Estetyka przestrzeni miejskiej

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1684 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

2 tygodnie temu

Redzci Renk :D Jak na rynek, to lokalizacja fantastyczna - ja bym w ogóle zaproponował ten pas zieleni, co rozdziela jezdnie krajowej "6", tam będzie podobnie "sielsko" szczególnie latem, wyjście na rynek byłby niezwykłą przygodą :P
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
rkwiat
Znam to forum
132 postów
Znam to forum
Rejestracja: 8 lat temu

1 tydzień temu

Brawo Huherko, oboje z żoną zdrowo się obśmialiśmy po przeczytaniu Twojego postu. A tak poważnie, to ciekawe byłoby usłyszeć, co faktycznie planuje właściciel tej posesji, może jest to tylko sondowanie rynku, czy będą jacyś zainteresowani w tych wirusowych czasach. Na rynek z prawdziwego zdarzenia jest tam za mało miejsca. Wjazd i wyjazd samochodem trudny, a latem totalny horror, miejsca do zaparkowania też niewiele. W sumie pomysł nie najlepszy.
Major
Prawie Lider
513 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 7 lat temu

1 tydzień temu

rkwiat pisze:
1 tydzień temu
Na rynek z prawdziwego zdarzenia jest tam za mało miejsca. Wjazd i wyjazd samochodem trudny, a latem totalny horror, miejsca do zaparkowania też niewiele. W sumie pomysł nie najlepszy.
Faktycznie jest tam mało miejsca i będzie jeszcze mniej ponieważ zmieni się plan zagospodarowania w rejonie ul.Puckiej pomiędzy właśnie omawianym placem, a Oberżą pod Turbotem przy starym Urzędzie Miasta.
Władze Redy mają koncepcje by ruch samochodowy ze zmodernizowanej ulicy Polnej wyprowadzić do Puckiej przez Przemysłową i Spółdzielczą czyli blisko Kazimierskiej gdzie w okolicy tych ulic planowana jest w przyszłości budowa ronda.

Pomysł budowy ronda jest dobry, tylko nie jest jeszcze sprecyzowane w którym miejscu DW 216 ma powstać to rondo, czy na wylocie ze Spółdzielczej czy z Kazimierskiej.
Załączniki
DW 216.jpg
narek
Prawie Lider
540 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

1 tydzień temu

nie powinno się włączać kolejnego ruchu w ulicę Pucką, już zapełnioną
Ja bym zrobił inaczej, oczywiście wjazd w ul Polną z Puckiej należy poprawić do cywilizowanego poziomu - nie te płyty, ale wjazd na całe osiedle 12 marca zaplanowałbym w nowym miejscu od skrzyżowania za wiaduktem na światłach wpięcie nową ulicą przez rzekę Redę do ul. Polnej i dalej do ul 12 marca, takie rozwiązanie odciąży mocno obciążoną Pucką i również nie przystosowaną do coraz większego ruchu ul Rzeczną.
I kolejna ulica to Bypass pomiędzy ul Obwodowa a wyjazdem na Puck
ODPOWIEDZ