Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Maszt telefonii na Łąkowej 26

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Zarząd Wspólnoty
Ja tu zaglądam
32 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 7 lat temu

7 lat temu

hulajnoga pisze:
Zarząd Wspólnoty pisze:
Zigi pisze:Widać nie zakłada Pani sprzedaży swojego mieszkania, więc utrata jego wartości Pani nie zaboli.
Przeprowadzałam się już 5 razy,wystarczy.Po za tym mam komu je oddać Umowa na maszt jest na 10 lat i nie musi trwać dalej. I jeszcze, żeby było jasne ,nic na siłę nie mam zamiaru forsować
Pani myśli tylko o sobie.
Czyżby?Tego co istotne nie zrozumiałeś/łaś. jak widać nie czytasz ze zrozumieniem,próbujesz ciąnąć wątek czepiać się aby czepiać demagogia i brak retoryki.
Zarząd Wspólnoty
Ja tu zaglądam
32 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 7 lat temu

7 lat temu

hulajnoga pisze:
Zarząd Wspólnoty pisze:
Zigi pisze:Widać nie zakłada Pani sprzedaży swojego mieszkania, więc utrata jego wartości Pani nie zaboli.
Przeprowadzałam się już 5 razy,wystarczy.Po za tym mam komu je oddać Umowa na maszt jest na 10 lat i nie musi trwać dalej. I jeszcze, żeby było jasne ,nic na siłę nie mam zamiaru forsować
Pani myśli tylko o sobie.
Czyżby?Tego co istotne nie zrozumiałeś/łaś. jak widać nie czytasz ze zrozumieniem,próbujesz ciągnąć wątek - czepiać się ,aby czepiać -demagogia i brak retoryki.
lelo
Znam to forum
85 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

7 lat temu

Zarząd Wspólnoty pisze:. I jeszcze jedno ,ja mieszkam na III pietrze ,pod hipotetyczną anteną ,czy uważasz,że jestem tak ograniczona, by szkodzić,jeśli nie innym,to samej sobie.
Oczywiście że nie, bo wybrałaś najlepszą możliwą opcję stawiając sobie taką antenę nad głową, w ich przypadku sprawdza się powiedzenie "pod latarnią najciemniej" gdyż praktycznie nie promieniują pod siebie.

Pozdrawiam.
Zarząd Wspólnoty
Ja tu zaglądam
32 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 7 lat temu

7 lat temu

brzezins pisze:
Zarząd Wspólnoty pisze:
Zigi pisze:Widać nie zakłada Pani sprzedaży swojego mieszkania, więc utrata jego wartości Pani nie zaboli.
Przeprowadzałam się już 5 razy,wystarczy.Po za tym mam komu je oddać Umowa na maszt jest na 10 lat i nie musi trwać dalej. I jeszcze, żeby było jasne ,nic na siłę nie mam zamiaru forsować
Czy mam rozumieć, że to największy sukces waszej wspólnoty - akceptacja na postawienie stacji bazowej Aero2 (oszczędność 60-70 zł na czynszu dla mieszkańca). Pochwalcie się lepiej ile dostaniecie za zniszczenie innym życia. Czy to powód do dumy? Czy tak się buduje relacje sąsiedzkie? Szkoda słów.

Obawiam się że roszczenie odszkodowawcze za utratę wartości okolicznych nieruchomości może was kosztować znacznie więcej.
Nie bardzo rozumiem ,jak sie mają powyższe cytaty do tego ,co piszesz pod nimi?Czy jest tam mowa o sukcesie?Ciąg dalszy retoryki straszenia.Na Spokojnej ludzie mieszkają od lat przy potężnych słupach wysokiego napięcia,budują w pobliżu domy ,spytaj ich czy wartość ich mieszkań oceniana jest przez pryzmat tych koszmarków.Na Cichej opary nieczystości powodują ból głowy,smród bywa nie do zniesienia,niedawno ludzie wykupili tam wszystkie mieszkania za cenę wyższą niż my możemy zawołać w naszych blokach.A mieszkania czy domki w pobliżu skate parku-wysoki stopień hałasu,idżmy dalej ,posesje przy stadionie-podobna sytuacja,dalej ferma lisów i pobliskie domy,dalej maszt na wiejskiej i nowe osiedla i domki.na Semeco dwa maszty play,a na niskich budynkach,a wyziewy z kominów ludzi palących plastiki/udowodnione rakotwórcze działanie/,zimą przy bezwietrznych dniach wieczorem snują się te wyziewy .Więc jak wszyscy teraz wszystkich będą pozywać o zaniżanie wartości ich mieszkań,niszczenie innym życia i o wiele jeszcze innych roszczeń.Amen
antek
Bywalec
167 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

