Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Skrzyżowania równorzędne Reda

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Nazwy ulic podaj.
Eryk
Częsty Bywalec
365 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Obwodowa ze Szkolną.
Miki
Ja tu zaglądam
36 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Może to kumpel gościa, który wczoraj tam skręcał.... Ni z gruchy ostro mi zahamował przed nosem, po czym jak zwolnił do 10km/h włączył kierunkowskaz i skręcił...
Eryk
Częsty Bywalec
365 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Tak to sie tam odbywa lub walą w tych jadących drugim pasem na przeciwko,czy zmiana na skrzyżowanie równorzędne coś zmieni,myślę,że nie.Brawura i nonszalancja to jest kłopot a nie znaki.
sebus1
Forumowicz
56 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

A ja będę jeździł 100 km/h i nic mnie nie obchodzi że zrobią strefy ograniczenia do 20 km/h...a te śmieszne mandaty to sobie mogą wsadzić w d....(wiadomo gdzie :twisted: )) ...Prawda jest taka, że znaków mogą sobie stawiać ile chcą, a to i tak nic nie zmieni bo kary za ewentualne przekroczenie prędkości, potrącenie kogoś, jazde po pijanemu są ŚMIECHU WARTE...a zato jaką frajde się ma jak się wciśnie pedał gazu i rozpędzi autko do 80-100 km/h na osiedlu...Wrażenia nie zapomniane :twisted:
Eryk
Częsty Bywalec
365 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Znałem paru takich -już gryzą ziemię,jeden nawet owinął się dookoła latarni,inni skończyli we worku.Wszystko do czasu-nosił wilk razy kilka-ponieśli i wilka.javascript:emoticon(':bounce:')
brzezins
Bywalec
207 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Fajnie czytać wasze teorie bo udowadniacie że za grosz nie zwracacie uwagi na znaki.
Obecna sytuacja w Redzie jest idiotyczna i zmieniona być musi, jest wiele skrzyżowań z błednym oznakowaniem - prawnie innym niż codzienne zachwanie kierowców a są i takie które UNIEMOŻLIWIAJA prawidlowe zachowanie.
I zmienione będzie , ważne że na skrzyzowanai równorzędne będzie mniej speedowania, a czy z 40 czy 30kph to bez znaczenia dla Polaków i tak na to nie zwracają uwagi, same skryzowania znacznie lepiej to wyegzekwują.
Chyba dopiero będzie. Tylko jak taki debil, który nie zna organizacji i skrzyżowań równorzędnych wjedzie w Ciebie z v 60km/h, gdy będziesz jechał rowerem to zgon gwarantowany.
Zapraszam na bloga o finansach - http://wnioseknabiznes.blox.pl/
sir_Roberto
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

??
Rob
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Własnie nie będzie.
Skoro będą skrzyżowania równorzędne to każdy musi się upewnić że ma prawą wolną, a ten co jest ostrożny upewni się dodatkowo że po lewej nie jedzie jakiś "sebus". Z skrzyżowania z określonym pierwszeństwem prawie nikt na drodze z pierwszńśtwem nie sprawdza czy na podporzadkowanej nie ma oszołoma a jeśli to robi to z regóły bez zwalniania i w razie czego i tak nie ma szans.
Awatar użytkownika
magdaeska
Bywalec
212 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

No to będą jaja :/
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

brzezins: Stosuję zasadę 'braku' zaufania nawet na skrzyżowaniach z pierwszeństwem jadąc rowerem, o mnie się nie martw.
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Dobra wiadomość.
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Nie wiem czy łatwiej, w każdym razie w końcu ustawa jest zgodna z nadrzędną konwencją która Polska ratyfikowała z 50 lat temu.
Ostatnio zmieniony |28 Lut 2011|, o 13:03 przez ArturB, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Buba
Częsty Bywalec
473 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Brzydko! Polska pisze się z wielkiej litery-trochę szacunku!:evil:
ODPOWIEDZ