Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Ulewa

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

Robin pisze: Przykładem nowe bloki na ul. Polnej.
A co jest nie tak z tymi blokami?
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

7 lat temu

też tego nie rozumiem - wzdłuż ulicy Polnej stoją legalnie działające firmy, a więc wydano im pozwolenia - jak sądzę po sprawdzeniu statusu tych terenów, więc skąd nagle solą w oku te bloki ??
Robin
Częsty Bywalec
470 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

7 lat temu

O jakich firmach piszesz? Raptem 2 znajdują się w tej okolicy. Natomiast centralnie na zalewowych terenach, nieopodal rowu odwadniającego buduje się bloki. Nie są one żadną solą w oku (zbyt duże słowa), jedynie zastanawia brak rozpoznania planujących inwestycję.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

Robin pisze:O jakich firmach piszesz? Raptem 2 znajdują się w tej okolicy. Natomiast centralnie na zalewowych terenach, nieopodal rowu odwadniającego buduje się bloki. Nie są one żadną solą w oku (zbyt duże słowa), jedynie zastanawia brak rozpoznania planujących inwestycję.
Przesadzasz i to zdrowo Tereny te są przeznaczone pod zabudowę jedno- i wielorodzinną już od lat i zatwierdzone to zostało przez urząd miasta. Celowo poszłam dziś na spacer w tamte rejony i serio nie mam pojęcia w czym widzisz problem, bo jest tam sucho jak na pustyni. Co więcej, między kanałem a blokami jest jeszcze szereg domków jednorodzinnych. Notabene też nietkniętych skutkami ostatniej "powodzi".
Większe spustoszenia poczyniła ulewa na 12 Marca powodując osuwanie się ze wzgórz masy błota, które pięknie pozapychały studzienki na ulicy, a ją samą uczyniły nieprzejezdną w niektórych miejscach.
Robin
Częsty Bywalec
470 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

7 lat temu

Odnoszę wrażenie, że mówisz o innym miejscu. O jakich blokach piszesz?
Robin
Częsty Bywalec
470 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

7 lat temu

Odnoszę wrażenie, że mówisz o innym miejscu. O jakich blokach piszesz?
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

7 lat temu

Robin pisze:O jakich firmach piszesz? Raptem 2 znajdują się w tej okolicy. Natomiast centralnie na zalewowych terenach, nieopodal rowu odwadniającego buduje się bloki. Nie są one żadną solą w oku (zbyt duże słowa), jedynie zastanawia brak rozpoznania planujących inwestycję.
czyli jak dwie to nieważne ? a od ilu firm zaczyna się ważność ??
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

Robin pisze:Odnoszę wrażenie, że mówisz o innym miejscu. O jakich blokach piszesz?
Przy ul. Polnej są chyba tylko jedne bloki, budowane przez Orlex
Właściwie to jest już ul. Wiklinowa.
https://www.google.pl/maps/@54.609912,1 ... 6656?hl=pl
Robin
Częsty Bywalec
470 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

7 lat temu

Tak jak przypuszczałem mówimy o różnych miejscach. Piszę o blokach na początku Polnej i terenach zalewanych od lat.
Robin
Częsty Bywalec
470 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

7 lat temu

Tak jak przypuszczałem mówimy o różnych miejscach. Piszę o blokach na początku Polnej i terenach zalewanych od lat.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

Robin pisze:Tak jak przypuszczałem mówimy o różnych miejscach. Piszę o blokach na początku Polnej i terenach zalewanych od lat.
W którym konkretnie miejscu?
Przecież na początku Polnej nie ma ani rzeki ani kanału
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

7 lat temu

dokładnie, na początku Polnej znajdują się nowe bloki, ale zaraz za wjazdem z Puckiej po prawej stronie - to są tereny zalewowe ?? no to JMB lub Romanik musieliby być zalewani regularnie bo rzeka jest po ich stronie, czyli po lewej
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

Aaa, chodzi o te bloki na Willowej? No to serio nie wiem co tam może zalewać
Robin
Częsty Bywalec
470 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

7 lat temu

Nie chcę przeciągać dyskusji w nieskończoność przekonując do swoich racji i odpowiadać na pytania "a co ma zalewać". Woda zalewa. Ostatnio dała o sobie znać, bo jak powtórzę zawsze dawała. Rów moi drodzy jest i woda też. Jeśli kupujecie tam mieszkania to polecam wyżej. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

7 lat temu

Romek, dyskutujemy nad pewnym tematem i mamy odmienne zdanie - Ty twierdzisz, że zalewa - ja zaś twierdzę, że nie zalewa terenów, o których mówisz. Retoryka w stylu - nie chcę przeciągać bo mam rację, jest faktycznie możliwa, ale nie zmienia to faktu, że się mylisz. Jak Twoim zdaniem fizycznie jest możliwe zalanie bloków obok pola p.Gerarda ?? https://www.google.pl/maps/dir/54.60748 ... 4.6109477,. Dyskutuję dalej, ponieważ straszysz ludzi zalewaniem w miejscu gdzie nikt nigdy wody z rzeki nie widział - i tylko o to mi chodzi, w nosie mam czy ta rzeka tam wylewa czy też nie, ale może pracujesz w konkurencyjnej firmie deweloperskiej i "robisz pod górkę" ? nie wiem również pozdrawiam
ODPOWIEDZ