Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Smród w Redzie

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
korab
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 4 lat temu

4 lat temu

Tak duszącego smrodu jak dziś w Redzie nigdy jeszcze nie czułem. Fetor w powietrzu był taki, że chciało się wymiotować. Konkretnie w okolicach skrzyżowania Asnyka i Wojciecha o 21:15. Nie dość, że dzień upalny, to jeszcze po przyjściu do domu, trzeba było zamykać balkon i wszystkie okna. Smrodliwe zapachy zdarzają się zresztą w Redzie coraz częściej. Czy ich źródłem jest jakiś zakład przemysłowy? Ktoś coś?
cleaner
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 9 miesięcy temu

9 miesięcy temu

Proszę Państwa, to aż niezwykłe, że nikt przez lata nie podjął tego tematu! Czy naprawdę nie czujecie, że w Redzie śmierdzi nie do wytrzymania? Władze miasta też niczego nie czują? Ludzie, obudźcie się!
Ostatnio zmieniony |1 Lip 2023|, o 11:49 przez cleaner, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeż
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 9 miesięcy temu

9 miesięcy temu

Właśnie szukałam informacji co jest powodem smrodu w Redzie, który czuć co jakiś czas i niestety jest to dokładnie ten sam smród, jaki czuję przy używaniu "Kreta" do przetykania rur kanalizacyjnych - czyli wodorotlenek sodu ( soda kaustyczna ) Przed chwilą natrafiłam na ten wątek i przenoszę temat na REDA ONLINE, na Facebooka gdzie jest większy odbiór. Proszę wszystkie zainteresowane osoby o wypowiedzenie się.
Tacho
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

9 miesięcy temu

cleaner pisze:
9 miesięcy temu
Proszę Państwa, to aż niezwykłe, że nikt przez lata nie podjął tego tematu! Czy naprawdę nie czujecie, że w Redzie śmierdzi nie do wytrzymania? Władze miasta też niczego nie czują? Ludzie, obudźcie się!
Gdzie się podziała twoja cała odpowiedzialność za rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji? Już nie jesteś taki pewny informacji, które wypisujesz?
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

9 miesięcy temu

cleaner nie jestem pewien, że to akurat "Gumówka" jest generatorem tego smrodu. Rozmawiałem z osobami, które tam blisko mieszkają i oni byli mocno zdziwieni bo nic takiego nie czuli. Nie jestem do końca pewien ale sam zakład jest wystawiony na sprzedaż ... a nie wiem, czy w ogóle nie jest w stanie likwidacji.

Także dosyć mocne oskarżenia w stosunku do tego zakładu.
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

9 miesięcy temu

Tacho pisze:
9 miesięcy temu
cleaner pisze:
9 miesięcy temu
Proszę Państwa, to aż niezwykłe, że nikt przez lata nie podjął tego tematu! Czy naprawdę nie czujecie, że w Redzie śmierdzi nie do wytrzymania? Władze miasta też niczego nie czują? Ludzie, obudźcie się!
Gdzie się podziała twoja cała odpowiedzialność za rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji? Już nie jesteś taki pewny informacji, które wypisujesz?
No cleaner zanim zedytował posta zarzucił, że smród generuje zakład Gum-Reda, nie prowadzimy tutaj jakiś SBckich standardów, żeby robić screeny każdej wypowiedzi która pojawia się na forum, ale jako forumowicz wiem, że taka wypowiedź była.

Nie jesteśmy też jakimś CBŚ, żeby forum bez zdjęcia i twardych dowodów nie publikować. Na tym polega wolność i niezależność. Ale jak to się mówi "wolność jednego, kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego" i jeżeli ktoś faktycznie ma jakiś problem, to spokojnie można napisać, ale jeżeli ktoś oskarża jednego i nakazuje zamknięcie działalności to warto byłoby mieć jakieś twardsze dowody niż zwykłe ludowe pogłoski.
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Tacho
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

9 miesięcy temu

Huherko pisze:
9 miesięcy temu
Tacho pisze:
9 miesięcy temu
cleaner pisze:
9 miesięcy temu
Proszę Państwa, to aż niezwykłe, że nikt przez lata nie podjął tego tematu! Czy naprawdę nie czujecie, że w Redzie śmierdzi nie do wytrzymania? Władze miasta też niczego nie czują? Ludzie, obudźcie się!
Gdzie się podziała twoja cała odpowiedzialność za rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji? Już nie jesteś taki pewny informacji, które wypisujesz?
No cleaner zanim zedytował posta zarzucił, że smród generuje zakład Gum-Reda, nie prowadzimy tutaj jakiś SBckich standardów, żeby robić screeny każdej wypowiedzi która pojawia się na forum, ale jako forumowicz wiem, że taka wypowiedź była.

Nie jesteśmy też jakimś CBŚ, żeby forum bez zdjęcia i twardych dowodów nie publikować. Na tym polega wolność i niezależność. Ale jak to się mówi "wolność jednego, kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego" i jeżeli ktoś faktycznie ma jakiś problem, to spokojnie można napisać, ale jeżeli ktoś oskarża jednego i nakazuje zamknięcie działalności to warto byłoby mieć jakieś twardsze dowody niż zwykłe ludowe pogłoski.
Dobrze to podsumowałeś Huherko. Na jego nieszczęście ktoś postronny opublikował jego wcześniejszy wpis na portalu Facebook i stąd informacja trafiła dalej.
Jak widać bezpodstawne oskarżenia łatwo się pisze w Internecie, ale przedstawić dowody czy brać za swoje zdania odpowiedzialność, już nie.

Postawa godna tchórza.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

8 miesięcy temu

A jakiej treści był poprzedni post?
ODPOWIEDZ