Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Kawowi złodzieje ze Śląska w Redzie

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

i niektórzy sie nie starają a wrecz zmuszaja do dokonywania wykroczeń..łamania prawa drogowego... i tak to zbiera sie mandaty... za nic...ech
anja

14 lat temu

Marcin pisze:Otóż to - wracając w piątek około 22 ul. Łąkową zauważyłem oba radiowozy ładnie zaparkowane przy komisariacie... Ale nie wiem - może akurat mieli przerwę? :)
O 22 jest zmiana patrolu *

anja, po co te obelgi ??
Moderator
TM
Forumowicz
40 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

anja pisze:
Marcin pisze:Otóż to - wracając w piątek około 22 ul. Łąkową zauważyłem oba radiowozy ładnie zaparkowane przy komisariacie... Ale nie wiem - może akurat mieli przerwę? :)
O 22 jest zmiana patrolu *

anja, po co te obelgi ??
Moderator
a może wtedy siadają do wypełniania kwitów?
ktoś to wziął pod uwagę?
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

TM pisze:
anja pisze:
Marcin pisze:Otóż to - wracając w piątek około 22 ul. Łąkową zauważyłem oba radiowozy ładnie zaparkowane przy komisariacie... Ale nie wiem - może akurat mieli przerwę? :)
O 22 jest zmiana patrolu *

anja, po co te obelgi ??
Moderator
a może wtedy siadają do wypełniania kwitów?
ktoś to wziął pod uwagę?
O tej porze powinni się brać za patrolowanie, początek nocy, a kwity wypełniać o 9-tej rano.
Pozdrawiam Ziomali
Sam12
Początkujący
13 postów
Początkujący
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Kwity się wypełnia pod koniec zmiany bo na następny dzień powinny być przekazane do archiwum...
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Sam12 pisze:Kwity się wypełnia pod koniec zmiany bo na następny dzień powinny być przekazane do archiwum...
Czyli raport, ale druga zmiana jeżeli dochodzi do tego o 22-ej powinna ruszać na łowy.
Zagwarantować jakieś motywacyjne premie czy pobudzić w inny sposób.
Ktoś tu pisał chyba TM, że Rada jest władna przegłosować pieniądze na zwiększenie liczby etatów. Bardzo się dziwę dlaczego tak przed tym ucieka.
Na poprawie bezpieczeństwa nie powinno się oszczędzać.
Tym bardziej, że w rejonie oczka wodnego dzieją się sceny nie bardzo cywilizowane.
Pozdrawiam Ziomali
anja

14 lat temu

anja pisze:
Marcin pisze:Otóż to - wracając w piątek około 22 ul. Łąkową zauważyłem oba radiowozy ładnie zaparkowane przy komisariacie... Ale nie wiem - może akurat mieli przerwę? :)
O 22 jest zmiana patrolu *

anja, po co te obelgi ??
Moderator
Sorka
anja

14 lat temu

Alfista pisze:
Sam12 pisze:Kwity się wypełnia pod koniec zmiany bo na następny dzień powinny być przekazane do archiwum...
Czyli raport, ale druga zmiana jeżeli dochodzi do tego o 22-ej powinna ruszać na łowy.
Zagwarantować jakieś motywacyjne premie czy pobudzić w inny sposób.
Ktoś tu pisał chyba TM, że Rada jest władna przegłosować pieniądze na zwiększenie liczby etatów. Bardzo się dziwę dlaczego tak przed tym ucieka.
Na poprawie bezpieczeństwa nie powinno się oszczędzać.
Tym bardziej, że w rejonie oczka wodnego dzieją się sceny nie bardzo cywilizowane.
Niektórzy policjanci z Redy to nie potrzebują motywacji bo robią to z powołania a nowych by się przydało ale nie kobiet, bo z tych co są to naprawdę tylko jedna się nadaje do tej pracy...
A radni nie chcą na to dać kasy bo to nie jest jednorazowy wydatek tylko comiesięczny, oprócz tego są jeszcze inne wydatki, np. zwrot kosztów dojazdu (bo są dojeżdżający)
TM
Forumowicz
40 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Alfista pisze:No to będą ordery i awanse.
Skąd wiesz?
Masz jakiś przykład czy coś?
Na prawdę myślisz, że za takie rzeczy dostają awanse?
Ostatnio zmieniony |1 Sie 2009|, o 18:26 przez TM, łącznie zmieniany 1 raz.
TM
Forumowicz
40 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Alfista pisze: O tej porze powinni się brać za patrolowanie, początek nocy, a kwity wypełniać o 9-tej rano.
Nie to miałem na myśli.
Chodzi o to, że jak wchodzą np. wieczorem na służbę to przed jej zakończeniem "robią" kwity. A nie o 9 rano. Jeśli nic się nie zmieniło to patrole pracują po 8 lub 12 godzin, a nie 15 - do 9. rano.
ODPOWIEDZ