Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Opinie o przedszkolach w Redzie

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
inga
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Chciałabym wysłać mojego synka do przedszkola w Redzie, zastanawiam się pomiędzy Calineczką a nowo powstałym na naszym osiedlu Ptysiowym Przedszkolu. Oczywiście może ktoś mi poleci, które wybrać.
Binka
Bywalec
283 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Do Calineczki to nie ma szans raczej-no chyba,żeby jakiś cud;) dzieci moich koleżanek tam chodzą i wszyscy są bardzo zadowoleni-jedyny minus to długi okres oczekiwania,to nawet 2 lata!!!
inga
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

No to trochę z jednej strony porażka czekać tak długo ale jak pewnie dobre to sporo mam chce tam uczęszczać a czy ktoś wi coś na temat tego nowego przedszkola przy obwodowej, dzwonilam tam niby wszystko ok ale wiecie jak to bywa oddaje swoje dziecko w obce ręce
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Na Brzozowej powstało nowe przedszkole.
Nie wiem, czy jest już czynne, ale możesz sama zasięgnąć języka.
http://www.omnibus-reda.pl/
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

tutaj najbardziej obszerny wątek o przedszkolach w Redzie na forum:

http://e-reda.pl/viewtopic.php?f=1&t=10 ... rzedszkole
esterachejda
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

[/ptysiowe jest fajne.pracuja tam przemile dziewczyny.miejsce jest tez jest sliczne:) chodzi tam syn kolezanki.sa bardzo zadowoleni:) bogaty program dla dzieci;) b]
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

esterachejda pisze:[/ptysiowe jest fajne.pracuja tam przemile dziewczyny.miejsce jest tez jest sliczne:) chodzi tam syn kolezanki.sa bardzo zadowoleni:) bogaty program dla dzieci;) b]


Odnoszę dziwne wrażenie, że Pani esterachejda - pracuje w Ptysiowym?
W innym poście zaprasza na szkołę rodzenia do ptysia, tu chwali personel...
Coś mi tu zalatuje reklamą.. siebie, prawda?
i jak to zwykle w takich przypadkach - użytkownik z 1 lub 2 postami.... oj nieładnie...
Awatar użytkownika
Nutka
Ja tu zaglądam
31 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Ja natomiast polecam Przygodę. Sprawdziliśmy i jesteśmy zadowoleni mimo, że wszędzie krążą negatywne opinie.
A co do wcześniejszej odpowiedzi Johny łatwo to zweryfikować wchodząc na stronkę przedszkola a nie "odnosić dziwne" wrażenie:)
:)
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

a co nas stronce można zweryfikować? myślę ,że Johny dobrze kombinuje
anikia
Forumowicz
76 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Potwierdzam że calineczka jest super Nasz synek tam chodzi. W sobote czy niedzielę się dopytuje czy idzie do przedszkola.
inga
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

dziekuję bardzo wszystkim za odpowiedzi. Słyszę, ze calineczka przoduje. Wiem o tym,że tam jest ciężko się dostać i nie wiem czy przyjmą mnie na wrzesień, niby jest rezerwowa lista ale..... trzeba mieć nadzieję. Do przygody jednak nie dam bo jest bardzo dużo negatywów. Pozostaje mi Anioł stróż i chyba będę musiała spróbować ewentualnie w tym nowym przedszkolu przy obwodowej
asiasz
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

A ja polecam Omnibuska, na Ciechocinie. Poslalam tam moaj córeczkę od wrzesnia, Fakt ze na poczatku bylo jej troszke dziko, bo przenioslam ja tam z innego przedszkola, ale teraz juz jest ok. maja bardzo fajny program zajec.i widze ze jest duzy nacisk na edukacje (przynajmniej w starszakach, bo moja to juz starszak). nie zeby dzieci murem siedzialy i sie uczyly, tylko nie raz jak jak przyjechalam to uczyly ich roznych tematow z zeszytów cwiczen (kazde dziecko mialo swoje) i plan zajec jest na kazdy miesiac fajnie pod kontem wiedzy ustawiony (a mi na tym bardzo zalezy). Dzieci nie sa takie samopas puszczone po tym budynku, bo i takie widzialam. starszaki ze starszakami a maluszki z maluszkami. generalnie jestem bardzo zadowolona, no i blisko szkoly do ktorej chce ja potem poslac, a jesli lekcje sie skoncza, to planuja taką jakby swietlice dla "zerowkowiczow" zrobic, Dla mnie fajnie bo z tego co wiem to w tej szkole swietlica do 15 czynna i co dalej, jesli rodzice parcuja? mi sie podoba, a mala tez tam lubi chodzic, nie raz zdarzyło sie ze po nia dzadek przyjechal a ona nie chciala jechac jeszcze )
esterachejda
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

nie pracuje w ptysiowym hehe troche inny kierunek sobie obrałam
Rycho
Nowy/a na forum
10 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Przeprowadziliśmy się niedawno na Reda Park- fajne miejsce.My też szukamy przedszkola dla naszego synka.Niestety wszystkie miejsca są zajęte tragedia.Salamandra dziękuję za link do Omnibuska oferta wydaje się interesująca. Opinia asisz nawet pozytywna.Jutro dzwonię.
asiasz
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Ciesze sie ze moglam pomóc . mam nadzieje ze uda ci sie dodzwonic do przedszkola, i daj znac czy ci sie udalo dostac. pozdrawiam )
ODPOWIEDZ