Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Opieka zdrowotna w Redzie

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Awatar użytkownika
Wilma
Znam to forum
120 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Bardzo dużo złego mówi się na temat służby zdrowia w naszym kraju. Wiele opinii jest słusznych, ale są miejsca, gdzie można coś dobrego powiedzieć. Ostatnio (niestety) trochę częściej bywam w różnych obiektach służby zdrowia i często pozytywnie bywam zaskoczona. Należę do Przychodni na osiedlu Semeko i będąc tam zobaczyłam plakaty informujące o konsultacjach neurologa (w ramach NFZ-bezpłatnie), skorzystałam. Lekarz bardzo kompetentny, wszystko tłumaczy, powiedział, co dalej robić. Było też ogłoszenie o badaniach na osteoporozę. Radzę sprawdzać i okaże się, że sporo badań można zrobić szybko i za darmo.
Gość

17 lat temu

...tylko raz, ale wrażenie było raczej pozytywne :)
Gość

17 lat temu

Wilma pisze:Bardzo dużo złego mówi się na temat służby zdrowia w naszym kraju. Wiele opinii jest słusznych, ale są miejsca, gdzie można coś dobrego powiedzieć. Ostatnio (niestety) trochę częściej bywam w różnych obiektach służby zdrowia i często pozytywnie bywam zaskoczona. Należę do Przychodni na osiedlu Semeko i będąc tam zobaczyłam plakaty informujące o konsultacjach neurologa (w ramach NFZ-bezpłatnie), skorzystałam. Lekarz bardzo kompetentny, wszystko tłumaczy, powiedział, co dalej robić. Było też ogłoszenie o badaniach na osteoporozę. Radzę sprawdzać i okaże się, że sporo badań można zrobić szybko i za darmo.
Podejrzewam że chyba jesteś pracownikiem tej Przychodni bo nie jest to pierwsze forum na którym ją reklamujesz, a co do ich świadczeń i profesjonalizm to wcale nie jest tak różowo jak przedstawiasz.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Anonymous pisze:Podejrzewam że chyba jesteś pracownikiem tej Przychodni bo nie jest to pierwsze forum na którym ją reklamujesz, a co do ich świadczeń i profesjonalizm to wcale nie jest tak różowo jak przedstawiasz.
Jeśli masz jakieś doświadczenia, którymi chciałbyś się podzielić to zapraszam. Co oznacza, że nie jest tak różowo? Osobiście również należę do tej przychodni i nie mam zastrzeżeń, szczególnie do kompetencji lekarza...
Awatar użytkownika
malinka
Bywalec
160 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Ja należę do przychodni na Łąkowej i też jestem zadowolona.Sama jestem ze służby zdrowia ,lecz nie pracuję w Redzie,Z tego co słyszałam wiele osób sobie chwali przychodnię na Semeko.
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Anonymous pisze: Podejrzewam że chyba jesteś pracownikiem tej Przychodni bo nie jest to pierwsze forum na którym ją reklamujesz, a co do ich świadczeń i profesjonalizm to wcale nie jest tak różowo jak przedstawiasz.
Dlaczego zakładasz, że jak chwali to od razu znaczy, że to "ściema"?;) Ja również należę do tej przychodni i jestem tak samo zadowolona jak Wilma :). I zapewniam Cię, że oni nawet nie chcieliby, żebym u nich pracowała :D

Nie choruję często ale jak już się zdarza to w tej przychodni da się wszystko załatwić szybko i sprawnie, nie mam żadnych zastrzeżeń.
Awatar użytkownika
Wilma
Znam to forum
120 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Nie jestem pracownikiem przychodni na Semeko, a to forum jest jedynym, na którym się wypowiadam, więc pewnie ktoś mi "podebrał ksywę". Jako pacjentka również na szczęście ostatnio rzadziej muszę tam bywać, ale kiedy potrzebowałam spotkałam się tam z dużą życzliwością, czego wszystkim życzę. A to, że na innym forum ktoś się wypowiedział (a na pewno nie ja) pozytywnie o tej przychodni, to znaczy, że zadowolonych jest więcej.
Gość

17 lat temu

Zigi pisze:
Anonymous pisze:Podejrzewam że chyba jesteś pracownikiem tej Przychodni bo nie jest to pierwsze forum na którym ją reklamujesz, a co do ich świadczeń i profesjonalizm to wcale nie jest tak różowo jak przedstawiasz.
Jeśli masz jakieś doświadczenia, którymi chciałbyś się podzielić to zapraszam. Co oznacza, że nie jest tak różowo? Osobiście również należę do tej przychodni i nie mam zastrzeżeń, szczególnie do kompetencji lekarza...
Jestem chory na serce i zauważyłem problemy z odczytaniem mojego EKG. Nie będę wymieniał tutaj nazwisk. Ale jest to powód dla którego musiałem zrezygnować z ich usług.
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Mi sie podoba, że można zarejestrować się do lekarza przez internet -bez wiszenia godzinami na telefonie!!!! Duży plus za to!!!!!!!
Gość

17 lat temu

Ania,

a mozesz podac adres ich strony www?
jakos nie moge wygooglac..
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Ania Frania pisze:Bardzo proszę:
http://przychodnia-reda.pl/ :D
Dzięki, mi też się przyda bo nie miałam pojęcia, ze można się zarejestrować przez internet :)
wesand
Forumowicz
53 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Kiedy mieszkańcy Redy doczekają się przychodni lekarskiej z prawdziwego zdarzenia ?. Przychodnia przy ul.Łąkowej jest zupełnie nie przystosowana do dzisiejszych realiów,mieszkam w Redzie prawie 30 lat a w tej przychodni nic się nie zmieniło jest co raz gorzej ,jest brudna , obskurna , niewydolna i nie przystosowana dla niepełnosprawnych . Na początku lat 80 w Redzie mieszkało ponad 6 tyś. mieszkańców a teraz ponad 20 tyś. co prawda powstała przychodnia na Semeco ale to jest kropla w morzu.W przychodni przy Łąkowej w dalszym ciągu jest taka sama ilość lekarzy,nie powstały żadne gabinety specjalistyczne ,trzeba jeżdzić do Wejherowa albo do Rumii a dostanie się do lekarza to już woła pomstę do nieba.Czy włodarze naszego miasta nie widzą tego problemu a może nie chcą widzieć zamiast tego na sesjach zajmują się takimi pierdołami jak zmiana nazwy patrona szkoły i to jest ważny problem dla nich ,zapraszam burmistrza ze swoją świtą do Rumii niech zobaczą jaka jest przychodnia przy ul. Derdowskiego.
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Dlatego ja zapisałam się do lekarza w Rumi w przychodni na Derdowskiego i skończyły się moje problemy z rejestracją, specjalistami i kolejkami. Rejestruję się telefonicznie i jadę na wyznaczoną godzinę i rzadko czekam dłużej niż 10 minut . Walka o poprawę usług medycznych w Redzie, to tak samo jak walka z kolejkami na naszej poczcie.
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

Tylko że w Rumi na Derdowskiego przychodnie wybudował prywatny inwestor .W starym budynku też jest obskurnie.Na Łąkowej też chyba już miasto pozbyło się kłopotu i przychodnia należy do osób prywatnych.
ODPOWIEDZ