Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Opinie o przedszkolach w Redzie

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
figaro
Bywalec
262 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

A może koło szkoły na Ciechocinie?
Rycho
Nowy/a na forum
10 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Przedszkole to nazywa się Omnibusek .Tam jeszcze znalazłem miejsce bo tworzyli nową grupę nie wiem jak teraz przypomnę stronkę
Powodzenia.
http://www.omnibus-reda.pl/
mariusz8282
Ja tu zaglądam
22 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

Jeśli nie znaleźliście miejsca dla dziecka w przedszkolu to ja chętnie zaopiekuje się Waszym dzieckiem:) jestem mamą dwóch chłopców, z których starszy od września zacznie naukę w szkole a młodszy w przedszkolu. Mieszkam na osiedlu Przy Młynie, mój nr 605-111-623. Agnieszka
meegi84
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

A jak wygladają opłaty w przedszkolu ,,Przy Parku" chodzi mi o zerówkę.
Awatar użytkownika
Geniodekt
Forumowicz
54 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Myśleliście o przedszkolu Anioła Stróża na przeciwko komisariatu? Według mnie to jedno z najlepszych tego typu przedszkoli, dyrekcja bardzo się stara, poziom jest dużo wyższy niż w placówkach publicznych. Mają samochód pomalowany na swoje barwy, koszulki dla dzieci i długo by jeszcze wymieniać. Miejskich przedszkoli nie polecam, jeśli nie zależy wam na oszczędnościach.
Marcin
Prawie Lider
519 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Koszulki moje dziecko nie dostało od 2 lat. Z pozostałym się zgadzam
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Koszulki, samochód...ok. Nie znam przedszkola, nie wypowiadam się. Słyszałem natomiast wiele dobrych opinii o przedszkolu na Gniewowskiej.
Nie wiem czy maja koszulki
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Geniodekt pisze:Myśleliście o przedszkolu Anioła Stróża na przeciwko komisariatu? Według mnie to jedno z najlepszych tego typu przedszkoli, dyrekcja bardzo się stara, poziom jest dużo wyższy niż w placówkach publicznych. Mają samochód pomalowany na swoje barwy, koszulki dla dzieci i długo by jeszcze wymieniać. Miejskich przedszkoli nie polecam, jeśli nie zależy wam na oszczędnościach.
Nie, no z tym samochodem to przebili resztę bezapelacyjnie A wracając do poważnej rozmowy, miałem przyjemność przetestować przedszkole prywatne (nie w Redzie), przedszkole przy Gniewowskiej i Przy Parku i z tego ostatniego jestem zdecydowanie najbardziej zadowolony. Zwyczajnie najbardziej odpowiada obrazowi przedszkola - dzieci są zajęte, wykonują sporo prac plastycznych, jest własna kuchnia z dobrym jedzeniem itd. Z obserwacji wynika też, że dużo zależy od tego na jakiego wychowawcę trafi dziecko, więc radzę przeprowadzić wywiad. Powodzenia w wyborach.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Ja też szczerze mogę polecić przedszkole przy Parku. Już 4 dziecko z rodziny kończy w nim edukację i wszyscy są bardzo zadowoleni
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Rycho
Nowy/a na forum
10 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Kolorowe samochody mnie też nie przekonują ważne co bezpośrednio jest dostępne dla dzieci.Nie wiem czy wiecie,że ponoć w Omnibusie ma być stworzona grupa z środków Unijnych. Z tego co zrozumiałem to czesne wynosi 0 zł. Czy to możliwe ????
sloneczko84
Ja tu zaglądam
33 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

a jak jest z dostaniem się do tego przedszkola przy parku? Rozumiem że chodzi o to państwowe? jak opłaty?
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Nie ma już państwowych przedszkoli.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
sloneczko84
Ja tu zaglądam
33 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

no dobrze czyli ono jest prywatne? ale jak opłaty? strony internetowej brak ;/ i jak z szansą żeby się dziecko dostało? ile wcześniej należy załatwiać takie sprawy? ja bym chciała przedszkole od września 2014..
Binka
Bywalec
283 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Jak to nie ma strony?http://www.przedszkoleprzyparku.pl/inde ... Itemid=105
Jest zapisy są jakoś w lutym do połowy marca jak wszędzie
Maria05
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Witam ponownie. Okazało się , że do przedszkola nie mam jednak szans bo Marcysia ma dopiero 2 lata więc na razie jest niania jednak to nic nie zmienia bo od września może iść już do przedszkola tylko miejsc brak. Mam prośbę jeśli ktoś będzie rezygnował z miejsca w przedszkolu to proszę o Posta może uda się dokonać zamiany.
ODPOWIEDZ