Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Listonosze w Redzie

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
kapelusznik
Bywalec
183 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

7 lat temu

Czy to już jest jakaś totalna kpina? Od dwóch tygodni codziennie 24/24 w domu są co najmniej 2 osoby, a szanowny pan listonosz zostawia awizo w skrzynce, nawet nie sprawdzając czy ktoś jest... I jeszcze mogę to przed świętami zrozumieć, może ma ciężką torbę, może dużo pracy itd.

Ale teraz nie dostajemy nawet awizo. Tylko dzięki numerom nadawczym dowiaduję się, że przesyłka czeka na poczcie. No i najciekawsze. Z monitoringu przesyłek wynika, że nigdy nie opuściła poczty. Po dwóch minutach od "przygotowania" wystawiono awizo, a przesyłka czekała na poczcie. Tylko, że pism urzędowych rzekomo nie odbieram po podwójnym awizowaniu... A SKĄD MAM O NICH K.... WIEDZIEĆ!?!?!!?

No więc szanowni pracownicy poczty przy ul. Gdańskiej. Jutro jestem u Was i grzecznie zwracam uwagę, że tak się nie pracuje. A potem Wersalu nie będzie.

Dziękuję za uwagę. Tak, już mi lepiej
Robin
Częsty Bywalec
464 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

7 lat temu

Nie martw się. Jak dostaniesz mandat, to się pan szanowny pofatyguje. Będzie chciał zobaczyć Twoją minę. Kiedyś tak miałem.
kapelusznik
Bywalec
183 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

7 lat temu

Robin pisze:Nie martw się. Jak dostaniesz mandat, to się pan szanowny pofatyguje. Będzie chciał zobaczyć Twoją minę. Kiedyś tak miałem.
O cholera, to możemy się długo nie poznać...
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

7 lat temu

Czytałem niedawno, że tak robią z paczkami. nie biorą paczki z poczty, tylko od razu wypisuja awizo. Komu by się chciało dźwigać jakąś głupią paczke na IV piętro. Ty obywatelu sie martw. Chciałes kupować w sieci, i korzystac z usług Poczty to sobie odbierz. ..."ludzie zejdźcie z drogi, bo listonosz jedzie"...
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

kapelusznik pisze:
No więc szanowni pracownicy poczty przy ul. Gdańskiej. Jutro jestem u Was i grzecznie zwracam uwagę, że tak się nie pracuje. A potem Wersalu nie będzie.

Dziękuję za uwagę. Tak, już mi lepiej
Daj znać co Ci powiedzieli. Reda nie jest wyjątkiem. U moich rodziców w Gdyni jest dokładnie to samo. Listonoszowi nie chce się wchodzić na 3 piętro
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

7 lat temu

Robin pisze:Nie martw się. Jak dostaniesz mandat, to się pan szanowny pofatyguje. Będzie chciał zobaczyć Twoją minę. Kiedyś tak miałem.
Nie pofatyguje się, do mnie przychodził mandat tak samo jak do Kapelusznika, po 3 awizowaniu konto zajęła mi skarbówka, aż poprosiłem o skany tych awiz (awiz'ów ... nie wiem, jak to odmienić) no i okazało się, że faktycznie trzy razy ten listonosz pukał do drzwi ... ale nie wiem czyich ... bo moich nie. Za własne pieniądze musiałem zapłacić odsetki, koszta manipulacyjne itd, kierowniczka poczty mnie przeprosiła jak poszedłem po wyjaśnienia.
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
kapelusznik
Bywalec
183 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

7 lat temu

Salamandra pisze:
kapelusznik pisze:
No więc szanowni pracownicy poczty przy ul. Gdańskiej. Jutro jestem u Was i grzecznie zwracam uwagę, że tak się nie pracuje. A potem Wersalu nie będzie.

Dziękuję za uwagę. Tak, już mi lepiej
Daj znać co Ci powiedzieli. Reda nie jest wyjątkiem. U moich rodziców w Gdyni jest dokładnie to samo. Listonoszowi nie chce się wchodzić na 3 piętro
Powiedzieli, że to niemożliwe i trudno im uwierzyć Poprosiłem, aby przekazali listonoszowi, że wolimy odbierać polecone w domu - zwłaszcza, że zawsze ktoś jest. I na tym nasza uprzejma rozmowa się skończyła. Mam nadzieję, że kolejnej nie będzie.
Awatar użytkownika
Darq
Znam to forum
105 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

7 lat temu

Swego czasu wysłałem skargę do centrali - efekt: przeprosiny na poczcie, proszenie mnie o wycofanie skargi/napisanie że już wszystko ok (coś w ten wzorek) i od tego czasu wszystkie listy mam zawsze na czas. Szkoda że trzeba się posuwać do takich zagrywek, bo nie oszukujmy się - ich praca jest ciężka. No ale z drugiej strony jeśli sobie nie radzą, to może taką pracę czas zmienić? W moim przypadku tłumaczyli się że akurat wszyscy listonosze poza jednym się rozchorowali/pozwalniali/wzięli wolne/cokolwiek i organizują substytut dopiero...
Close the world...
                         ...txen eht nepO
ODPOWIEDZ