Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Skrzyżowania równorzędne Reda

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

g63361pd pisze:
Romek - zamknijmy miasto dla ruchu i nie oglądajmy już więcej tych obrzydliwych potencjalnych morderców. W sumie, dlaczego nie karać za posiadanie samochodu co najmniej tak jak za posiadanie broni??
Dla bezmózgowców za kierownicą mających w d.... przepisy chetnie zamknąłbym miasto i wszystkie drogi na swiecie...
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1797 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Romek pisze:Huherko, takie "holenderskie" łagodne progi u nas nie zdaja egzaminu.
Różnica jest taka, że to nie tyle progi, ale wysepki, nawet najlepszy samochód który przejedzie przez niego za szybko zostanie "podrzucony" czy przejedzie z prędkością 10 czy 100 km/h. To jest właśnie minus progów podbijających, które stanowią przeszkodę dla kierowcy który lubi swoje zawieszenie i dla bezpieczeństwa przejeżdża znacznie wolniej niż pozwala na to znak, a dla ktoś, komu wizyta w warsztacie nie stanowi problemu przejeżdża przez te progi z wyższą prędkością, słyszy tylko "dub-dub" i po progu, nawet mu się cola w butelce nie zatrzęsie.
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
HAns
Znam to forum
117 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

to co sie dzieje przy szkole nr2 to masakra, dzisiaj jakas baba praktycznie staranowala mnie jadac pod prad, to jej ladnie zablokowalem i powiedzialem przez szybe ze troche niezgodnie z przepisami jedzie to wyskoczyla z geba i jak by mogla to by mnie zagryzla twierdzac, ze g.. wiem i ona wie jak sie jezdzi... brak slow... idealne miejsce , zeby sobie naprawic za darmo samochod stwierdzam po raz kolejny...
diorka
Bywalec
230 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Takie same cuda dzieją się na skrzyżowaniu Szkolna-Mickiewicza.Istny cyrk.
DIORKA
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

teraz widać ilu kierowców powinno grzecznie pozbyć się swoich praw jazdy
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

No proszę, na Spokojnej wysepek już nie ma i jeśli dobrze widziałem to właśnie rodzą się progi zwalniające. Brawo.
g63361pd
Bywalec
239 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

Dobra wiadomość, szkoda tylko że drożej o niepotrzebny etap.
Pewnie to samo będzie na skrzyżowaniu Łąkowej i Obwodowej - sygnalizacja postoi 2 lata a potem i tak powstanie rondo. Trochę wyjdzie drożej ale za to przez chwilę poczujemy się jak w wielkim mieście i też będziemy mieli korki uliczne.
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

Na skrzyżowaniu Obwodowej z Łąkową mają być światła? Nie wiedziałem. Tak jak napisałeś, ja też uważam, że lepszym rozwiązaniem w tym miejscu będzie rondo.
g63361pd
Bywalec
239 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

niestety tak i to chyba już w tym roku
http://www.pomorskie.eu/res/BIP/Reda/IC ... ecyzji.pdf
Akuku
Ja tu zaglądam
16 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

kolejne wspaniale zniamy u nas w Redzie na ul. spokojnej
pierw szykany co stwarzały niebezpieczne sytuacje a teraz bezsensowne garby co niszcza auto .
jeźdze autem z oryginalnym zawieszaniem i dziś zahaczyłem progiem na tym garbie ... dla mnie mogły by być przez całą ulice a nie w plackach ..
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1797 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Akuku pisze:kolejne wspaniale zniamy u nas w Redzie na ul. spokojnej
pierw szykany co stwarzały niebezpieczne sytuacje a teraz bezsensowne garby co niszcza auto .
jeźdze autem z oryginalnym zawieszaniem i dziś zahaczyłem progiem na tym garbie ... dla mnie mogły by być przez całą ulice a nie w plackach ..
No właśnie mnie też do dzisiaj zastanawia czemu mają służyć one tylko na środku pasa ruchu. Ktoś może to zjawisko wytłumaczyć?
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
caterinas
Początkujący
11 postów
Początkujący
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

No jak to po co? Z oszczędności, cały pas kosztowałby krocie a tak to tylko ciut...
Awatar użytkownika
mika
Bywalec
168 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Jaka oszczędność ? najpierw pobudowano wysepki, tylko po to by teraz zastapić je tymi garbami i nie dość że nadal trzeba slalomem jechać to jeszcze nie zgubić zawieszenia
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Jak wiadomo wysepki a teraz progi zwalniające są dlatego żeby kierowcy na tym odcinku drogi nie pędzili jak szaleni, powstały one także pewnie z inicjatywy mieszkańców zamieszkujących tą ulicę. Pytanie - czemu na tej ulicy jest taki ruch że trzeba robić te wszystkie ograniczenia? - ano dlatego, że jest to jedyna droga prowadząca do ul. Gdańskiej z sygnalizacją świetlną! Chyba każdy wie, jak ciężko jest w godz. szczytu i nie tylko wbić się na ul. Gdańską w kierunku Rumi z ul. Łąkowej. Dlatego wszyscy jadą albo na ul. Spokojną albo na ul. Obwodową żeby łatwo wjechać na trasę. Rozwiązanie? - Zrobić sygnalizację na krzyżówce Łąkowa-Gdańska.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

I wlepiac mandaty tym co parkuja na ulicy pod swoimi posesjami - codziennie jezdze tamtedy do pracy i mnie to niesamowicie wk*****. Maja od tego podworka niech tam parkuja.
ODPOWIEDZ