Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Niezabezpieczony wykop przy ul Puckiej

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
ReL2015
Ja tu zaglądam
17 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 9 lat temu

7 lat temu

MIESZKAŃCY OSIEDLA DARŻLUBSKA I UL PUCKIEJ ALARMUJĄ !!!

W MARCU BR. PRZY CHODNIKU NA ULICY PUCKIEJ NAPRZECIW OSIEDLA "OSADA DARŻLUBSKA" PROWADZONE BYŁY PRACE TELEKOMUNIKACYJNE LUB TELEWIZYJNE ( MONTOWANO TAM KABLE)
OD TAMTEJ PORY CZYLI OD MARCA POZOSTAWIONO WYKOP, NIBY OZNAKOWANY TAŚMAMI ALE NIE ZABEZPIECZONY. DOOKOŁA ZAROSŁO TO WYSOKĄ TRAWĄ I STANOWI WIELKĄ PUŁAPKĘ I MOŻE SPROWADZIĆ WIELKIE NIEBEZPIECZEŃSTWO, PONIEWAŻ WYKOP TEN JEST TUŻ OBOK CHODNIKA,PO KTÓRYM PORUSZAJĄ SIĘ LUDZIE W KAŻDYM WIEKU. DLA KAŻDEGO STANOWI TO NIEBEZPIECZEŃSTWO JAK RÓWNIEŻ SZPECI CAŁĄ INFRASTRUKTURĘ. OBDZWONIONE BYŁO DO RÓŻNYCH FIRM DO URZĘDU MIASTA ORAZ DO TELEKOMUNIKACJI I NIKT SIĘ DO TEGO NIECHLUJSTWA NIE PRZYZNAJE I NAWET TYM NIE INTERESUJE.
UL PUCKA PÓKI CO NALEŻY RÓWNIEŻ DO MIASTA WIĘC POWINIEN KTOŚ W TEJ SPRAWIE INTERWENIOWAĆ I SPOWODOWAĆ ZABEZPIECZENIE TEGO WYKOPU - ŻEBY NIE SKOŃCZYŁO TO SIĘ WYPADKIEM....CZEKAMY NA PILNĄ INTERWENCJĘ ....
chochlik
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 7 lat temu

7 lat temu

Jak znaleźć "właściciela" wykopu? Proste - przeciąć kable (jeden cios toporkiem styka). Pojawi się w lot.
(Żartuję, ale tak nie do końca.)
Awatar użytkownika
herring
Częsty Bywalec
340 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

7 lat temu

O ile pamiętam to taśmy są oznakowane że należą do interkaru ze spółdzielczej w Redzie więc to do nich trzeba uderzać

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
ReL2015
Ja tu zaglądam
17 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 9 lat temu

7 lat temu

Dzwonione było pod adres napisany na taśmach i nie tylko - nikt do tego wykopu się nie przyznaje.
A problem leży w tym,że studzienka od kabli jest poniżęj poziomu chodnika. Firma układająca kable studzienkę odkryła ale po zakończonej robocie zostawiła ten bałagan.Według mnie należy studzienkę wyprowadzić do poziomu chodnika.Ale problem zostawmy zainteresowanym... Czekamy na efekty......
Robin
Częsty Bywalec
470 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

7 lat temu

To nie pierwszy kłopot z wykonawcami i brakiem reakcji. Nieopodal, na 12 Marca notorycznie niszczona jest ścieżka rowerowa przez budujących blok (skąd chory pomysł na bloki w tej okolicy !?). Jeżdżą po ścieżce ciężkimi autami min. z betonem. Nawet się z tym nie kryją specjalnie. Podobnie jak w przypadku wykopu telefony do różnych instytucji, w tym do UM, niewiele dają. Ciekawe, kto naprawi ścieżkę ?
Awatar użytkownika
Darq
Znam to forum
105 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

7 lat temu

Akurat znam się z chłopakami w Interkarze, więc poprosiłem o ustosunkowanie się do tej kwestii. I wygląda to tak:
Jakiś czas temu Interkar zgłosił się do Orange o wykorzystanie ich studzienki celem przeprowadzenia światłowodów. Przyjechali, zobaczyli że jest wykop więc zapytali się o co kaman i okazało się że studzienka Orange była zakopana, ale jakaś firma (albo sam Orange, albo ktoś inny korzystający) odkopała już wcześniej ją dla siebie. I tak to zostało. Interkary przyszły, zrobili swoje i pojechali - nie rozkopywali, ani nie zakopywali - zostawili jak zastali. Studnia należy do Orange, i to Orange ma obowiązek zabezpieczenia tego (powinni podnieść studnię, niby o tym wiedzą).
Close the world...
                         ...txen eht nepO
Ola1990
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 7 lat temu

7 lat temu

Może jak jakieś nie daj Boże dziecko tam wpadnie, to zakopią. Co za brak wyobraźni.
Awatar użytkownika
Leo
Bywalec
158 postów
Bywalec
Rejestracja: 9 lat temu

7 lat temu

nie rozumiem trochę problemu, dużo tu rozmów na ten temat, ja tamtędy kilka razy dziennie przechodzę, no fakt jest oznaczenie, ale jak ktoś się tego boi i było to już zgłaszane wszędzie, to trzeba łopaty w łapki i do dzieła.
nie ma głupich pytań, ale odpowiedz może Cię zaskoczyć...
ODPOWIEDZ