7 lat temu

Te wypowiedzi zarządu są żenujące. W zasadzie jednej osoby, bo drugi członek zarządu tak jak 14 włascicieli jest przeciwnych. Pozostałe 16 osób podjęło decyzję pochopnie i wierzę, że w chwili obecnej poszły po rozum do głowy. Wklejone zdjęcie pokazało jak bardzo to będzie szpetnym i trzeba być mega ślepym i niemądrym, żeby swojego stanowiska nie zmienić!
Zarząd Wspólnoty
Ja tu zaglądam
32 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 7 lat temu

7 lat temu

lelo pisze:
Zarząd Wspólnoty pisze:. I jeszcze jedno ,ja mieszkam na III pietrze ,pod hipotetyczną anteną ,czy uważasz,że jestem tak ograniczona, by szkodzić,jeśli nie innym,to samej sobie.
Oczywiście że nie, bo wybrałaś najlepszą możliwą opcję stawiając sobie taką antenę nad głową, w ich przypadku sprawdza się powiedzenie "pod latarnią najciemniej" gdyż praktycznie nie promieniują pod siebie.

Pozdrawiam.
To nie ja wybierałam miejsce postawienia masztu,jego lokalizacja została uzalężniona od kierunku przejmowania sygnału i kierunku nadawania,a to opracowuje ichniejszy inżynier.Prawdę mówiąc myślałam,że będzie na środku dachu.Tak wysoki maszt powoduje że wszystko poniżej dookoła jest w strefie "0",nawet przy bocznym opadaniu.
Zarząd Wspólnoty
Ja tu zaglądam
32 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 7 lat temu

7 lat temu

antek pisze:Te wypowiedzi zarządu są żenujące. W zasadzie jednej osoby, bo drugi członek zarządu tak jak 14 włascicieli jest przeciwnych. Pozostałe 16 osób podjęło decyzję pochopnie i wierzę, że w chwili obecnej poszły po rozum do głowy. Wklejone zdjęcie pokazało jak bardzo to będzie szpetnym i trzeba być mega ślepym i niemądrym, żeby swojego stanowiska nie zmienić!
Masz dane z sufitu, większość to 21 osób na 27 włąścicieli / 1 z właścicieli ma 3 lokalel/ Co cię tak żenuje? ,szczerość wypowiedzi? ,fakty? prosiłam o merytorykę w dyskusji, a nie osobiste jazdy bez trzymanki.
antek
Bywalec
167 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

7 lat temu

Hmm... W takim razie z pewnością ta liczba się baaardzo zmieniła. Wizualizacji żadnej nie było, dopiero zdjęcie pokazane na forum i wrzucone do skrzynki uświadomiło mieszkańcom o czym jest mowa! Wyobrażenia były zupełnie inne. To zarząd naciskał na postawienie masztu dla marnej kasy. Teraz od zarządu będzie się wymagać wyjścia z tej sytuacji i wypowiedzenia umowy. Ciekawe jak sobie z tym poradzi
chochlik
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 7 lat temu

7 lat temu

A tak na marginesie rad bym wiedzieć, czy owa wiekopomna uchwała zapadła w I, czy w tzw. II terminie? Ile osób głosowało? Ile było "za".
I tak mi się jakoś widzi, że persony z Zarządu siedzą sobie w kapciach w takich miejscach, w których PEM akurat nie dochodzi.
Jeszcze "cóś". Otóż korzystanie z prawa własności dopuszczalne jest w takich granicach, w jakich nie zakłóca to korzystania z własności innych osób w otoczeniu. To nie jest absolutna dowolność.
lelo
Znam to forum
85 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

7 lat temu

Zarząd Wspólnoty pisze:To nie ja wybierałam miejsce postawienia masztu,jego lokalizacja została uzalężniona od kierunku przejmowania sygnału i kierunku nadawania,a to opracowuje ichniejszy inżynier.Prawdę mówiąc myślałam,że będzie na środku dachu.Tak wysoki maszt powoduje że wszystko poniżej dookoła jest w strefie "0",nawet przy bocznym opadaniu.
Lokalizacja masztu mnie ciekawi, też myślałem że będzie na środku, czyżby mieszkańcy środkowej klatki nie wyrazili zgody na jego instalację w miejscu masztu po byłych antenach zbiorczych ? Jego lokalizacja na 100% nie jest uzależniona od " kierunku przejmowania sygnału i kierunku nadawania", nie mieszkamy w górach
hulajnoga
Ja tu zaglądam
20 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 7 lat temu

