Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Nowe logo Redy

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
FranzMaurer
Forumowicz
49 postów
Forumowicz
Rejestracja: 10 lat temu

7 lat temu

Reda ma nowe logo !
Podoba Wam się:
http://www.nadmorski24.pl/wiadomosci/30 ... zawie.html
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2868 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

7 lat temu

Obrazek
Mnie się podoba. Jest może trochę zbyt podobne do logo Rumi, ale ponieważ jest lepsze od logo Rumi (w mojej ocenie), to akceptuję
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

Słabe
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

7 lat temu

"trochę" zbyt podobne ?? myślę, że autor logo Rumi ma prawo się wkurzyć..... moim zdaniem jest wręcz zerżnięte i między innymi dlatego nie podoba mi się
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

Moim zdaniem ma jeszcze jedną sporą wadę, jak się pozbędzie kolorów to logo traci znaczenie....

Obrazek
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

mi się bardzo nie podoba.
Zdecydowanie bardziej podobało mi się poprzednie logo. Przynajmniej logiczne było do czego nawiązuje, a tutaj to co niby to logo przedstawia?
Te krzywe kreski to rzeka?

Dla przypomnienia wklejam poprzednie logo
Załączniki
logo.jpg
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

cyt.

Kod: Zaznacz cały

W tym wszystkim widoczna jet rzeka, która jest głównym dominującym punktem Redy, ale chciałem to przedstawić w sposób dość oryginalny, żeby nie była to taka dosłowna rzeka, ale żeby miała w sobie inne wartości. Z kolei walory zieleni odpowiadają walorom rejonu – mówi dla radia Norda FM Artur Blaźniak, projektant z Rudy Śląskiej. Grafika jest wpisana w koło, mające symbolizować moment, kiedy wszystko zgromadzone jest w jednym punkcie, a całość dopełnia hasło "Reda... z perspektywą".
A w skrócie, autor po prostu inspirował się logiem Rumi
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2868 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

7 lat temu

Poprzednie logo, nie było logo - nie ujmując autorowi. Z poprawną kompozycją zasadami tworzenia logo miało niewiele wspólnego. A przez to jego zastosowanie w mediach i skalowalność była mocno ograniczona.

Moim zdaniem miasto odrobiło wyraźnie lekcje stawiając wysokie warunki dla wykonawców logo. Wiem, bo sam startowałem w tym konkursie i oczywiście nie wygrałem Moje logo zobaczycie za jakiś czas jako logo e-reda.pl Ale uważam, że wygrało logo lepsze, bo przede wszystkim jest proste. Ma nawiązania symboliczne. Łatwo je zastosować w różnego rodzaju materiałach promocyjnych, w tym multimedialnych i jest dostatecznie wyróżniające. Tak, jest tam rzeka Reda i nawiązanie do niej jest wyraźne

Wersja monochromatyczna także była przedmiotem oceny przez komisję i w mojej ocenie także ta wersja jest OK.

Acha. I póki co, jest to wygrany projekt na logo, a nie nowe logo. Docelowa wersja, przynajmniej teoretycznie, może się zmienić.
Robin
Częsty Bywalec
465 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

7 lat temu

Podobnie - nie chcę dopiec autorowi poprzedniego stosowanego rysunku, ale bardziej przypominało to efekt szkolnego konkursu. Miasto na pewno nie zyskiwało wizerunkowo, a raczej przeciwnie. Przyznam, że nie znam logo Rumi, ale skoro graniczące ze sobą miasta są podobne, nazwy też, to może logo też może .....
Jednym słowem - nowe logo jest ok.
irek08
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 7 lat temu

7 lat temu

Poprzednie logo bardziej mi się podobało, nowe bez wyrazu.
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

7 lat temu

Z ciekawości obejrzałem loga innych miast. Najbardziaj zapadły mi w pamięc Łeba, Katowice i Bielsko-Biała. Patrzę na ich logo i wiem dlaczego takie "mazy", a nie inne.
W naszym logu (?) ja akurat sie domyslam dlaczego takie "mazy", ale czy mieszkaniec Katowic bedzie wiedział?
Nie mówię, że logo Redy jest ładne lub brzydkie, lecz mi sie nie podoba.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2868 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

7 lat temu

Katowice - bardzo ładne i zgodne z obowiązującymi trendami. Łeba OK. Bielsko-Biała już możnaby odświeżyć. Pokażcie mi, który projekt logo nie budził kontrowersji i podobało się wszystkim? A kojarzycie logo "Pomorskie" - zaprojektowane przez uznanego artystę? To dopiero bohomaz!
ODPOWIEDZ