Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

ferma lisów

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
dlog
Znam to forum
106 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Innego rozwiązania tutaj nie ma, albo nie myślące paniska się wyprowadzą albo on zamyka interes.
Awatar użytkownika
Kindermajster
Znam to forum
133 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Marne szanse, mało tego- bardzo marne szanse, żeby właściciel fermy nagle wybudował dom gdzie indziej i przeniósł całą fermę w inne miejsce. Kto mu za to zapłaci ? Może Ty dorka04 : ) ?
Wszędzie na świecie istnieją takie miejsca, z których do innych miejsc jest 50km...
dlog
Znam to forum
106 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Proponowałem już to:) Zróbcie zbiórkę i wykupcie mu ziemie w KOLEJNYM szczerym polu!
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

Tak jak powiedziałam będziemy na bieżąco informować co dzieje się w tej sprawie .
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2883 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

dlog pisze:Proponowałem już to:) Zróbcie zbiórkę i wykupcie mu ziemie w KOLEJNYM szczerym polu!
Ja jestem ZA! Pod warunkiem, że obecne grunty spod farmy będziemy mogli sprzedać. Myślę, że zarobilibyśmy na tej operacji grube tysiące. Nie muszę chyba tłumaczyć, że odizolowany grunt na wsi jest duużo mniej warto od tego.
anja-z1
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

O mamo co tu się dzieje!!?? Ludzie wojna??? Nie po to odświeżałam ten wątek aby wywołać awanturę .Wszyscy ,którzy staja w obronie smrodu chyba nie znają problemu z autopsji albo mają'udziały' w fermie zwłaszcz jeden forumowicz jest emocjonalnie zaangażowany w sprawę i doskonale zorientowany w temacie?? Ok,ja uwazm ,że nigdy nie ma sytuacji bez wyjścia. Znacie słowo KOMPROMIS? -bardzo przydaje się w życiu.Należy znależć własnie takie rozwiazanie ,które nie skrzywdzi hodowcy i ułatwi nam życie .Jestem przekonana ,że takowe istnieje ale nigdy nie znajdziemy go jeśli będziemy się wymądrzać na forach i siedzieć w chatach ,trzeba coś robić ale zawsze mieć na uwadze szacunek dla drugiego człowieka ,a hodowca lisów to człowiek i na pewno cieżko pracujący
?
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

A tak w ogole, gdzie sa te lisy? ...bo Wy ciagle o nich ??
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2883 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

Mapka była prezentowana wcześniej w tym wątku.
Awatar użytkownika
Kindermajster
Znam to forum
133 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Lisy tu, lisy tam, sporo biega po lasach... Jak brzmiałby kompromis? To mnie ciekawi... Wątpię, żebyśmy mieli 'udziały" w lisiarni. Mnie tylko i wyłącznie bawią argumenty kogoś, kto wprowadza się na nowe miejsce, bez wcześniejszej 'wizji lokalnej', a później płacze, że mu śmierdzi... No prośba !
Wszędzie na świecie istnieją takie miejsca, z których do innych miejsc jest 50km...
Awatar użytkownika
dracul
Znam to forum
120 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Jak widzę po przebiegu dyskusji to wskazywany kompromis ma polegać na wyprowadzeniu fermy - zasadniczo na koszt miasta, czyli wszystkich mieszkańców. A gdzie w tym wszystkim jest prawo własności ??? Jeżeli powstaną nowe inwestycje np OPAT i wywłaszczane będą Wasze działki to też będziecie tacy radykalni ??
drac
Awatar użytkownika
Kindermajster
Znam to forum
133 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Brawo dracul! Ewidentnie widać, że niektórzy forumowicze nie mają pojęcia o tym co piszą i zachowują się jakby byli pępkiem świata ; )...
Wszędzie na świecie istnieją takie miejsca, z których do innych miejsc jest 50km...
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2883 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

Zgrzyt w związku z prawem do własności faktycznie jest. W mniejszej skali podobny jest problem z osobami palącymi w domach węglem. Niby dlaczego nie mieliby korzystać ze swojej własności tak, jak to robili od dziesięcioleci? A jednak ludziom zaczyna to przeszkadzać... Rozwiązuje się to przez zachęty do zmiany pieca na bardziej ekologiczne. W tym wypadku problem jest jednak bardziej złożony.
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Ja mieszkam na jodłowej szczerze ten zapach mi nie przeszkadza a wręcz tak jak już pisałem wydawało mi się że ferma została zlikwidowana. Pozatym nawet nie wiedziałem gdzie to jest dopiero na mapce zobaczyłem jak blisko mieszkam
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

Ważny jest kierunek wiatru i cisnienie atmosferyczne.Przy wiaterku zachodnim (jest go najwiecej) rzadko smierdzi w Ciechocinie.
gnysek
Znam to forum
103 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Co by jednak nie mówić, to faktycznie ferma nie powstała na złość i ku sprzeciwowi mieszkańców, a pretensję są takie, jakby pojawiła się pół roku temu pod samymi oknami.
Mi nie podoba się zapach płynów które pani sprzątaczka używa na klatce, ale to chyba nie powód, żeby ją zlikwidować ?
Ostatnio zmieniony |10 Lut 2014|, o 16:48 przez gnysek, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