7 lat temu

No tak a do tych wymienionych przez Panią beznadziejnych, uciążliwych lokalizacji dolaczymy okolice Lakowej 26. (argument z wyziewami kominów odrzucam bo to nielegalne-świadczy o niskiej świadomości właścicieli albo ich trudnej sytuacji finansowej).czy naprawde nie widzicie ze burzycie porządek społeczny (wplywajac na nieruchomości sąsiednie, przymuszajac mieszkańców okolicy do bycia królikiem doświadczalnym) i niszcząc wizerunek Redy?
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

A mnie zastanawia jeszcze jedna kwestia. Jeśli spółdzielnia mieszkaniowa "Słoneczna" wiedziała od początku o zamiarach postawienia masztu to czy nie powinna poinformować mieszkańców bloków sąsiadujących o takim zamiarze?
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Zarząd Wspólnoty
Ja tu zaglądam
32 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 7 lat temu

7 lat temu

Po treści postów mniemam,widać duże zainteresowanie w kwestiach formalnych,mieszkańcy mieli i mają prawo wglądu w dokumenty i mogli to robić .Drogi" Antku "a na czym twoim zdaniem polegały te naciski,ubezwłasnowolnienie członków było, czy może hipnoza.Zawsze do obrzydzenia powtarzałam na zebraniach wspólnoty,by poznali ustawę regulującą działanie wspólnoty,regulaminy,które sami powołali do życia,zaczęli się interesować tym ,co się dzieje,efekt jest taki,że na zebraniach były ciągle te same osoby,reszta uważała,że nic nie musi.Teraz się niektórzy obudzili.Co będzie ,czas pokaże a zainteresowani wkrótce posiądą wiedzę.W jednym z postów powiedziałam nic na siłę ,ale jak widać nie dotarło.Drogi" Antku"
działania Zarządu są oparte o uchwały,więc to mieszkańcy muszą podjąć decyzję,a Zarząd się z nimi zmierzy.
I jeszcze jedno,myślę,że skoro w planie zagospodarowania terenu jest możliwość instalowania tego typu urządzeń, to nawet po naszej rezygnacji ,taki maszt w pobliżu może stanąć,nawet na prywatnym domku ,powtórzy się sytuacja z Semeco,i wtedy wszyscy będą się mieli z pyszna,bo taki prywatny jednoosobowy ,nie ograniczony w działaniach właściciel nie koniecznie się ugnie pod presją otoczenia.
antek
Bywalec
167 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

7 lat temu

Nikt tu nie twierdzi, że maszt nie postawi kto inny. Ale widać, że ulica Łąkowa i Jana Pawła II i Spokojna takiej anteny nie chce. Więc skoro nie chcą jej na bloku 26 przy Łąkowej to tym bardziej u siebie. Protesty będą wszędzie, gdziekolwiek będą chcieli ją zamontować.
Zarząd Wspólnoty
Ja tu zaglądam
32 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 7 lat temu

7 lat temu

chochlik pisze:A tak na marginesie rad bym wiedzieć, czy owa wiekopomna uchwała zapadła w I, czy w tzw. II terminie? Ile osób głosowało? Ile było "za".
I tak mi się jakoś widzi, że persony z Zarządu siedzą sobie w kapciach w takich miejscach, w których PEM akurat nie dochodzi.
Jeszcze "cóś". Otóż korzystanie z prawa własności dopuszczalne jest w takich granicach, w jakich nie zakłóca to korzystania z własności innych osób w otoczeniu. To nie jest absolutna dowolność.
Jeśli chcesz wiedzieć to polecam wgląd w uchwałę ,jeśli jesteś członkiem wspólnoty
Co do kapci to ten zarząd w kapciach nie siedzi ani nie siedział,przeciwnie ,a nawet na odwrót.PEM dociera do ciebie zewsząd ,nawet z telewizorów i komórek twoich sąsiadów,przenika przez ściany.Wszyscy siedzą we wzajemnie na siebie zachodzących falach,jesteś w stanie je zmierzyć? określić szkodliwość?Twój organizm pochłania przez skóre te fale,w jakim stopniu powodują podniesienie temperatury ciała i działają kancerogennie,ile ich wchłoniesz ,jak długo? PEM ze stacji można zmierzyć ,ale jak dzwoni twój telefon to nie wiesz ile w ciebie wpakuje PEM.
Akurat antena nie ogranicza korzystania z własności,bo-nie blokuje przejścia ,dojazdu,nie zamyka dostępu do jakichkolwiek pomieszczeń i urządzeń ,bo niestety takich okoliczności dotyczy ten paragraf
Ostatnio zmieniony |11 Wrz 2016|, o 21:32 przez Zarząd Wspólnoty, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