Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Punkt widokowy na ulicy Jarej

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
meegi84
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

6 lat temu

Co myślicie o rewitalizacji tego miejsca chodzi mi głównie o wycięcie drzew i krzaków bo niestety zasłaniają piękny widok na panoramę naszego miasta.Może w przyszłym roku można to zgłosić w planach do budżetu obywatelskiego. Schody też potrzebują generalnego remontu np. z kostki brukowej. Można z tego miejsca zrobić atrakcję turystyczną może w nie dalekiej przyszłości postawić jeszcze wieże widokową
Załączniki
b33f5932-a7d0-4163-a2bb-28237f4af763_l.jpg
meegi84
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

6 lat temu

http://moja-reda.pl/aktualnosci/punkt-w ... icy-jarej/
Znalazłam coś takiego ale cisza w tym temacie
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

6 lat temu

w budżecie miasta zaplanowano 50 tys zł na "Wykonanie PT platformy widokowej na wzniesieniu przy końcu ul. Jarej w Redzie"
Przetarg ma być w III kwartale... czyli jakoś na dniach

Ponadto w II kwartale miał być przetarg na "Przebudowa nawierzchni asfaltowych ul.: Jara;Rzeczna; Brzozowa zmiana miejsc postojowych". Na ten cel przeznaczono 315 tys zł

Można więc zaryzykować stwierdzenie, że miasto nie zapomniało o tym miejscu
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

6 lat temu

Trzeba tylko zauważyć że miasto ostatnio zabezpiecza za małe sumy pieniężne które nie starczają na wykonanie danych prac. Przykład... za mało kasa na stadion, Obwodową i rozbudowę szkoły.... nie wiem kto ustala te kwoty ale to jest śmieszne...
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Robin
Częsty Bywalec
464 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

6 lat temu

To efekt wielu lat obowiązywania systemu zamówień publicznych opartych w 100% na cenie. Ceny zostały przez te lata obniżone do absurdalnych poziomów, wobec czego urzędnikom wydaje się, że da się budować jeszcze taniej. Z drugiej strony koszty ciągle rosną. Efekt? Brak firm i pracowników. Tak sobie właśnie urządzamy kraj
meegi84
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

5 lat temu

Nic z tym chyba nie zrobią a szkoda :(
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

5 lat temu

niestety wszystko na to wskazuje, że masz rację :(

Jeszcze w zeszłym roku ta inwestycja była w planie budżetowym... ale oczywiście nie udało się zrealizować tego planu.

W tym roku nawet nie ma w planie tej inwestycji :( a to dobrze nie wróży :(
ODPOWIEDZ