Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

InPost nie dostarcza przesyłek?

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Awatar użytkownika
alanis
Forumowicz
75 postów
Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

7 lat temu

Ostatnio miałam bardzo niefajne doświadczenia z firmą InPost. Ciekawa jestem, czy to jakiś dziwny przypadek, czy norma w Redzie. Dwukrotnie zamówiłam w czerwcu Allegro Polecony InPost i 2 razy nie dotarł. Co gorsza nie dostałam również awizo, jestem pewna, bo przynajmniej w przypadku pierwszej przesyłki codziennie szukałam go specjalnie w skrzynce. Przy pierwszej przesyłce w końcu zaniepokojona zadzwoniłam na infolinię, gdzie się dowiedziałam, że przesyłka czeka w punkcie na Mickiewicza, zdążyłam ją odebrać. W przypadku drugiej czas realizacji zamówienia był dłuższy, więc nie spodziewałam się jej szybko. Gdy zaczęłam się niepokoić okazało się, że według systemu jest w punkcie, ale faktycznie już w sortowni. Ostatecznie nie dodzwoniłam się do sortowni, a na maila do InPostu w ogóle nie dostałam odpowiedzi. Ostatecznie z sortowni wyjechała i nie udało się jej już zatrzymać, wróciła do nadawcy i teraz muszę sama ją odzyskać. Pani na infolinii poinformowała mnie, że zapewne zgubiłam awizo (dwa awiza) i niepotrzebnie do niej dzwonię, bo ona jest z Krakowa, a powinnam zadzwonić do oddziału Gdańsk, bo to oni odpowiadają za dostarczanie przesyłek. Ona ma w systemie awizo, a to oznacza, że ja awizo dostałam. Nie wiem, co o tym myśleć. Tym bardziej to dziwne, że przez prawie cały dzień jestem w domu i mała jest szansa, żeby listonosz mnie nie zastał. Czy ktoś z Was miał podobne problemy ostatnio? Czy jednak u mnie ktoś kradnie ze skrzynki awiza InPost (a wszystkie rachunki niestety zostawia)?
Tornado
Forumowicz
41 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

Miałem tak samo, i że niby było awizo a nic nie przyszło. i czekałem z tydzień na list, niby że na sortowni utknęła, potem że niby jest w oddziale Rumia potem że Gdańsku i jak chcę to mam sam po nią przyjechać ;p ale w końcu dostarczyli. Mówili mi co innego na infolinii a co innego było napisane w śledzeniu listu że nadawca jeszcze nie wysyłał tylko przygotował.
irmen
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

7 lat temu

Niestety w ubiegłym roku kilka razy też tak miałem, a teraz interes kiepsko im idzie więc i problemów więcej z nimi.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

7 lat temu

Ja 3 lata temu miałem taką sytuację z Pocztą Polską. Dostałem wezwanie z urzędu skarbowego, że jeżeli nie popłacę swoich długów, to mi wchodzą na konto. Ja przerażony poleciałem do skarbówki, a ci mnie odesłali do urzędu transportu, bo to niby mandat, ci mnie odesłali do Straży Miejskiej w Debrznie bo niby oni wystawili mi mandat. Napisałem do SM o co chodzi, odpisali mi że nie odbierałem od nich listu poleconego i mailem wysłali 3 awiza ... wtedy mieszkałem z rodzicami i były to wakacje więc ktoś praktycznie cały czas musiał być w domu. Poszedłem na pocztę żeby wyjaśnić tę sytuację, ale oprócz rozmowy z kierownikiem, który nic z tym zrobić nie mógł nic z tego nie wyszło. Musiałem zapłacić ze swojej kieszeni mandat, odsetki i koszty postępowania.
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

7 lat temu

Inpost to wielka lipa.Listy są opóznione o parę tygodni.Nie ma też gdzie składac reklamacji.Z usługami poczty na obrzeżach Redy tak samo.Jak którys listonosz zachoruje to są problemy.W skrzynce potrafią być nie twoje listy czy przesyłki.
Awatar użytkownika
alanis
Forumowicz
75 postów
Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

7 lat temu

Na szczęście sprzedawca z Allegro nie widzi problemu z ponownym przesłaniem przesyłki. Co prawda do niego też jeszcze nie wróciła (czyżby u nich listonosz InPost też nie docierał , więc kto wie, może jednak InPost zamierza ją dostarczyć do mnie? Tak czy inaczej, jest duża szansa, że książka nie dojdzie przed moim urlopem A miała być wakacyjna lektura
ODPOWIEDZ