Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Pytanie do Burmistrza.

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
grzechulecki
Ja tu zaglądam
32 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Z miesiąc do tyłu zadałem pytanie burmistrzowi na stronie urzędu miasta Redy. Chyba Burmistrz mnie nie lubi, bo jak do tej pory odpowiedzi nie uzyskałem. A jak z Wami?Czy ktoś ma podobne doświadczenia?
Awatar użytkownika
darus
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Zdaje się, że Pan Burmistrz przecenił swoje możliwości. Na odpowiedź trzeba dłuuugo czekać. I to pod warunkiem, że pytanie nie jest z tych niewygodnych.
Natomiast komunikatu na stronie UM:
Zapraszamy do korzystania z możliwości zadania pytania burmistrzowi. Odpowiedzi będą się pojawiały również w tej sekcji.
nie warto nawet komentować.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Owszem ja mam podobne doświadczenia, żeby nie byc gołosłownym maila wysłałem 28-08.2008 roku do dziś dnia nie dostałem odpowiedzi. Liczę, że kiedyś otrzymam odpowiedź. A jak nie to pofatyguję się na Radę Miasta... i tam zadam moje pytanie.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Już w środę będziesz miał ku temu okazję.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

pan burmistrz pryzjmuje interesantów bodajze w poniedzialki... mozna sie przejsc i mu wytlumaczyc, ze cos szwankuje albo z webmasterem albo z prawomownoscia
Awatar użytkownika
darus
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Artur pisze:Owszem ja mam podobne doświadczenia, żeby nie byc gołosłownym maila wysłałem 28-08.2008 roku do dziś dnia nie dostałem odpowiedzi. Liczę, że kiedyś otrzymam odpowiedź. A jak nie to pofatyguję się na Radę Miasta... i tam zadam moje pytanie.
Dwa tygodnie to nie dużo. Licz na więcej. :wink:

Natomiast z tym zadawaniem pytań na sesji RM nie jest tak prosto.
Cytuję Statut Miasta:
§ 24
1. W porządku obrad każdej sesji powinna być przewidziana możliwość zgłaszania wolnych wniosków.
2. W ramach wolnych wniosków na tematy związane z działalnościa Rady Miejskiej mogą zabierać głos radni, zaproszeni goście i publiczność.
3. Zaproszeni goście i publiczność mogą zabierać głos po zgłoszeniu tego zamiaru w formie pisemnego wniosku z podaniem tematu, nazwiska i imienia Przewodniczacemu Rady, przed przyjęciem porządku obrad i po wyrażeniu zgody przez Radę Miejską.
4. Na zapytania zadane w ramach wolnych wniosków w miarę możliwości powinien odpowiedzieć Przewodniczący Rady Miejskiej, przewodniczący poszczególnych komisji, Burmistrz lub odpowiedni pracownik Urzędu Miasta.
5. Obywatele mają prawo do rejestracji dzwięku lub obrazu na sesjach Rady Miejskiej.
W takich przypadkach zainteresowany obywatel jest zobowiązany zwrócić sie do Przewodniczącego Rady Miejskiej informując go o tym fakcie, w celu przekazania tej wiadomości wszystkim zebranym.
Statut Miasta Redy
Ostatnio zmieniony |13 Wrz 2008|, o 10:11 przez darus, łącznie zmieniany 1 raz.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

tak tak o tym to ja wiem. trzeba być przez to jakieś 20 minut przed Radą Miasta.
grzechulecki
Ja tu zaglądam
32 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

A więc trzeba czekać do następnych wyborów. Pewnie sobie o nas przypomną. :lol:
grzechulecki
Ja tu zaglądam
32 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Czy ktoś już dostał odpowiedź? Czy w urzędzie dalej niedziałają komputery? Może kawka się wylała na klawiaturę :lol: ?
pozdrawiam
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Niestety nie...To pewnie przez tą kawe na klawiaturze, albo bawią się w gre raz dwa trzy klawaitura parzy;)
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Burmistrz nie odpowiada na pytania forumowiczów bo zajęty jest fuchą za 14000 zł.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Jaką fuchą;>?
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Rada Ekodoliny.
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

kowalski pisze:Rada Ekodoliny.
Hm nie rozumiem czyżby...?
Mógłbyś Kowalski coś przybliżyć?
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

W dzienniku bałtyckim jest oswiadczenie majątkowe burmistrza. Gryf Wejherowski z 8 .05
ODPOWIEDZ