Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Lampki świąteczne w mieście.

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
jerzyk1956
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 7 lat temu

6 lat temu

Panie Major.
Skoro potrafi Pan obsługiwać komputer, to na pewno umie też dzwonić z telefonu komórkowego lub innego. Jaki to problem zadzwonić do Urzędu Miasta w Redzie - sekretariat - 58 678 89 22 lub poprosić Ref. Inwestycji i przekazać "sprawę do załatwienia". Czy to jest takie trudne? czy najlepiej jest narzekać i zwalać problemy na innych?
Ps. domyślam się odpowiedzi w rodzaju: a od czego oni są.
Major
Prawie Lider
601 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

6 lat temu


Panie Jerzyk
tyle co ja zgłaszam usterek i problemów do U.M. telefonicznie i osobistych wizyt ze zgłoszeniami
to by w mieście nie było po części tak np. czysto albo jasno, ... żeby tak wiele osób reagowało
Ja zawsze dzwonię do Inwestycji ale bezpośrednio 58 678 80 06 /lub 07 więc nie musisz mi udzielać
wskazówek.
Dla przykładu: zgłoszona awaria latarni ulicznych na Morskiej z końcem pazdziernika, została
usunięta aż po trzech moich telefonach i naprawiona dopiero 1 grudnia,czyli po 5 -ciu tygodniach,
więc to jest przykład dla kogo ta sprawa była tak trudna ? ... na pewno nie dla mnie.
To forum czytają też nasi Urzędnicy, więc i oni przez ten portal zgłaszają również do odpowiednich
referatów jakiekolwiek awarie, czy też niedogodności.
jerzyk1956 pisze:Ps. domyślam się odpowiedzi w rodzaju: a od czego oni są.
.... niestety nie zapytam tak, a jedynie dlaczego jesteś taki "obojętny" na ten problem
i też nie włączysz się do zgłoszenia ? Czy to jest takie trudne ? zapewne masz to w d .... nosie.
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

6 lat temu

jerzyk1956 pisze:Panie Major.
Skoro potrafi Pan obsługiwać komputer, to na pewno umie też dzwonić z telefonu komórkowego lub innego. Jaki to problem zadzwonić do Urzędu Miasta w Redzie - sekretariat - 58 678 89 22 lub poprosić Ref. Inwestycji i przekazać "sprawę do załatwienia". Czy to jest takie trudne? czy najlepiej jest narzekać i zwalać problemy na innych?
Ps. domyślam się odpowiedzi w rodzaju: a od czego oni są.
W wpisie Majora nie doczytałem się, aby "zwalał problemy na innych" Na kogo 'zwalił problem"? A tak przy okazji szanowny jerzyku 1956 po co ten specyficzny ton wpisu. Mogłeś wszak napisać, że już dzwoniłeś, lub wysłałeś maila w tej sprawie. Zrobiłeś to?
Witam na forum, uśmiechnij się idą święta
ODPOWIEDZ