekarniach

Sent from my m1 note using Tapatalk
jarekm
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

8 lat temu

vibra_bober pisze:Święta zapasem, pewnie znów karpia rzucą w dobrej cenie i emeryci będą się o niego zabijac. Będzie co w internetach oglądać....
Czemu te wychwalane lokalne sklepiki nie "rzucą" karpia w dobrej cenie???
Będzie dobra cena to będą klienci.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

herring pisze:Bułki w innych dyskontach tez są niestety z mrozonego pieczywa oprócz tych najtańszych w biedrze które są z konkola. W każdym razie wszystko co zwane pieczywem w dyskontach to jeden wielki syf. Pozostają tylko zakupy w piekarniach

Sent from my m1 note using Tapatalk
W piekarniach też nie zawsze towar jest dobrej jakości. Ja kupuję pieczywo w redzkiej piekarni za "Oberżą pod Turbotem" (nigdy nie pamiętam jaka to ulica) i bułki na drugi dzień też się do jedzenia średnio nadają. Chleb orkiszowy, całkiem smaczny, potrafi z kolei zacząć pleśnieć na trzeci dzień, niezależnie od sposobów przechowywania. A drożdżówki to loteria - raz są pyszne, duże, puchate z obfitym wkładem czy kruszonką, a raz byle jakie, suche, jakby wypiekane przez skąpego Szkota kilka dni wcześniej
Awatar użytkownika
herring
Częsty Bywalec
340 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

Ta ulica to Spółdzielcza a co do piekarni GS i innych lokalnych to niestety ich poziom jest dość nierówny bo np pieczywo ze skierki jest super, mielnik np przy orkiszowym daje rade a bułek od nich nie lubię. Znowu konkol i jl zwany teraz tradycyjna jak dla mnie nie mają wiele wspólnego z dobrą sztuką piekarstwa

Sent from my m1 note using Tapatalk
ODPOWIEDZ