Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Utrudnienia w ruchu na ul. Rzecznej

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Robin
Częsty Bywalec
464 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

2 lat temu

"Jeśli tam nie jeździsz ....." - to raczej przypuszczenie a nie twierdzenie. 50 km/h to tylko teoria. Co się dzieje w praktyce można sobie poobserwować i faktycznie wówczas podyskutować.
jarekm
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

2 lat temu

Napisałem i skasowałem
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

2 lat temu

Robin pisze:
2 lat temu
Szał na Rzecznej związany z remontem minął. Wrócili do dawnej częstotliwości działania świateł. Kilka razy próbowałem tam ostatnio wjechać na główną. To jest absolutny koszmar. Jeśli chcesz w dodatku wjechać z Rzecznej w Torową to powodzenia. Spróbuj może o 3 w nocy. Ludzie wypuszczają pasażerów, żeby włączyli światła na przejściu dla pieszych, bo inaczej nie ma szansy na włączenie się do ruchu. Wcześniej czy później ta sytuacja doprowadzi do ofiar. Ciekawe co robi miasto w tej sprawie. Jak sobie radzi z państwem w państwie o nazwie GDDKIA .... :scratch:
Przecież światła są wyregulowane i włączają się okresowo (zmiany nastąpiły już 20 września na wniosek radnej Moniki Śledź skierowany do GDDKiA). Dodatkowo mogą je włączać również piesi. Jeżdżę tamtędy codziennie i w końcu bez problemu da wyjechać z Rzecznej na Wejherowską. Szczerze mówiąc nie wiem o czym piszesz, bo problem został w końcu rozwiązany :)
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

2 lat temu

Robin pisze:
2 lat temu
Światła ustawione są tak, że bardzo rzadko wstrzymują ruch na głównej i wpuszczają boczne. Jedynie przycisk pieszego na przejściu zmienia światła.
Absolutnie nie! :) Od 20 września już tak nie jest. Chyba rzadko tamtędy jeździsz ;)
Robin
Częsty Bywalec
464 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

2 lat temu

Przekonujesz mnie ostatecznie do zakupu kamerki w aucie. Materiał filmowy będzie lepszy niż przekomarzanki.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

2 lat temu

Robin pisze:
2 lat temu
Przekonujesz mnie ostatecznie do zakupu kamerki w aucie. Materiał filmowy będzie lepszy niż przekomarzanki.
W jakich godzinach tamtędy jeździsz? Ja z reguły między 6 a 8, w zależności od planu pracy i autentycznie odkąd nastąpiły zmiany, to nie mam najmniejszego problemu z wyjazdem. Obecnie jedyny problem stanowią kierowcy jadący od strony Wejherowa, którzy uparcie nie zatrzymują się przed linią, lecz jadą aż do samych świateł, a tym samym blokują wjazd na pas dla tych aut, które chcą wyjechać z Rzecznej w kierunku Wejherowa. Ale nawet i takich kierowców jest coraz mniej, bo ludzie się uczą nowej sytuacji ;)
Może chodzi Ci o to, że światła nie zmieniają się co kilkanaście sekund, lecz, że trzeba niekiedy poczekać nawet i 3 minuty, ale zapewniam Cię, że się zmieniają same i nie trzeba już czekać na pieszego :)
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

2 lat temu

A tutaj dowód, że nie kłamię ;)
Załączniki
Screenshot_7.jpg
Robin
Częsty Bywalec
464 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

2 lat temu

Ładne pismo. Przyznaję. Dorobię się kamerki i filmik wrzucę.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

2 lat temu

Zawsze możesz nagrać komórką ;) Ja chyba tak właśnie zrobię.
jarekm
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

2 lat temu

Wcześniej zrobiłem wpis ale skasowałem bo nie chciałem wdawać się w dyskusję kto , kiedy i którędy jeździ.
Ale widzę że jest następna osoba co nie ma problemu z wyjazdem z Rzecznej na główną.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

2 lat temu

Robin pisze:
2 lat temu
Ładne pismo. Przyznaję. Dorobię się kamerki i filmik wrzucę.
I jak obecnie wyglądają Twoje obserwacje?
ODPOWIEDZ