Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

przestępczość

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Chosek
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

:( Mam "przyjemność mieszkać" przy placu zabaw na Sw Wojciecha 9
masakra-nocne libacje prawie codzienne,często z okien widać jak gówniarze wciągają prochy,policja w nocy i owszem -podjedzie pogłaszcze po główkach i następnego dnia to samo.
Zobaczcie sami
http://pl.youtube.com/user/Chosek1973
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Faktycznie wiele wątków tu się miesza. Rozpocznę od najciekawszego ;) Burdel w Redzie był dość długo i dość jawnie, natomiast splajtował i zawinął się co raczej dobrze świadczy o tej sferze mieszkańców naszego miasta - znaczy nie potrzebują go ;)
Jeśli zaś chodzi o przestępczość zwłaszcza w okolicy Wojciecha, Mickiewicza, Szkolnej - czyli knajpiarskim zagłębiu ;) - to jest masakra. Co dzień spotyka się pijanych, bardziej lub mniej agresywnych, załatwiających swoje przeróżne potrzeby fizjologiczne gdzie popadnie, piją pod chmurką jawnie, pod latarniami, drą się i klną świątek, piątek czy niedziela. To wszystko dzieje się nieopodal nowoczesnego pałacu pełnego dzielnych funkcjonariuszy. Tyle tylko, że kiedy mija grupki pijących przed sklepem (!!!) radiowóz, to przyspiesza zamiast małolatom przywalić a sprzedającego puścić z torbami tak, by do innych ta wieść dotarła. Wolą czaić się na peryferyjnych ulicach miasta i spokojnie łapać ludzi, tak jak i mnie niedawno capnęli za "niemanie pasów" ;)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Moje zdanie jest zupełnie inne, ale pisałam je już wcześniej.. Czasem mi się wydaje, że ja mieszkam zupełnie gdzie indziej..
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Albo masz mocny sen Dorma, albo faktycznie nie mieszkasz w Redzie :wink:
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Ja mimo tego iż mieszkam w 'knajpiarskim zagłębiu' z okna widzę conajmniej dwa puby... i albo mam szczelne okna... albo mocny sen albo cokolwiek innego... ale dla mnie na Wojciecha jest spokojnie, zdarza się że czasem ktoś zakłoca ten spokoj, ale to nie jest tylko tak w Redzie... w każdej innej miejscowości są ludzie też od czasu do czasu się 'bawią'. Ostatnio nawet zacząłem widywać Policję na ulicach;)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Alfisto.. To chyba razem z Arturem nie mieszkamy w Redzie
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Dorma pisze:Alfisto.. To chyba razem z Arturem nie mieszkamy w Redzie
Wszyscy macie torche racje.

To nie zawsze jest zle ale i nie jest dobrze.

Na podworku gdzie na filmie widac jak pija od jakiegos czasu jest kamera zalozona przez tkchopin chyba wlasnie w celu aby policja miala miedzy innymi wglad na to miejsce, wiec to pozytywna zmiana w pewnym sensie.

Z drugiej strony jak wieczorem usypiam dzieci i slysze "k..., k..., wypeir...."
to sie irytuje gdzie ja mieszkam.
Gdy kupowalem mieszkanie nie bylo ani jednej mordowni a w przeciagu alt powstaly juz dwie i nic na to nie poradze ze szczegolnei w soobty redzianie sie "bawia" w styly "k..., wyperd..." rzucaja butelkami i krzycza inne bezdety.
Artur
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Mi się wydaje, że tak jest wszędzie.. Reda nie jest jakas wyjątkowa.. Pocieszmy sie, że w innych krajach bywa gorzej, tak gdzie prowadzi się duzo bardziej nocne życie niez w Polsce
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Weźmy takie Brzeźno(dzielnica Gdańska) tam mieszkańcy latem nie moga spać... teraz jest już lepiej bo miasto zaczelo liczyc się z mieszkancami... Ale kilka lat temu w wakacje przez cały tydzien dyskoteki na powietrzu przy molo do 3 nad ranem... Wiecie jak to niosło?!
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Taka jest cena zamieszkiwania w reprezentacyjnej dzielnicy dużej aglomeracji,ale nie możemy tego porównywać z naszym grajdołem. :wink:
Awatar użytkownika
MS 13
Ja tu zaglądam
37 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

do tego pana co nagrywał ten filmik....wstydz sie,ze masz kamere bo nie umiesz robic z niej uzytku....szukasz "sensacji" i tylko czekasz zeby zadzwonic gdzie nie musisz.Jak sie nudzisz to zajmij sie sportem...Kazdy ma prawo robic co chce....Kazdy z nas przezyl lata mlodosci(pierwsze piwo itd.) i przez takich jak TY !!! co niektórzy maja nieprzyjemnosci z prawem.PYTAM SIE JAKI MASZ W TYM INTERES?ps.zajmij sie sobą!
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

pic mozna ale z kultura
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

MS 13 pisze:do tego pana co nagrywał ten filmik....wstydz sie,ze masz kamere bo nie umiesz robic z niej uzytku....szukasz "sensacji" i tylko czekasz zeby zadzwonic gdzie nie musisz.Jak sie nudzisz to zajmij sie sportem...Kazdy ma prawo robic co chce....Kazdy z nas przezyl lata mlodosci(pierwsze piwo itd.) i przez takich jak TY !!! co niektórzy maja nieprzyjemnosci z prawem.PYTAM SIE JAKI MASZ W TYM INTERES?ps.zajmij sie sobą!
Chyba się znalazł któryś z "aktorów"? :lol:
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

aktorzy nie pija
NomenOmen
Forumowicz
47 postów
Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

MS 13 pisze:...Kazdy ma prawo robic co chce....
Cały problem w tym, że niektórzy są przekonani, że właśnie tak jest. Brak granic i hamulców. Otóż istnieje coś, co nazywamy kulturą osobistą, normami współżycia społecznego. Jeśli ktoś chce być postrzegany jako lump chlejący wódę z gwinta to jest jego sprawa i nic mi do tego. Ale niech robi to tak, żebym ani ja, ani moja rodzina nie był notorycznie zmuszany to tego typu żałosnego widoku.
ODPOWIEDZ