Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Przychodnia na ul. Łąkowej

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
orderly
Ja tu zaglądam
36 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

7 lat temu

Tak sie zastanawiam czy tylko mnie irytuje organizacja pracy naszej Redzkiej przychodni ? Ja wiem ze Panie pielęgniarki sa zapracowane ze duzo pacjentów itd ale kwestia rejestracji do lekarza to jakas kpina telefonu nie odbierają lub mają odłożoną słuchawkę rejestracja przez internet tez bardzo dziwnie dziala bo o godz 18 nie ma juz mozliwosci zarejstrowania. A jak juz czlowiek stoi przy okienku to i tak musi czekac bo wszystki Panie sa zajete.Dziwne skoro system funkcjonuje od 18. I można by tak wymieniac dlugo. Ostatnio zresztą nie pierwszy raz byłam swiadkiem jak pani pielegniarka dla znajomej jest w stanie zalatwic to czy tamto bez problemu a z szarym "kowalskim" juz problem sie pojawia. Tak sie zastanawiam nad zmianą przychodni. Jaką możecie polecić?
rozwoj
Znam to forum
107 postów
Znam to forum
Rejestracja: 7 lat temu

7 lat temu

To fakt ze internetowa rejestracja do przychodni na Lakowej cos dziwnie działa bo ostatnio jak potrzebowałem i logowalem sie o godzinie 18.01 (rejestracja od 18.00) to juz nie bylo wolnych miejsc. Rano poszedłem osobiście i stojąc w kolejce do rejestracji dwonilem tez z komórki bo sie obawialem ze nie będzie miejsc do lekarza...paranoja.
MIASTO to MIESZKANCY
ODPOWIEDZ