Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Opinie o przedszkolach w Redzie

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Rycho
Nowy/a na forum
10 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Byliśmy z żoną w Omnibusku jest ekstra.Poszliśmy kiedy rodzice odbierają dzieci,żeby dowidzieć się przy okazji coś więcej.Wszyscy zadowoleni nawet w szatni jest ankieta którą wypełnili rodzice też same pozytywne opinie.Zresztą warunki jakie zobaczyliśmy jeszcze lepsze niż na zdjęciach.Więcej nie zachwalam bo posądzą mnie o reklamę.Jednak jest pewien problem mają pełne dwie grupy i obecnie zbierają chętnych żeby utworzyć trzecią tak więc czekamy ,ale jest o wiele większa szansa niż w pozostałych przedszkolach zresztą z tego co zobaczyliśmy to naprawdę warto .Dojazd też dobry no i spokojne miejsce w porównaniu do centrum.
Awatar użytkownika
Nutka
Ja tu zaglądam
31 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Aż mnie zemdliło od tego nadmiaru lukru...
Chcesz czy nie reklama jest i zacytuję Johny Bravo "i jak to zwykle w takich przypadkach - użytkownik z 1 lub 2 postami...."
:)
Rycho
Nowy/a na forum
10 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Witam wszystkich .Nutka myślałem, że ideą forum jest pomoc zainteresowanym po to chyba one powstają .Nie chcesz chyba wprowadzać PRL-u .Nutka skąd mam mieć więcej postów skoro jestem świeżak zresztą 20 też nie poraża.Pracuję jak każdy cały dzień to też za jakiś czas pewnie rekordu też nie pobiję . Poza tym cieszy mnie otwartość ludzi zamieszkujących nowe osiedla w Redzie wszyscy pełni wigoru urządzają się nie marudzą, pomogą coś wnieść . Nikogo nie dziwi że biegam miło też, że biegacze się pozdrawiają i nikt nie patrzy na mnie jak na dziwaka w dresie i niech tak zostanie.Żeby się nie narazić powiem na koniec tylko że OMNIBUSEK po prostu nam się spodobał, bo jeśli dzieci nie chcą wracać do domu to musi być dobrze. Naszemu synkowi też się spodobało, a to najważniejsze .Czekamy więc na utworzenie trzeciej grupy myślę, że się uda bo jakże inaczej.Pozdrawiam wszystkich aktywnych . Jeszcze raz dziękuję wszystkim za pomoc szczególny szacun dla doświadczonej SALAMANDRY
Awatar użytkownika
Nutka
Ja tu zaglądam
31 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Rychu no to masz już 3 a Ja 21 idziemy na rekord:) pracuję także cały dzień wiec nie pobiję stałych bywalców ale podczytuję jak tylko mogę...i Ja tez biegam wiec może się mijamy:)
Ps.To nie ja zapoczątkowałam ten PRL na forum ...
Pozdrawiam
:)
Rycho
Nowy/a na forum
10 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Witam wszystkich Nutka dzięki za zrozumienie dajesz wiarę ostatnim postem, że ludzie nie są tacy jak na pierwszy rzut oka się wydaje Czy ktoś ma jakieś nowe wieści o przedszkolach. Pozdro
Ostatnio zmieniony |8 Gru 2012|, o 23:43 przez Rycho, łącznie zmieniany 1 raz.
meegi84
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Czy ktoś się orientuje ile wynosi koszt pobytu dziecka w przedszkolu AKADEMIA PANA KLEKSA?
zagadka
Znam to forum
95 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

meegi84 pisze:Czy ktoś się orientuje ile wynosi koszt pobytu dziecka w przedszkolu AKADEMIA PANA KLEKSA?
Meegi, na chwilę obecną 340zł opłata stała + 6zł/dziennie wyżywienie, w sumie ok 460zł/mies.
Rycho
Nowy/a na forum
10 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Witam wszystkich ponownie Czy przedszkola publiczne w Redzie są zamienione -wydzierżawione czasowo na niepubliczne czy już niestety bezpowrotnie .
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

Przedszkola publiczne zostały bezpowrotnie sprywatyzowane.
Maria05
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Szukam przedszkola niestety większość już zajęte.Piszą że zapisy rozpoczęte , ale miejsc już brak.Czy ktoś powie co z Ptysiowym? Mam najbliżej, ale znika plac zabaw trwa tam wielka budowa i nie wiem czy warto tam się angażować. Jak tu nie wypali to muszę szukać gdzieś dalej.Mam nadzieję , że jeszcze w Redzie:)
Awatar użytkownika
Nutka
Ja tu zaglądam
31 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Najlepiej będzie jak przejdziesz się do przedszkola i dowiesz się na miejscu. Ps. nie chce cię martwić ale w redzie może być już kiepsko z miejscami w przedszkolu..powodzenia w szukaniu
:)
Binka
Bywalec
283 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Trzeba ze stron przedszkoli pobrać kartę zgłoszeniową i jeszcze regulamin-wypisać i zanieść do przedszkola,bo rekrutacja jest do połowy marca-wyniki w kwietniu-wbrew pozorom to nie kolejność zgłoszeń decyduje o przyjęciu!po pierwsze wiek dziecka,po drugie to czy obydwoje rodziców pracuje-a jeśli ktoś sam wychowuje dziecko to ma fory;)
Marcin
Prawie Lider
519 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Takie zasady to mogą obowiązywać w przedszkolach samorządowych, w Redzie takich już nie ma od roku... Mowa oczywiście o Łąkowej i Gniewowskiej i tam może jeszcze patrzą na te szczegóły. Nie sądzę by w prywatnych, których jest zresztą u nas dużo, patrzyli na to czy rodzice pracują. Płacisz i tyle.
Maria05
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Witam po przerwie. Miejsc w przedszkolach brak:( ja od kwietnia rozpoczynam pracę i normalnie "pat" bo mąż oczywiście pracuje.Normalnie mogły by wrócić czasy komuny rodzice pracują i miejsce w przedszkolu pewne.Zostaje chyba niania ale to zawsze jest drogo i dziecko nie ma rówieśników.Ludzie jak wy sobie z tym radzicie bo na pewno nie jestem sama w takiej sytuacji.
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

A byłaś sprawdzić czy są miejsca w "Przygodzie" na Norwida?
ODPOWIEDZ