Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Budynek po sklepie EWA / Neonet / Pepco

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

ja też jestem za rossmanem :)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Zastanawiam się właśnie czemu jeszcze nikt na to nie wpadł i nie zaryzykował aby otworzyc Rossmana w Redzie. Wielu ludzi o tym mówi
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

to jest duża "sieciówka" i myslę ,że nie chce im się ryzykować.zobaczcie jakie miejsca wybierają;dworzec w Gdyni,starowiejska w Gdyni,Gdańsk,galeria Rumia,tam mają mnóstwo klientów...także raczej możemy pomarzyć ;)
stefcio1985
Znam to forum
129 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Rossman to wg mnie niezbyt tania sieć :-( Mam swój ulubiony sklep z kosmetykami gdzie są konkurencyjne ceny w porównaniu z drogeriami,więc nie narzekam.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Od dziś zaczęły się prace remontowe w pomieszczeniu po Neonecie, wiadomo co tam ma być? Ktoś tutaj wspomniał ze Pepco? Czy to potwierdzona informacja?
Awatar użytkownika
herring
Częsty Bywalec
340 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Ostatnio widziałem ogłoszenie, że szukają do Pepco w Redzie sprzedawców i kierownika więc raczej sprawa pewna
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Rossman jest drogi podzielam, w Redzie jest kilka sklepów, dość tanich z podobnym lub takim samym zaopatrzeniem jak w sieciówkach - moja dziewczyna kupiła sobie tutaj "coś" co jest 10 złoty tańsze niż w drogeriach:)
commando
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

rossmana jeszcze tu nie było! w dupach wam się już poprzewracało
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Commando, dyskusja jest o drogeriach a nie o stanie naszych układów trawiennych! Spokojnie!
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Commando a dlaczego nie miałoby być Rossmana czy Drogerii Natura? W czym Reda jest gorsza od Rumi czy Wejherowa? Mi osobiście bardzo brakuje w Redzie takiej dużej wszechstronnie zaopatrzonej drogerii i wcale nie sprawiają mi przyjemności wyprawy właśnie do Rumi czy Wejherowa. Wolałabym zostawić pieniądze w Redzie...
Inus89
Forumowicz
77 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

dorka04 pisze:Commando a dlaczego nie miałoby być Rossmana czy Drogerii Natura? W czym Reda jest gorsza od Rumi czy Wejherowa? Mi osobiście bardzo brakuje w Redzie takiej dużej wszechstronnie zaopatrzonej drogerii i wcale nie sprawiają mi przyjemności wyprawy właśnie do Rumi czy Wejherowa. Wolałabym zostawić pieniądze w Redzie...
Zdecydowanie :)
Może czasami w małych drogeryjkach można dostać coś taniej- ale nie można powybierać, pooglądać samemu, dużo mniejszy wybór :)
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Przecież na Łąkowej już jest dobry sklep z kosmetykami.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

pi pisze:Commando, dyskusja jest o drogeriach a nie o stanie naszych układów trawiennych! Spokojnie!
to się uśmiałam :lol: a tak na temat,to ja tez lubię drogerie samoobsługowe,gdzie można poczyta,porównać.a jak idę do drogerii takiej zwykłej,to muszę się wdawać w dyskusje,co jest lepsze, a co jest tańsze,a co mi pasuje a co nie itd.a jak na końcu nic nie kupię, to wychodzę na marudę, która nie wie czego chce :oops: .ale tez słyszałam że będzie pepco,więc nie ma co gdybać.
Inus89
Forumowicz
77 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

W niektórych pepco mają tanie kosmetyki maybelline itp. podobno więc dobre by było i to ;)
Na łąkowej drogeria nie spełnia moich oczekiwań :)
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

teraz to już pewne, będziemy mieli w Redzie Pepco
ODPOWIEDZ