Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Estetyka przestrzeni miejskiej

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

3 lat temu

Redzci Renk :D Jak na rynek, to lokalizacja fantastyczna - ja bym w ogóle zaproponował ten pas zieleni, co rozdziela jezdnie krajowej "6", tam będzie podobnie "sielsko" szczególnie latem, wyjście na rynek byłby niezwykłą przygodą :P
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
rkwiat
Bywalec
156 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

3 lat temu

Brawo Huherko, oboje z żoną zdrowo się obśmialiśmy po przeczytaniu Twojego postu. A tak poważnie, to ciekawe byłoby usłyszeć, co faktycznie planuje właściciel tej posesji, może jest to tylko sondowanie rynku, czy będą jacyś zainteresowani w tych wirusowych czasach. Na rynek z prawdziwego zdarzenia jest tam za mało miejsca. Wjazd i wyjazd samochodem trudny, a latem totalny horror, miejsca do zaparkowania też niewiele. W sumie pomysł nie najlepszy.
Major
Prawie Lider
601 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

3 lat temu

rkwiat pisze:
3 lat temu
Na rynek z prawdziwego zdarzenia jest tam za mało miejsca. Wjazd i wyjazd samochodem trudny, a latem totalny horror, miejsca do zaparkowania też niewiele. W sumie pomysł nie najlepszy.
Faktycznie jest tam mało miejsca i będzie jeszcze mniej ponieważ zmieni się plan zagospodarowania w rejonie ul.Puckiej pomiędzy właśnie omawianym placem, a Oberżą pod Turbotem przy starym Urzędzie Miasta.
Władze Redy mają koncepcje by ruch samochodowy ze zmodernizowanej ulicy Polnej wyprowadzić do Puckiej przez Przemysłową i Spółdzielczą czyli blisko Kazimierskiej gdzie w okolicy tych ulic planowana jest w przyszłości budowa ronda.

Pomysł budowy ronda jest dobry, tylko nie jest jeszcze sprecyzowane w którym miejscu DW 216 ma powstać to rondo, czy na wylocie ze Spółdzielczej czy z Kazimierskiej.
Załączniki
DW 216.jpg
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

3 lat temu

nie powinno się włączać kolejnego ruchu w ulicę Pucką, już zapełnioną
Ja bym zrobił inaczej, oczywiście wjazd w ul Polną z Puckiej należy poprawić do cywilizowanego poziomu - nie te płyty, ale wjazd na całe osiedle 12 marca zaplanowałbym w nowym miejscu od skrzyżowania za wiaduktem na światłach wpięcie nową ulicą przez rzekę Redę do ul. Polnej i dalej do ul 12 marca, takie rozwiązanie odciąży mocno obciążoną Pucką i również nie przystosowaną do coraz większego ruchu ul Rzeczną.
I kolejna ulica to Bypass pomiędzy ul Obwodowa a wyjazdem na Puck
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

3 lat temu

narek pisze:
3 lat temu
nie powinno się włączać kolejnego ruchu w ulicę Pucką, już zapełnioną
Ja bym zrobił inaczej, oczywiście wjazd w ul Polną z Puckiej należy poprawić do cywilizowanego poziomu - nie te płyty, ale wjazd na całe osiedle 12 marca zaplanowałbym w nowym miejscu od skrzyżowania za wiaduktem na światłach wpięcie nową ulicą przez rzekę Redę do ul. Polnej i dalej do ul 12 marca, takie rozwiązanie odciąży mocno obciążoną Pucką i również nie przystosowaną do coraz większego ruchu ul Rzeczną.
I kolejna ulica to Bypass pomiędzy ul Obwodowa a wyjazdem na Puck
Dokładnie o czymś takim samym niedawno myślałam. Dobrze pomarzyć :D Bo raczej zero szans, by coś takiego mogło dojść do realizacji.
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

3 lat temu

marzenia... warto je mieć.
Robin
Częsty Bywalec
464 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

3 lat temu

Żeby nie było tylko marudzenia. Bardzo podoba mi się metamorfoza budynku straży pożarnej. Od generalnego remontu począwszy, po usunięcie wydawało się nieusuwalnych firanek ;) , aż po montaż fajnego logo na szczycie budynku. Pamiętacie tę paskudną ścianę upstrzoną reklamami? Okazuje się że można gustownie coś zrobić i to nie robiąc wielkich "wspaniałych" tablic jak sąsiednie Wejherowo. Fajna rzecz to logo na ścianie straży pożarnej. Jestem na tak :)))
Major
Prawie Lider
601 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

3 lat temu

... mam takie same zdanie Robin, też na to zróciłem uwagę, bo ściana prezentuje się teraz bardzo ładnie ... no poza tym małym zaciekiem pod spodem ... ale z ulicy tego nie widać. :)
Wczoraj właśnie zrobiłem sobie kilka fotek tego fajnego logo.
Również jestem na tak ! :)
Załączniki
Inked20210112_150818_LI.jpg
Budynek OSP Reda
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

3 lat temu

Jeszcze uporządkować reklamy przy "6" i będzie git.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

3 lat temu

Również zwróciłem uwagę na to logo.
Fajnie wyszło - dobry pomysł
ODPOWIEDZ