Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Maszt telefonii na Łąkowej 26

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Zarząd Wspólnoty
Ja tu zaglądam
32 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 7 lat temu

7 lat temu

do autorów paszkwila oraz postów insynuujących brak uchwały i umowy, poddających w wątpliwość uczciwość i rzetelność zarządu ,a którzy dziś na zebraniu Wspólnoty mogli naocznie przekonać się o istnieniu tych dokumentów-oczekujemy przeprosin na tym forum,potrafiliście bezzasadnie szargać dobre imię, to teraz potrafcie przeprosić.To jak postąpicie teraz będzie świadectwem waszego poziomu.Pozdrawiam wszystkich życzliwych a nie życzliwym życzę więcej życzliwości.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

I co na tym zebraniu ustaliliście? Dalej wszyscy mieszkańcy waszego bloku są chętni na realizację inwestycji?!
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
antek
Bywalec
167 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

7 lat temu

Z tego co się dowiedziałem to tym razem większość właścicieli była przeciwna. Całe szczęście. Za to widzę, że teraz mieszkańcy Semeko mają problem.
brzezins
Bywalec
207 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

7 lat temu

Chciałbym dowiedzieć się jakie jest aktualne stanowisko Zarządu Wspólnoty 26 ws. masztu telekomunikacyjnego operatora Aero2 i czy sprawa ta jest zamknięta.
Zapraszam na bloga o finansach - http://wnioseknabiznes.blox.pl/
grepot
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 7 lat temu

7 lat temu

brzezins pisze:Chciałbym dowiedzieć się jakie jest aktualne stanowisko Zarządu Wspólnoty 26 ws. masztu telekomunikacyjnego operatora Aero2 i czy sprawa ta jest zamknięta.
Chyba chodzi o stanowisko Wspólnoty wyrażone w uchwałach. Stanowiska Zarządu można się domyśleć z forum..
brzezins
Bywalec
207 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

7 lat temu

grepot pisze:
brzezins pisze:Chciałbym dowiedzieć się jakie jest aktualne stanowisko Zarządu Wspólnoty 26 ws. masztu telekomunikacyjnego operatora Aero2 i czy sprawa ta jest zamknięta.
Chyba chodzi o stanowisko Wspólnoty wyrażone w uchwałach. Stanowiska Zarządu można się domyśleć z forum..
Pytanie czy zarząd będzie realizował wolę wspólnoty? Niezmierne się cieszę, że ten maszt nie powstanie (a raczej mam nadzieję), dodatkowo nie popsuje relacji sąsiedzkich i oszczędzi nam wszystkim stresu.
Zapraszam na bloga o finansach - http://wnioseknabiznes.blox.pl/
hulajnoga
Ja tu zaglądam
20 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 7 lat temu

7 lat temu

brzezins pisze:Chciałbym dowiedzieć się jakie jest aktualne stanowisko Zarządu Wspólnoty 26 ws. masztu telekomunikacyjnego operatora Aero2 i czy sprawa ta jest zamknięta.
Uchwala uchylajaca uchwale z 2014r WM Lakowej 26 jest dobrym sygnalem, ale dopóki Urzad nie umorzy postepowania,to ta sprawa nie jest zakonczona. Wiec jesli sąsiedzi maja konkretne argumenty przeciw tej inwestycji to zachęcam do składania pisemnych uwag do UM.
chochlik
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 7 lat temu

7 lat temu

Wygląda na to, iż sprawa dobiegła końca: Wspólnota Mieszkaniowa z Łąkowej 26 wycofała swoją zgodę na instalację masztu antenowego. Chwała im za wzgląd na sąsiadów.
scz11
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 7 lat temu

7 lat temu

To nie wszystko. Starostwo odmówiło zgody na budowę masztu przy młynie koło stacji benzynowej. Właśnie przyszło oficjalne pismo.
ODPOWIEDZ