Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Lampki świąteczne w mieście.

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
meegi84
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

Nie wiem czy ktoś z was zauważył ale większość lampek,które są zawieszone na latarniach albo kompletnie się nie palą albo częściowo.Moim zdaniem jest to wstyd dla miasta przed założeniem mogliby posprawdzać czy działają a nie zawieszać z przepalonymi lampkami. Zresztą co roku zawieszają takie same i co tu się dziwić
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

Bo kazali zawieścić, a nie, sprawdzać i wieszać. Wieloletnie dekoracje mają prawo się przepalać
Major
Prawie Lider
601 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

to racja, też to zauważyłem, np.jeden duży "lampion" na rondzie Obwodowej pali się tylko połowa jego
i nie jest efekt wiatru że mógł go rozłączyć tylko taki go już powiesili, bo widziałem gdy je montowali
oni widzieli że są częściowo uszkodzone, typowa fuszerka
to samo na Gdańskiej, ...masakra, wiele ciemnych, czy to wieszała grupa chorych ludzi ???

...proszę UM Reda o pilną kontrolę wszystkich iluminacji

goya - ... mają prawo się przepalać,ale nie przed zamontowaniem, a w styczniu gdy
zdejmowali one się paliły ( te na Obwodowej) a na Gdańskiej to już co piąta nie działała
a był czas by sprawdzić, a tak mamy (jak pisze meegi84) wstyd dla miasta
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

Pisząc "wieloletnie" sugerowałam, że są stare i przydałoby się już nowe powieścić, a nie, przestarzałe i w dodatku przepalone.
Major
Prawie Lider
601 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

to że są wieloletnie to masz rację, one chyba zapoczątkowały w latach 90-tych

zgadza się, czas by je zmienić ?
Robin
Częsty Bywalec
464 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

Oj, ale typowe forumowe marudzenie. A ktoś z Was wie coś o kupowaniu/wymianie tych lampek? Nie sądzę. Za to super jest poklikać i ulżyć sobie. Nie lepiej się zastanowić i spojrzeć na własne podwórko? Jeśli ktoś kupuje i wiesza takie lampki na święta w swoim domu, to wie jakiej jakości są dziś lampki. Są beznadziejne przez co sam co roku kupuję nowe
figaro
Bywalec
262 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

to że są wieloletnie to masz rację, one chyba zapoczątkowały w latach 90-tych
zgadza się, czas by je zmienić ?

Nie, nie zgadza się. Są pilniejsze i ważniejsze wydatki.
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

Tak, zgadza sie są pilniejsze wydatki. Jednak na Boże Narodzenie większość z nas nas stara się, aby nasza domowa choinka prezentowała sie ładnie.
Nie chodzi o to, aby oswietlic Redę tak jak np w Wejherowie, lecz jeśli już robią jakąś dekorację świateczną, to niech ona wygląda ładnie.
Myślę, że nie są to jakieś wielkie wydatki, a można skoncentrować się na 2-3 miejscach i tam zrobic trochę większą iluminację.
figaro
Bywalec
262 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

A ja myślę, że to są bardzo duże wydatki. Lepiej obiady głodnym dzieciom zafundować, albo boisko - bardziej się przyda niż lampki z których pożytek jest ... no właśnie jaki?
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

Chyba lampki naprawiają, bo widzę, że wóz z wysięgnikiem podjeżdża pod dekoracje i zdejmują niektóre
orderly
Ja tu zaglądam
36 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

Na Gniewowskiej tak samo co drugi nie świeci lub świeci do połowy ale jest nadzieja ze cos z tym zrobią bo jadąc samochodem ul. Gdańską widziałam ze cos tam robią przy tych ozdobach.
Major
Prawie Lider
601 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

o jak fajnie, naprawili juz duży lampion na rondzie przy Obwodowej,
ciekawe co się zmieni na Gdańskiej ?

... no proszę, drobna sprawa a reakcja bardzo szybka
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

figaro pisze:A ja myślę, że to są bardzo duże wydatki. Lepiej obiady głodnym dzieciom zafundować, albo boisko - bardziej się przyda niż lampki z których pożytek jest ... no właśnie jaki?
A czy myśmy tych lampek z 10 lat temu od Wejherowa nie "dostali w spadku"?
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Major
Prawie Lider
601 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

Na ulicy Gdańskiej zamontowali nowe ledowe lampki w kolorze białym.

... proszę jaka super reakcja ze strony UM Reda na poruszony wątek forumowiczów.

... dziękujemy, bo miasto prezentuje się ładniej !
Major
Prawie Lider
601 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

6 lat temu

I znów jak w porzednich latach na ul.Gdańskiej nie pali się kilka iluminacji światecznych.

Szkoda że miasto wydaje pieniądze na usługi nie kontrolując jakości wykonanej usługi.
Mam nadzieje że ktoś z urzędników zareaguje na ten problem i zgłosi do odpowiedniego referatu
by awaria została usunięta
ODPOWIEDZ