Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Kawowi złodzieje ze Śląska w Redzie

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Przegląd Mediów
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Kawowi złodzieje ze Śląska w Redzie

Redzcy policjanci zatrzymali szajkę złodziei ze Śląska, którzy dokonali serii włamań do... automatów z kawą. Włamywacze, wbrew pozorom, nie byli jednak amatorami trunku bogatego w kofeinę.

W okradanych automatach interesowała ich nie kawa, a część urządzenia, w której znajduje się kasetka z pieniędzmi. Zanim wpadli w ręce policji, dokonali co najmniej dwóch włamań - obu w Wejherowie. Okradli automat z kawą stojący na głównym dworcu kolejowym w mieście i ten, z którego korzystali pacjenci wejherowskiego szpitala. Ślązacy wpadli jednak dopiero, kiedy przenieśli się z Wejherowa do Redy.

Cała trójka: 21-letni Arkadiusz M., 31-letni Michał K. i 24-letnia Monika M. pochodzą z Jastrzębia Zdroju. Za kradzież z włamaniem grozi im do 10 lat więzienia.
(AGA) - POLSKA Dziennik Bałtycki
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

No to będą ordery i awanse.
A u nas na ulicach póki co po staremu, patroli nie widać, no ale skoro prowadzą takie akcje....
Ciekawe gdzie w Redzie bandyci chcieli zaatakować?
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Słyszałem, że ponoć komendant się zmienił? Może to pierwsza jaskółka zwiastująca nowy porządek nowego szeryfa? Czego miastu i mieszkańcom serdecznie życzę:)
Marcin
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Otóż to - wracając w piątek około 22 ul. Łąkową zauważyłem oba radiowozy ładnie zaparkowane przy komisariacie... Ale nie wiem - może akurat mieli przerwę? :)
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Marcin pisze:może akurat mieli przerwę? :)
na kawę z automatu :?:
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Ja patrole widuje codziennie. Nie wiem o co wam chodzi..

A co do artukułu to fajnie to napisali : "Ślązacy wpadli jednak dopiero, kiedy przenieśli się z Wejherowa do Redy. "
Marcin
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

ja też widuję patrole... ale akurat wtedy oba samochody były zaparkowane. Piątek około 22. Moim skromnym zdaniem cały czas PRZYNAJMNIEJ jeden z nich powinien być w terenie.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

a ostatnio dowiedziałam się, że w Rumii jest tylko jeden patrol. Czy to możliwe?
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

A mamy w Redzie chociaż jeden automat do kawy?
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Właśnie- kto widział w Redzie automat z kawą??
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Dorma pisze:a ostatnio dowiedziałam się, że w Rumii jest tylko jeden patrol. Czy to możliwe?
nie bardzo mozliwe, chocby z racji, ze ostatnio jak mnie Rumianie zatrzymywali to byl to nowy, potezny Nissan:D a jezdza przeciez tez innymi wozami:)

jeden patrol mają na 90% w godzinach nocnych...
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

A no właśnie ostatnio mielismy taki przypadek, że była kradziez na bazie. Zadzwoniliśmyna policje by wysłali patrol na co pan policjant odparł, że nie mogą przysłać bo patrol jest teraz w konwoju, który jedzie do Pucka. Wtedy ja zdziwiona: to nie może pan wysłać innego. Na co usłyszałam: Nie Prosze Pani, jest tylko jeden patrol. :/
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Bieda w naszej policji, bieda...
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Gajos pisze:Bieda w naszej policji, bieda...
Widać to zwłaszcza po nowym komisariacie.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

yyy ja też jestem mocno ciekaw gdzie jest w Redzie automat do napojów?:>
a policja kuleje w całej Polsce z jednej strony im się nie dziwię robią za psie pieniądze...
ODPOWIEDZ